پیشنهاد و تست هاست,همراه مشکلات و راهکار در جیلبریک PS4

ایا از هک در فریمور 9 راضی هستین؟

• بله

رای‌ها: 151 90.4%
  • خیر

رای‌ها: 16 9.6%

• مجموع رای دهنده‌ها
    167

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,579
با سلام اقا رضا من هاست کارو رو تو مرورگر دارم اگه با Esp تو یوزرگاید هم کش کنم این دو تا باهم اختلال ایجاد نمی کنه ؟
سلام عزیز
خب طبیعتا مشکلی نیست از دو هاست استفاده بشه (در مرورگر و یوزرگاید) ولی چون من خودم ی مشکل عجیب داشتم که وقتی از دو هاست استفاده داشتم مثلا ترینر هاست کارو تو یوزرگاید میزدم و هاست prb تو مرورگر,مدام کرنل پینک میگرفتم که خب میتونه اختلال باشه بین این دو هاست ولی چون من از زمان فریمور 5.05 اون برد ESP8266 رو گرفته بودم و دارم الان با اون ترینر هاست کارو رو در یوزرگاید اول زدم و بعد هاست اصلی اسلیرز رو تو مرورگر کش افلاین کردم و اموزشش هم بالاتر تو پست قبلی گفتم که دیگه نه اختلاله نه کرنل پینک زیاد دارم و بصورت چشمگیری کم شده مشکلات.به هر حال اگر اون بردم نداری بازم تست کنی هیچ مشکلی نخواهد بود.

• Like
Reactions: TinTEn and airblue

tofan_2050

کاربر سایت
Jul 30, 2009
19
سلام عزیز
خب طبیعتا مشکلی نیست از دو هاست استفاده بشه (در مرورگر و یوزرگاید) ولی چون من خودم ی مشکل عجیب داشتم که وقتی از دو هاست استفاده داشتم مثلا ترینر هاست کارو تو یوزرگاید میزدم و هاست prb تو مرورگر,مدام کرنل پینک میگرفتم که خب میتونه اختلال باشه بین این دو هاست ولی چون من از زمان فریمور 5.05 اون برد ESP8266 رو گرفته بودم و دارم الان با اون ترینر هاست کارو رو در یوزرگاید اول زدم و بعد هاست اصلی اسلیرز رو تو مرورگر کش افلاین کردم و اموزشش هم بالاتر تو پست قبلی گفتم که دیگه نه اختلاله نه کرنل پینک زیاد دارم و بصورت چشمگیری کم شده مشکلات.به هر حال اگر اون بردم نداری بازم تست کنی هیچ مشکلی نخواهد بود.
سلام برد رو گرفتم و میخوام آزمایش کنم و فقط هاست رو میخوام بزنم ترینر نمیخوام

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,579
الازیف در حال ساخت هومبرو برای زدن payloads

تقریبا ی همچنین چیزی قبلا ریلیز شده بود ولی خب برای ps4 چون ریختنش و اعمالش با هاست کم دردسرتر بود دولوپرها زیاد کار روش نکرده بودن و برخی از payloads به صورت هومبرو میدادن
دقت کنید که payloads رو با این برنامه از طریق USB میتونید به راحتی فعال کنید همینطور داخل برنامه چندین payloads از قبل هست.
این برنامه برای کار کردن تنها چیزی که باید از طریق WebKit برود، hen / Mira / Goldhen خواهد بود تا PKG ها را در ابتدا فعال کنند.

bandicam 2021-11-15 17-42-17-864.jpg

آخرین ویرایش:

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,579
دانلود برنامه PS4_Tools Homebrew V1.3

لینک توضیحات کامل از سایت psxhax:
PS4_Tools Homebrew V1.3, PS4 Unjail Updates & AT9 Player Release
لینک دانلود برنامه:
Release [Pre-Release] PS4_Tools Homebrew V1.3 · xXxTheDarkprogramerxXx/PS4_Tools

bandicam 2021-11-17 00-27-21-026.jpg
کارهایی که این برنامه میتونه انجام بده:

Added
Loading Dialog
Message Dialog
New UI (Background and feutures)
Ability to play music through your controller (Added into PS4 Unjail)
DB Accesss
Save Data DB Access
Trophy Db Access
App Db Access
Save Data now loads from the Save DB
Games will now appear as Game Name(Title ID )
You can now choose which saves you want to mount/unmount
-Options All / Selected Save
Installed Packages
Package Files Now load from the Application Database

Package Installer Via USB
Small improvements to the package installer

• Like
Reactions: airblue and TinTEn

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,579
اموزش نصب pkg از pc بصورت مستقیم در کنسول های جیلبریک شده.(این روش توسط اسلیرز توییت شده,بدون استفاده از هارد اکسترنال جانبی و فلش,البته تو تستی که انجام دادم سرعت ریختن و نصب برای من کم بود انگار به کیفیت و نوع اتصال اینترنتی هم که استفاده و شیرینگ میکنید بستگی داره به نظرم بیشتر مواقعی نیازه که بخواین فایلهای کم حجم رو نصب کنین)

Windows EXE
133.1 KB file on MEGA
bandicam 2021-11-21 03-18-42-789.jpg

Installing Pkg Files From PC Via Payload​

آخرین ویرایش:

TinTEn

کاربر سایت
Oct 30, 2021
45
دوستان من ps4 با فریمور 7.02 امروز جیلبریک کردم فقط اینکه چطور میتونم برای نصب بازی به هارد اکسترنال انجام بدم
خب باید فرمت exfat بزنی هاردتو بعد بازی دانلود میکنی تو روت هارد بریزی و به کنسولت وصل کنی تا بتونی بازی مورد نظرت رو نصب کنی.

• Like
Reactions: makmakff

makmakff

کاربر سایت
Oct 23, 2020
11
خب باید فرمت exfat بزنی هاردتو بعد بازی دانلود میکنی تو روت هارد بریزی و به کنسولت وصل کنی تا بتونی بازی مورد نظرت رو نصب کنی.
نه منظورم برای نصبه-یعنی خود بازیو در هارد اکسترنال نصب کنم چون هارد خودش 500 هست

• Like
Reactions: rezagoli and TinTEn

tofan_2050

کاربر سایت
Jul 30, 2009
19
نه منظورم برای نصبه-یعنی خود بازیو در هارد اکسترنال نصب کنم چون هارد خودش 500 هست
از Setting به گزینه Devices رفته و گزینه USB Storage Devices رو بزنید بعد هارد اکسترنال رو فرمت کن بعد با فلش یا هارد اکسترنال دیگه از منوی Debug بازی رو نصب کن خود PS4 داخل هارد اکسترنال نصب می کنه
وقتی فرمت کردی از Setting وارد storage بشید باید دوتا هارد رو نشون بده
ناگفته نمونه وقتی فرمت کردی همه اطلاعات هارد اکسترنال حذف میشه و از این هارد فقط میتونی رو همین PS4 استفاده کنی

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: makmakff

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر