پیشنهاد و تست هاست,همراه مشکلات و راهکار در جیلبریک PS4

ایا از هک در فریمور 9 راضی هستین؟

• بله

رای‌ها: 151 90.4%
  • خیر

رای‌ها: 16 9.6%

• مجموع رای دهنده‌ها
    167

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,570
یاداوری دوستانه: به روز رسانی های انواع payload،باعث ثبات و پایداری بهتر نمیشه(خب مشکلی که بوده بعد از اکسپلویت تقریبا پرنوسان فریمورهای 7.5x و بعد از اعمال گلدهن تو ورژن های 1 تا 1.1 همونطور که تو پست قبل گفتم تو رست مود بعد از چندین ساعت موندن دستگاه و بعد از راه اندازی مجدد مشکل هنگ یا کرنل پینک یا پریدن جیلبریک وجود داشت که باید تست بشه گلدهن 2 و با چن مرتبه ای که انجام دادم فعلا مشکلی نبوده که خب تو استفاده بیشتر بالاخره کاربرا میگن)

XOR_:من شنیدم که بهره برداری از کرنل 7.55 بسیار پایدار تر از 6.72 بود، اما WebKit بدتر است(چیزی که بارها خود اسلیرز بهش اشاره داشته و تو پستای قبل هم توضیح دادم)
به ترتیب از فریمورهای 7.5x تا 5.05 از ثبات وبکیت و کرنل فریمورها توضیح داده شده.

bandicam 2021-11-26 03-43-07-293.jpg
bandicam 2021-11-26 03-43-20-414.jpg

آخرین ویرایش:

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
دوست گل خب عرض کردم خدمتت که هنوز بصورت مدام تستش نکردم چون وقتش رو نداشتم و اینکه همین دو روز پیش اومده ولی با یک الی دو باری که انجام دادم مشکلی نبود البته همونطور که گفتم باید بیشتر تست بشه تا بتونم قطعا نتیجه بگیرم که خب خودت هم میتونی تستش کنی چون به نظرم کارامد و مفیدتر از ورژن قبلی هم هست و از هیچ بابتی نگران نباش.
متاسفانه دیشب به محض اینکه گذاشتم رو رست مود بعد اتمام بازیم، صفحه فریز شد و بعدشم کرنل پنیک :(
نمیدونم چیزی که حدس میزنم درست باشه یا نه ولی چیزی که طبق تجربه بهش رسیدم، اینه که درصد موفقیت رفتن به رست مود یه طورایی ارتباط داره با بازی ای که داشتی بازی میکردی و میزان مشغول بودن ram و cpu و اینا
نمیدونم چطوری بگم ...
یه زمانایی از بازی که میای بیرون و close application میکنی، هنوز تا چند دقیقه ram و cpu درگیرن و بالطبع از صدای فن بالای دستگاه این قضیه رو متوجه میشی ... اونزمانا وقتی میزاری رو رست مود احتمال بالا همونجا کرنل پنیک میده بهت
ولی مثلا وقتی یه بازی سبک دو بعدی بازی کردی و close application میکنی میای تو صفحه داشبورد و صدای فن خیلی آرومی میاد، اونزمانا که میزاری رو رست مود بدون مشکل میره و کرنل پنیک نمیده

• Like
Reactions: rezagoli

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,570
متاسفانه دیشب به محض اینکه گذاشتم رو رست مود بعد اتمام بازیم، صفحه فریز شد و بعدشم کرنل پنیک :(
نمیدونم چیزی که حدس میزنم درست باشه یا نه ولی چیزی که طبق تجربه بهش رسیدم، اینه که درصد موفقیت رفتن به رست مود یه طورایی ارتباط داره با بازی ای که داشتی بازی میکردی و میزان مشغول بودن ram و cpu و اینا
نمیدونم چطوری بگم ...
یه زمانایی از بازی که میای بیرون و close application میکنی، هنوز تا چند دقیقه ram و cpu درگیرن و بالطبع از صدای فن بالای دستگاه این قضیه رو متوجه میشی ... اونزمانا وقتی میزاری رو رست مود احتمال بالا همونجا کرنل پنیک میده بهت
ولی مثلا وقتی یه بازی سبک دو بعدی بازی کردی و close application میکنی میای تو صفحه داشبورد و صدای فن خیلی آرومی میاد، اونزمانا که میزاری رو رست مود بدون مشکل میره و کرنل پنیک نمیده
درست متوجه نشدم که گفتی دیشب به محض گذاشتنت رو رست مود بالاخره از کدوم گلدهن استفاده داشتی!؟
در هر حال با استفاده از هر نوع ورژن گلدهن لزوما شما اینکارو انجامش بده,اگر از دو یوزر اکانت در کنسولت استفاده داری حتما بعد از مراحل جیلبریک و اعمال گلدهن سوییچ یوزر رو بزن چون مطمعن باش اگر جیلبریک بصورت بد انجام شده باشه در حالیکه به نظرت همه چیز اوکیه و دیباگ ستینگم داری ولی بازم با سوییچ یوزر و به محض ورود به محیط دومت هنگ یا کرنل پینک میشه بنابراین اونموقع متوجه میشی که دستگاه درست جیلبریک نشده و باید مجدد انجامش بدی اگرم محیط یا یوزر دوم نداری یکدونه ایجاد کن و دوم ی مشکل عجیب تر که باهاش برخورد کردم تو بعضی اوقات وقتی بازی رو اجرا میکنم و به هر دلیل مثلا حالا زدن ترینر دگمه هوم رو میزنم و از بازی بیرون میام تو صفحه اصلی با سرعت کمی بین ایکون ها مواجه میشم مثلا میخوام برم به قسمت ستینگ و اونقدر با کندی اینکار انجام میشه که انگار ی بازی سنگین داره اجرا میشه که بصورت غیر اصولی داره کلی ام از ram وcpu کار میکشه,بازم اگر اینطور باشه باید دستگاه خاموش بشه و دوباره جیلبریک کنی تا این مورد برطرف شه.
به عقیده خودم اگر این دو مشکل بعد از انجام مراحل جیلبریک و اعمال گلدهن نباشه تو رست مود مشکلی نیست حتی بعد از روشن شدن مجدد دستگاه بعد از چندین ساعت.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Ardi360 and TinTEn

TinTEn

کاربر سایت
Oct 30, 2021
45
سلف هاست گیمرهک برای 7.55 با گلدهن 2(نیاز به pc)
روش استفاده از سلف هاست در پستای قبلی کاملا توضیح داده شده

لینک دانلود:
gamerhack_selfhost
پسورد:alireza1362
View attachment 233815
درست متوجه نشدم که گفتی دیشب به محض گذاشتنت رو رست مود بالاخره از کدوم گلدهن استفاده داشتی!؟
در هر حال با استفاده از هر نوع ورژن گلدهن لزوما شما اینکارو حتما انجامش بده,اگر از دو یوزر اکانت در کنسولت استفاده داری حتما بعد از مراحل جیلبریک و اعمال گلدهن سوییچ یوزر رو بزن چون مطمعن باش اگر جیلبریک بصورت بد انجام شده باشه در حالیکه به نظرت همه چیز اوکیه و دیباگ ستینگم داری ولی بازم با سوییچ یوزر و به محض ورود به محیط دومت هنگ یا کرنل پینک میشه بنابراین اونموقع متوجه میشی که دستگاه درست جیلبریک نشده و باید مجدد انجامش بدی اگرم محیط یا یوزر دوم نداری یکدونه ایجاد کن و دوم ی مشکل عجیب تر که باهاش برخورد کردم تو بعضی اوقات وقتی بازی رو اجرا میکنم و به هر دلیل مثلا حالا زدن ترینر دگمه هوم رو میزنم و از بازی بیرون میام تو صفحه اصلی با سرعت کمی بین ایکون ها مواجه میشم مثلا میخوام برم به قسمت ستینگ و اونقدر با کندی اینکار انجام میشه که انگار ی بازی سنگین داره اجرا میشه که بصورت غیر اصولی داره کلی ام از ram وcpu کار میکشه,بازم اگر اینطور باشه باید دستگاه خاموش بشه و دوباره جیلبریک کنی تا این مورد برطرف شه.
به عقیده خودم اگر این دو مشکل بعد از انجام مراحل جیلبریک و اعمال گلدهن نباشه تو رست مود مشکلی نیست حتی بعد از روشن شدن مجدد دستگاه بعد از چندین ساعت.
اقا واقعا تشکر به خاطر اون سلف هاست گیمرهک,این نکته اخرم که گفتی واقعا مشکل یکی از اشناها با ps4ش همین مورد هنگ بازی بعد از جیلبریک و همون اومدن تو محیط اصلی کنسوله و درستم همون دفعه اول بعد از روشن شدن دستگاه و جیلبریک این اتفاق واسش میوفته,اینو قبلا به من گفته بود و جالب بود که اینجا دوباره میبینم همین اتفاق واسه شما هم افتاده چون بهش گفته بودن دستگاهت ایراد داره.حالا بهش میگم که اینطوریه جریانش و به همین شکل بره,از بابت راهنمایی واقعا بازم تشکر.

• Like

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,570
اقا واقعا تشکر به خاطر اون سلف هاست گیمرهک,این نکته اخرم که گفتی واقعا مشکل یکی از اشناها با ps4ش همین مورد هنگ بازی بعد از جیلبریک و همون اومدن تو محیط اصلی کنسوله و درستم همون دفعه اول بعد از روشن شدن دستگاه و جیلبریک این اتفاق واسش میوفته,اینو قبلا به من گفته بود و جالب بود که اینجا دوباره میبینم همین اتفاق واسه شما هم افتاده چون بهش گفته بودن دستگاهت ایراد داره.حالا بهش میگم که اینطوریه جریانش و به همین شکل بره,از بابت راهنمایی واقعا بازم تشکر.
خواهش میکنم دوست عزیز
فقط اشتباه نشه من گفتم تو هنگام اجرای بازی و بعد از زدن دگمه هوم,اونموقع تو محیط کنسول که میخوام به ی قسمت برم دچار کندی و تاخیره,نه تو هنگام اجرای بازی و هنگ کردن داخلش.

• Like
Reactions: TinTEn

makmakff

کاربر سایت
Oct 23, 2020
11
و سوال دیگه اینکه با پیلود app2usb میشع گیم نصب شده روی هارد اصلی به اکسترنال فرستاد و اجرا کرد؟

اینو یادم رفت جواب بدم بهت باید از easy pkg extractor برای برداشتن بازیهای نصب شده از کنسولت به هارد جانبی یا همون اکسترنال استفاده کنی(به اصطلاح بک اپ از بازیهات نه اجراش تو هارد جانبی)ولی برای اجرا به همون لینک و راهنمایی که دوست قبلی بهت گفته بود استفاده کن که خب اونوقت هارد شما، به عنوان درایو اصلی برای نصب بازی‌ها و اپلیکیشن‌ها شناخته خواهد شد و دیگر توسط دستگاه دیگه‌ای قابل شناسایی و استفاده نیست، پس نمی‌تونی بازی‌های خودت رو مستقیما از روی کامپیوتر خود، روی هارد اکسترنال کپی کنی! همچنین، تنها می‌توانید بازی‌ها و اپلیکیشن‌ها را روی هارد نصب کنید و اطلاعاتی چون فایل‌های ذخیره بازی‌ها و اسکرین‌شات‌های شما درون کنسول ذخیره خواهند شد.اگرم منظورت مثل اجرای بازی ها زمان ps3 به همون شکل با هارد جانبی هست تو ps4 در حال حاضر چنین شرایطی نیست.

اینم لینکeasy pkg extractor,موفق باشی.
50.38 MB file on MEGA

من فکر میکردم میشع افلاین ریخت ولی فرمودید نت نیاز داره پس فقط برای حجم کم کارایی داره و اینکه چند پست قبل دیده بودم مثل اینکه استور ساخته شده برای دانلود و نصب فکر کنم اون کارایی خوبی داشته باشع
بازم ممنون بابت پاسخگوویتون اون مورد چک کردم اطلاع میدم مرسی

• Like
Reactions: ir.boy and rezagoli

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,570

من فکر میکردم میشع افلاین ریخت ولی فرمودید نت نیاز داره پس فقط برای حجم کم کارایی داره و اینکه چند پست قبل دیده بودم مثل اینکه استور ساخته شده برای دانلود و نصب فکر کنم اون کارایی خوبی داشته باشع
بازم ممنون بابت پاسخگوویتون اون مورد چک کردم اطلاع میدم مرسی
خواهش میکنم عزیز
بله نت میخواد و بیشتر کار راه اندازه و به درد نصب فایل ها و بازی های کم حجم میخوره,باید از کابل لن استفاده کنی که خب زمانبره و من چون خودم زمانش رو ندارم اصلا تا حالا امتحان نکردم.
بله استور هم اومده ولی نه در اون حد که بتونی بازی با حجم بالا ازش بگیری و فقط در اندازه برنامه های کاربردی و بازی های کم حجم و کوتاهه
این استور رو هم میتونی بصورت pkg تو کنسولت نصب کنی که در اونصورت از مود LightningMods بهره میبری.
https://pkg-zone.com/Store-R2.pkg
هم میتونی به ادرس زیر بری و اونجا ثبت نام کنی تا بتونی راحت بصورت pkg برنامه یا بازی مورد نظرت رو دانلود و کاملا افلاین رو کنسولت نصب کنی

https://pkg-zone.com/

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ir.boy and makmakff

makmakff

کاربر سایت
Oct 23, 2020
11
خواهش میکنم عزیز
بله نت میخواد و بیشتر کار راه اندازه و به درد نصب فایل ها و بازی های کم حجم میخوره,باید از کابل لن استفاده کنی که خب زمانبره و من چون خودم زمانش رو ندارم اصلا تا حالا امتحان نکردم.
بله استور هم اومده ولی نه در اون حد که بتونی بازی با حجم بالا ازش بگیری و فقط در اندازه برنامه های کاربردی و بازی های کم حجم و کوتاهه
این استور رو هم میتونی بصورت pkg تو کنسولت نصب کنی که در اونصورت از مود LightningMods بهره میبری.
https://pkg-zone.com/Store-R2.pkg
هم میتونی به ادرس زیر بری و اونجا ثبت نام کنی تا بتونی راحت بصورت pkg برنامه یا بازی مورد نظرت رو دانلود و کاملا افلاین رو کنسولت نصب کنی

https://pkg-zone.com/
اگه بتونم اینم تست میکنم ممنون.اما من یه هارد پیدا کردم تا فعلا کار راه بیافته.مشکل اینکه وقتی بازی اول نصب کردم رفتم برای نصب بازی دوم کنسول خاموش شد {از منو پکیچ اینستالر بیرون نیامد بعد از نصب بازی اول}و با دکمه پاور روشن کردم.دفع دوم بعد از نصب بازی رفتم گلدهن دوباره اجرا کردم وقتی خاستم برم به منو تنظیمات برای نصب بازی دوباره خاموش شد. دفع سوم با هر بار نصب بازی ریست کردم 4تا بازی نصب کردم برای پنجمین بازی ریست کردم-گلدهن اجرا کردم پیام ساکسس فولی داد ولی پیام اجرا گلدهن نداد تا زدم روی منو تنظیمات خاموش شد
حالا سوال اینکه این موارد طبیعیه یا من جایو اشتباه میرم.
مرسی

• Like

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,570
اگه بتونم اینم تست میکنم ممنون.اما من یه هارد پیدا کردم تا فعلا کار راه بیافته.مشکل اینکه وقتی بازی اول نصب کردم رفتم برای نصب بازی دوم کنسول خاموش شد {از منو پکیچ اینستالر بیرون نیامد بعد از نصب بازی اول}و با دکمه پاور روشن کردم.دفع دوم بعد از نصب بازی رفتم گلدهن دوباره اجرا کردم وقتی خاستم برم به منو تنظیمات برای نصب بازی دوباره خاموش شد. دفع سوم با هر بار نصب بازی ریست کردم 4تا بازی نصب کردم برای پنجمین بازی ریست کردم-گلدهن اجرا کردم پیام ساکسس فولی داد ولی پیام اجرا گلدهن نداد تا زدم روی منو تنظیمات خاموش شد
حالا سوال اینکه این موارد طبیعیه یا من جایو اشتباه میرم.
مرسی
اول فکر کردم 7.5x هستی...
نگاه کردم دیدم تو پستای قبلت زدی 7.02...
از چه هاستی استفاده میکنی؟
خب 7.02 گزارش ارور مموری زیاد رو خیلی کاربرا گفتن اما خاموشی و به این شکل رو تا حالا ندیدم کسی بگه!!
چن تا هاست رو کنسولت تست کن و نتیجه رو ببین که کدوم میتونه نسبت به مدل دستگاهی که داری بهتر جواب میده بهت و از همون استفاده کن.

PS4 7.02 Host v1.4 by GamerHack

Karo Host For PS4 505 & 672 & 702 & 75X

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ir.boy

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,570

makmakff

کاربر سایت
Oct 23, 2020
11
اول فکر کردم 7.5x هستی...
نگاه کردم دیدم تو پستای قبلت زدی 7.02...
از چه هاستی استفاده میکنی؟
خب 7.02 گزارش ارور مموری زیاد رو خیلی کاربرا گفتن اما خاموشی و به این شکل رو تا حالا ندیدم کسی بگه!!
چن تا هاست رو کنسولت تست کن و نتیجه رو ببین که کدوم میتونه نسبت به مدل دستگاهی که داری بهتر جواب میده بهت و از همون استفاده کن.

PS4 7.02 Host v1.4 by GamerHack

من از هاست کارو و گزینه 7.02n زدم.نمیدونم مشکل کجاست ولی الان که دوباره با دکمه پاور روشن کردم زدم خودش همرو نصب کنه 20تا بازی راحت نصب کرد و خاموشم نشد عجیبه
اگه دوباره ارور بده هاست اولی هم تست میکنم.
فقط ی سوال چه زمانی نیازه که کلا دیتا و کوکی و هیستوری دوباره پاک کنیم وصل بشم نت و کله پروسه جیلبریک انجام بده؟
چون الان وقتی برای اجرای پیلود گلدهن1.1 میرم تو صفحه بروزر بعضی موقع با2 بار-یا 8 بار ارور کمبود مموری وارد میشم و پیلود اجرا میکنم
بازم ممنون برای جواب

• Like

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,570
من از هاست کارو و گزینه 7.02n زدم.نمیدونم مشکل کجاست ولی الان که دوباره با دکمه پاور روشن کردم زدم خودش همرو نصب کنه 20تا بازی راحت نصب کرد و خاموشم نشد عجیبه
اگه دوباره ارور بده هاست اولی هم تست میکنم.
فقط ی سوال چه زمانی نیازه که کلا دیتا و کوکی و هیستوری دوباره پاک کنیم وصل بشم نت و کله پروسه جیلبریک انجام بده؟
چون الان وقتی برای اجرای پیلود گلدهن1.1 میرم تو صفحه بروزر بعضی موقع با2 بار-یا 8 بار ارور کمبود مموری وارد میشم و پیلود اجرا میکنم
بازم ممنون برای جواب
خطای مموری تو 7.02 تعدادش بالاس و چیز عجیبی نیست ولی همونطور که گفتم خاموشی و به اون شکل مشکل رو که گفتی تا حالا ندیدم کسی بگه!!
معمولا تست هاست کار خسته کننده ای هست ولی چاره ای نیست و باید تست بشه تا ببینی کدوم هاست نسبت به مدل دستگاه هر شخص بهتر جواب میده
فقط موقعی نیاز به کلیر کش دیتا و کوکی هست که بخوای هاست جدید یا متفاوت تست کنی تا هاست قبلی کاملا پاک بشه.
اصلا ی زمان شک نکن که بخوای مثلا برای بهتر شدن از 7.02 به بالاتر اپدیت کنی مگر اینکه فریمور جدید بطور مثال هر کدوم از فریمورهای 8 اکسپلویتش دربیاد,صبر کن تا تست کنن و اگر پایداریش به حدی بود که از همین فریموری که هستی بهتر باشه اونوقت با خیال راحت میتونی اپدیت کنی.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر