پیشنهاد و تست هاست,همراه مشکلات و راهکار در جیلبریک PS4

ایا از هک در فریمور 9 راضی هستین؟

• بله

رای‌ها: 153 90.5%
  • خیر

رای‌ها: 16 9.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    169

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,619
یک بار بیشتر نزدم,دقیق طبق فیلم اموزشیش رفتم و شد داداش اره خوبه دیگه بابت اعمال پی لودم اجرا دوباره هاست نمیخوادش فکر کنم هر بار باید از گوشی و نت مشترک استفاده بشه,اون ای پی که میدی و میگیری از برنامه هم باید مراحلش درست بری در مجموع کاربردی بود.
کرنل پینک داشتی؟
بد نیست این ولی بازم تو تست نوسان داره.
اون قسمت پی لود بدون هاستش خوب بود.
کلا 7.5x زمان میگیره جیلبریکش و گاهی اوقات اذیت و کله میشه ادم ایشال تو فریمور بالاتر این قضیه حل بشه.

airblue

کاربر سایت
Dec 21, 2014
164
کرنل پینک داشتی؟
بد نیست این ولی بازم تو تست نوسان داره.
اون قسمت پی لود بدون هاستش خوب بود.
کلا 7.5x زمان میگیره جیلبریکش و گاهی اوقات اذیت و کله میشه ادم ایشال تو فریمور بالاتر این قضیه حل بشه.
اولش نه ولی بد از چند باری که خاموش روشن کردم و استفاده کردم اره کرنل پینک شدش😂
ولی قابل تحمله,اره خدا کنه زودتر بیاد بلکه این یکی بهتر باشه اپدیت کنیم زودتر راحت شیم.:Cheesygrin:

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,619
هاست hippie68 برای فریمورهای 7.5x و 7.02

توضیحات:از قسمت راست بالای تصویر تو قسمت Jailbreak history و Settings به ترتیب میشه دفعات موفق و ناموفق مراحل اکسپلویت رو ببینید و در قسمت تنظیمات از تم هاست گرفته تا تنظیمات تاریخ اپدیت هایی که واسه فریمور اپدیت شدن توسط هکر رو میتونید عوض کنید و همینطور قابلیت های دیگه.

bandicam 2021-12-06 01-26-28-232.jpg

ادرس هاست برای فریمورهای 7.5x:
Jailbreak

ادرس هاست برای فریمورهای 7.02:
Jailbreak

آخرین ویرایش:

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,619
jose Gonzalez در حال کار برای
دسترسی سریع و راه اندازی سریع برنامه های کاربردی(payloads) بدون اجرای هاست و از طریق نوتیفکشن(اگر بتونه اینکارو انجامش بده میتونه واقعا مفید باشه)

bandicam 2021-12-07 02-03-32-231.jpg

آخرین ویرایش:

milin3m

کاربر سایت
May 25, 2008
134
سلام
اقا رضا من همیشه از طریق سایت کارو. هک انجام میدم ، از پلی لود هن یک تا این هن ۲. ولی متاسفانه همبشه برای هر بار اجرای هک کلی خاموشی دارم. شاید پنج شیش بار. جوری ک بعضی اوقات کلافم میکنه دیکه تا هک شه. روش بهتری هست؟ کلافم کرد دیگه

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,619
سلام
اقا رضا من همیشه از طریق سایت کارو. هک انجام میدم ، از پلی لود هن یک تا این هن ۲. ولی متاسفانه همبشه برای هر بار اجرای هک کلی خاموشی دارم. شاید پنج شیش بار. جوری ک بعضی اوقات کلافم میکنه دیکه تا هک شه. روش بهتری هست؟ کلافم کرد دیگه
سلام
7.5x هستی دیگه درسته؟
این مشکل واسه شما فقط نیست و کلی هست,متاسفانه کاری هم نمیشه انجام داد,جیلبریک در فریمورهای 7.5x پرنوسان هست.
اگر بلدی پی لود گلدهن با pc بفرستی به کنسولت که میتونی از هاست اصلی اسلیرز استفاده کنی که اموزشش تو پستای قبلم گذاشتم ولی اگر بلد نیستی یا حسشو نداری از هاست Mugiwara استفاده کن که البته اینم نمیشه تضمینش کرد ولی خودم در حال حاضر از این دو روش استفاده دارم که بهترن,مگر اینکه اکسپلویت فریمور بالاتر بیاد,صبر کنی تا تستش کنن و اگر از همین فریموری که هستی پایداریش بهتر بود با خیال راحت اپدیت کنی.

milin3m

کاربر سایت
May 25, 2008
134
اره ۷/۵۵. فدات شم ممکنه ادرس هر دو سایتو ی بار دیگه همینجا بنویسی و لینک دانلود پلی لود ها رو هم بدی. . وبا همون برنامه پلی لود دیگه که ای پی ادرس کنسولو میدی ؟ ال(اینجور بود دیگه درست میگم؟)الان که دارم مینویسم بار هشتمه داره خاموش میشه. اومدم یک ساعت بازی کنم ، چهل دقیقس درگیره این مسخرم.

آخرین ویرایش:

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,619
سلام
باید این فایل رو که واسه دانلود میزارم بگیری و تو پوشه هاست مورد نظرت کپی کنی فقط برای استفاده از سلف هاست و برنامهExploit-Host-Server در pc ترجیحا با نت همراه که شیر شده با کنسولت و همینطور pc نرم افزار رو اجرا کن همینطور از اجرای قند شکن تو pc خودت هنگام اجرا و انجام مراحل پرهیز کن و حتما همون ای پی نتی که برنامه بهت میده رو ی جا یادداشت کن و همون رو تو ادرس مرورگر دستگاهت واردش کن در غیراینصورت کش انجام نمیشه.

لینک برنامه Exploit-Host-Server
Exploit-Host-Server_v1.3

میشه گفت تو همه پیشنهادی ها بصورت ی مدل تو زمان با موفقیت اکسپلویت میشه و تو دفعات زیاد بعدی هم با نوسان و خاموشی یا همون کرنل پینک همراه میشه,در حال حاضر من restore esp host کارو در یوزرگاید کش کردم و هاست اصلی اسلیرز رو بعدش تو مرورگر کش کردم و با این ترفندی که میگم جیل میکنم که درصد خاموشیام نسبتا کمه.

ادرس هاست کارو restore esp host(ترینر هاست) کش در یوزرگاید برای فریمور 7.55
https://karo218.ir/esp/esp755tr/index.html

ادرس هاست اسلیرز برای فریمورهای 7.5x کش در مرورگر دستگاه
PS4 7.5X Jailbreak

شما بعد از کش کردن این هاست ها اگر از pc نزدیک دستگاه استفاده میکنی که راحت میتونی از طریق netcat خود هاست اسلیرز با برنامه Payload Sender یا NetCat GUI از طریق شیرینگ گوشی و ps4 با pc میتونی گلد هن 1.1 رو بزنی.
حالا اگر pc دم دستت نیست و اینترنتم نداری بازم میتونی کاملا افلاین گلد هن 1.1 رو بزنی به اینصورت که تو هاست اسلیرز netcat legacy رو میزنی بعد از حالا هر چن بار که ارور مموری گرفتی مراحل اکسپلویت انجام میشه دقت کن این مراحل بدون اعلام هیچ گونه payload هست و فقط دستگاه رو جیل میکنه بعد از اینکه اون نوشتهای موفقیت امیز مراحل جیلبریک بصورت چندین خط شدن چن لحظه صبر کن بعد خارج شو اینبار وارد یوزرگاید میشی و از اونجا باکس 7.55 رو میزنی هاست کارو که بالا اومد گلد هن 1.1 بزن رو دستگاهت و تمام,ولی بعضی دفعات تو همون مراحل جیل تو هاست اسلیرز ممکنه کرنل پینک بگیری که باز باید دوباره تلاش کنی در کل این روش برای من فعلا عالی بوده.موفق باشی.
سلامت باشی از روش بالا واسه هاست اسلیرز استفاده کن و زدن پی لود گلدهن و اگرم ترنیر هاست کارو لازم نداری که تو یوزرگاید کش شه نیازی دیگه به انجام اون مرحله نیست

اینم ادرس هاست mugiwara برای فریمورهای 7.5x که اگه حس انجام مراحل بالا رو نداشتی از این استفاده کن

PS4 Jailbreak Cache 7.55

milin3m

کاربر سایت
May 25, 2008
134
میگ ویدیو اموزشی نداره؟؟
الان من باید اینجور شروع کنم؟
گفتی فایل دانلودی که دادی رو تو پوشش بزارم. ادرس پوشش کجاس ک کپی پیست کنم:D
بعد برناه رو ران میکنم و توی کنسول ادرس که تو پی سی نمایش میده رو میزنم!!
بقیشم خودت بگو:D

آخرین ویرایش:

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,619
میگ ویدیو اموزشی نداره؟؟
الان من باید اینجور شروع کنم؟
1. ادرس سایت کارو (https://karo218.ir/esp/esp755tr/index.html) رو تو مرورگر pc بزنم تا کش شه.
2- بعد گفتی فایل دانلودی که دادی رو تو پوشش بزارم. ادرس پوشش کجاس ک کپی پیست کنم:D
3- بعد برنامه رو ران میکنم و توی کنسول ادرس که تو پی سی نمایش میده رو میزنم!!
4- بقیشم خودت بگو:D
خدایی کجاش من تو توضیحات گفتم ادرس هاست کارو تو مرورگر pc باس بزنیx_xاصلا ادرس هاست کارو تو مرورگر pc بره که چی بشه.:Wallbash: :)

داداش گل اول کلا کلیر کش دیتا کوکی کن بعد اول هاست mugiwara رو تستش کن اگر بازم نشد بیا اطلاع بده تا اون روشم بهت بگم چون راهی که داری میری انگار درست متوجه نشدی و غلطه.

• Like
Reactions: Unkn0w and milin3m

milin3m

کاربر سایت
May 25, 2008
134
خدایی کجاش من تو توضیحات گفتم ادرس هاست کارو تو مرورگر pc باس بزنیx_xاصلا ادرس هاست کارو تو مرورگر pc بره که چی بشه.:Wallbash: :)

داداش گل اول کلا کلیر کش دیتا کوکی کن بعد اول هاست mugiwara رو تستش کن اگر بازم نشد بیا اطلاع بده تا اون روشم بهت بگم چون راهی که داری میری انگار درست متوجه نشدی و غلطه.
:d اره ببخشید یکم گیج شدم. زدم نشد اون ادرس سایته هم. باز هنگ و خاموشی. باوز کن از دیروز هر کار میکنم این خر هک نمیشه منم قاطی کزدم دیگ. اون روشو یکم ساده بکو ببینم چ گلی رو سرم بگیرم

• Like
Reactions: rezagoli

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,619
:d اره ببخشید یکم گیج شدم. زدم نشد اون ادرس سایته هم. باز هنگ و خاموشی. باوز کن از دیروز هر کار میکنم این خر هک نمیشه منم قاطی کزدم دیگ. اون روشو یکم ساده بکو ببینم چ گلی رو سرم بگیرم
چن بار باس بزنی که واسه فریمور 7.5x طبیعی هست و اون هاست mugiwara نسبتا خوبه...
به هر حال اول مجدد باز کلا کلیر کش دیتا کوکی کن بعدش هاست اسلیرز رو بزن تو مرورگر دستگاهت PS4 7.5X Jailbreak
وایسا تا کش کنه 100 درصد
بعد ببند هاستو از مرورگر دوباره مجدد وارد مرورگرت شو,اینبار ایتم JB+NETCAT رو از هاست قسمت پایین بزن تو انجام تمام این مراحل باید از اینترنت مشترک در pc و ps4 بصورت کلی استفاده کنی سعی کن اینترنتم از گوشی و نت همراه باشه(مواظب اپدیت خودکارم باش که محض احتیاط اگر اومد متوقفش کنی)بعد از انجام و زدن گزینه JB+NETCAT اگر به درستی مراحل اکسپلویت انجام شده باشه سمت چپ بالای تصویر واست نوتیفکشن میاد خب حالا بیا برنامه Payload Sender رو در pc باز کن تو باکس اول ای پی نت که داری استفاده میکنی و تو قسمت نتورک ستینگ کنسول ps4 هست رو بردار بنداز تو باکس اول و بعد در قسمت پورت برنامه یا مقدار رو روی 9020 بزار یا 9021 که با گزینه change port میتونی این مقدارو عوضش کنی گزینه connect رو از برنامه بزن اگه success بشه یعنی به درستی کانکت شدی تو قسمت select the file پی لود گلدهن رو انتخاب کن و بهش معرفی کن و در اخر send رو بزن
وقتی این مراحل رو به درستی انجام بدی پیغام موفقیت و اعمال گلدهن به دستگاهت انجام میشه و موفق به جیلبریک کنسولت شدی.

milin3m

کاربر سایت
May 25, 2008
134
قربونت که با صبر و حوصله توضیح میدی. الان میرم این روشو انجام میدم. فقط تو پست قبلی یه برنامه نوشتی که گفتی پوشه کش بندازی. اون چی چی بود دیگ :/.
راستی فایل گلدن هن دو رو هم میتونم با پلی لود بزنم؟ اگر اره لینک دانلود اونم میدی؟ من تا ۱.۱ و دارم

• Like
Reactions: ir.boy and rezagoli

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,619
قربونت که با صبر و حوصله توضیح میدی. الان میرم این روشو انجام میدم. فقط تو پست قبلی یه برنامه نوشتی که گفتی پوشه کش بندازی. اون چی چی بود دیگ :/.
راستی فایل گلدن هن دو رو هم میتونم با پلی لود بزنم؟ اگر اره لینک دانلود اونم میدی؟ من تا ۱.۱ و دارم
خواهش عزیز
اون سلف هاسته,واسه انجام سلف هاست گفتم و در توضیحات برنامه Exploit-Host-Server رو گذاشتم.
بله کلا هر نوع پی لودی رو میتونی send کنی به کنسولت مشروط بر اینکه مراحل رو به درستی بری و در غیر اینصورت انجام نمیشه.

• Like
Reactions: Unkn0w and milin3m

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,619
رضا جان، هاست و اجرا میکنم و نوتیفیکشن میاد بعد روی پی سی برنامه پلی لود رو ای پی رو ک از ستینگ گرفتک میزنم پیام Succss رو میده ولی هن 1.1 یا دو رو سلکت میکنم و روی send ک مییزنم این اررور میده. فایروال و انتی ویروسم خاموشه و هر دو دستگاه به یک اینترنت وصلن
View attachment 235588
بعد از زدن ایتم JB+NETCAT از هاست بعد از اینکه اون نوشتهای موفقیت امیز مراحل جیلبریک بصورت چندین خط شدن و اون پیغام سمت چپ بالای تصویر واست نوتیفکشن شد؟؟
این ارور اگر پیغام Succss رو میده ولی زمانی که میخوای پی لود رو send کنی بیاد یعنی مراحل اکسپلویت به درستی انجام نشده,باید دوباره تلاش کنی.
دقت کن حتما بعد از زدن گزینه JB+NETCAT از هاست و بعد از اون نوشتهای موفقیت امیز مراحل جیلبریک که بصورت چندین خط شدن و اون پیغام سمت چپ بالای تصویر واست باید نوتیفکشن شه(با ظاهر شدن پیام waiting for clients یعنی به درستی مراحل انجام شده) که اگر نشه یعنی همین ارور.(اون ای پی کنسولم بسته به نتی که استفاده میکنی و تو قسمت ستینگ ps4 مهمه که معمولا با 192.168.1 اینا همراهه و باید درست تو برنامه Payload Sender وارد کنی)
گاهی اوقاتم ممکنه کرنل پینک بگیری که باید بازم بزنی,کار نشد نداره وقتی من یا بقیه انجامش دادن توام میتونی,دیگه این هاستم که از خود سازندس که اگر نتونی یا نشه همونطور که گفتم باید صبر کنی اکسپلویت فریمور بالاتر بیاد و تستش کنن,اگر از همین فریموری که هستی پایداریش بهتر بود با خیال راحت اپدیت کنی.امیدوارم مشکلت حل شه در اخرم موفق باشی.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر