پیشنهاد و تست هاست,همراه مشکلات و راهکار در جیلبریک PS4

ایا از هک در فریمور 9 راضی هستین؟

• بله

رای‌ها: 151 90.4%
  • خیر

رای‌ها: 16 9.6%

• مجموع رای دهنده‌ها
    167

Caesar.Vialpando

کاربر سایت
Nov 8, 2021
2
سلام دوستان
من چندروزه درگیر جیلبرک کنسولم و نمیشه. عرض کنم که من چنتا اکانت هکی و یسری بازی داشتم، در مراحل هک اشتباها وارد محیط IDU MODE شدم و بعد از اینکه با مکافات ازش بیرون اومدم تمام اکانتا کلا پاک شده بودن اما بازیها هستن که قفلن همه.
من الان بسختی هربار کنسول رو جیلبرک میکنم از طریق هاستای مختلف بعد از بارها خاموش شدن کنسول اما بعد از موفقیت آمیز بودن بازهم بازیا قفلن و پیام میده که باید بازی رو خریداری کنی.
ورژن ۷.۵۵
سوالم اینه که مشکل از دیتای بازیاس و اینکه دیتای اکانتای هکی با کپی خور فرق داره؟
یعنی نمیشه همینارو بازی کرد؟

Caesar.Vialpando

کاربر سایت
Nov 8, 2021
2
سلام دوستان
من چندروزه درگیر جیلبرک کنسولم و نمیشه. عرض کنم که من ونتا اکانت هکی و یسری بازی داشتم، در مراحل هک اشتباها وارد محیط IDU MODE شدم و بعد از این با مکافات ازش بیرون اومدم تمام اکانتا کلا پاک شده بودن اما بازیها هستن که قفلن همه.
من الان بسختی هربار کنسول رو جیلبرک میکنم از طریق هاستای مختلف بعد از بارها خاموش شدن کنسول اما بعد از موفقیت آمیز بودن بازهم بازیا قفلن و پیام میده که باید بازی رو خریداری کنی.
ورژن ۷.۵۵
سوالم اینه که مشکل از دیتای بازیاس و اینکه دیتای اکانتای هکی با کپی خور فرق داره؟

• Like
Reactions: rezagoli

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,579
سلام دوستان
من چندروزه درگیر جیلبرک کنسولم و نمیشه. عرض کنم که من ونتا اکانت هکی و یسری بازی داشتم، در مراحل هک اشتباها وارد محیط IDU MODE شدم و بعد از این با مکافات ازش بیرون اومدم تمام اکانتا کلا پاک شده بودن اما بازیها هستن که قفلن همه.
ورژن ۷.۵۵
سلام
خب اولا نباید وارد IDU MODE میشدی که حالا خداروشکر حل شده ولی در مورد اینکه بعد از اون میگی اکانتات پاک شده منظور اون یوزر هایی که واست حالا اونجایی که بازی اکانتی دادی ریختنم از بین رفته که دیگه کاری هم نمیشه کرد و اگر جیلبریکم کنی باز نخواهند شد بازیهای اکانتیت و فقط میتونی پاکشون کنی,نسخه هک شده رو دانلود,کنسولت رو جیل و استفاده کنی.در مورد نحوه انجام و پروسه جیلبریک در فریمورهای 7.5x هم متاسفانه فعلا تا همین حده کیفیتش.

بله دیتای هکی با نسخه هک شده فرق داره.
خیر دیگه از اون بازیا نمیتونی استفاده کنی.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Caesar.Vialpando

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,579
هاست پایدار برای ۶.۷۲ نیومده؟
اگر از سایر هاست ها استفاده داشتی و به نظرت نسبت به دستگاهی که داری استفاده میکنی پایداریش کمه از این هاست استفاده کن و اگر بازم برات خوب نبود دیگه از هاست اصلی سازنده(اسلیرز)استفاده کن.

هاست chronoss برای 6.72
PS4 6.72 Jailbreak / Host by Chronoss

هاست اصلی سازنده(اسلیرز)برای 6.72 دقت کن اگر میخوای از گلدهن استفاده کنی چون هاست اسلیرز نداره باید از طریق netcat خود هاست با برنامه Payload Sender یا NetCat GUI از طریق شیرینگ گوشی و ps4 با pc میتونی گلد هن 1.1 رو بزنی.
PS4 6.72 Jailbreak by sleirsgoevy

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: airblue

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,509
نام
مهدی
اگر از سایر هاست ها استفاده داشتی و به نظرت نسبت به دستگاهی که داری استفاده میکنی پایداریش کمه از این هاست استفاده کن و اگر بازم برات خوب نبود دیگه از هاست اصلی سازنده(اسلیرز)استفاده کن.

هاست chronoss برای 6.72

هاست اصلی سازنده(اسلیرز)برای 6.72 دقت کن اگر میخوای از گلدهن استفاده کنی چون هاست اسلیرز نداره باید از طریق netcat خود هاست با برنامه Payload Sender یا NetCat GUI از طریق شیرینگ گوشی و ps4 با pc میتونی گلد هن 1.1 رو بزنی.
PS4 6.72 Jailbreak by sleirsgoevy
هاست کارو و ولف زدم خاموشی زیاد دارم
لیفول میزنم کمتر میشه
اسلیرز دردسر میشه چون بچه هم کنسولو روشن می‌کنه نمیتونه اون روشو بره ممنون

airblue

کاربر سایت
Dec 21, 2014
164
سلام,رضا جان سلف هاست برا کش شدن رو کنسول با اینترنت همراه چه جوری بزنم تو پوشه هاستی که گرفتم برنامه یا چیزی میخواد؟واسه 7.55 چی پیشنهاد میدی یا اصلا خودت میشه بگی از چه هاستی استفاده میکنی؟

• Like

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,579
سلام,رضا جان سلف هاست برا کش شدن رو کنسول با اینترنت همراه چه جوری بزنم تو پوشه هاستی که گرفتم برنامه یا چیزی میخواد؟واسه 7.55 چی پیشنهاد میدی یا اصلا خودت میشه بگی از چه هاستی استفاده میکنی؟

سلام
باید این فایل رو که واسه دانلود میزارم بگیری و تو پوشه هاست مورد نظرت کپی کنی فقط برای استفاده از سلف هاست و برنامهExploit-Host-Server در pc ترجیحا با نت همراه که شیر شده با کنسولت و همینطور pc نرم افزار رو اجرا کن همینطور از اجرای قند شکن تو pc خودت هنگام اجرا و انجام مراحل پرهیز کن و حتما همون ای پی نتی که برنامه بهت میده رو ی جا یادداشت کن و همون رو تو ادرس مرورگر دستگاهت واردش کن در غیراینصورت کش انجام نمیشه.

لینک برنامه Exploit-Host-Server
Exploit-Host-Server_v1.3

میشه گفت تو همه پیشنهادی ها بصورت ی مدل تو زمان با موفقیت اکسپلویت میشه و تو دفعات زیاد بعدی هم با نوسان و خاموشی یا همون کرنل پینک همراه میشه,در حال حاضر من restore esp host کارو در یوزرگاید کش کردم و هاست اصلی اسلیرز رو بعدش تو مرورگر کش کردم و با این ترفندی که میگم جیل میکنم که درصد خاموشیام نسبتا کمه.

ادرس هاست کارو restore esp host(ترینر هاست) کش در یوزرگاید برای فریمور 7.55
https://karo218.ir/esp/esp755tr/index.html

ادرس هاست اسلیرز برای فریمورهای 7.5x کش در مرورگر دستگاه
PS4 7.5X Jailbreak

شما بعد از کش کردن این هاست ها اگر از pc نزدیک دستگاه استفاده میکنی که راحت میتونی از طریق netcat خود هاست اسلیرز با برنامه Payload Sender یا NetCat GUI از طریق شیرینگ گوشی و ps4 با pc میتونی گلد هن 1.1 رو بزنی.
حالا اگر pc دم دستت نیست و اینترنتم نداری بازم میتونی کاملا افلاین گلد هن 1.1 رو بزنی به اینصورت که تو هاست اسلیرز netcat legacy رو میزنی بعد از حالا هر چن بار که ارور مموری گرفتی مراحل اکسپلویت انجام میشه دقت کن این مراحل بدون اعلام هیچ گونه payload هست و فقط دستگاه رو جیل میکنه بعد از اینکه اون نوشتهای موفقیت امیز مراحل جیلبریک بصورت چندین خط شدن چن لحظه صبر کن بعد خارج شو اینبار وارد یوزرگاید میشی و از اونجا باکس 7.55 رو میزنی هاست کارو که بالا اومد گلد هن 1.1 بزن رو دستگاهت و تمام,ولی بعضی دفعات تو همون مراحل جیل تو هاست اسلیرز ممکنه کرنل پینک بگیری که باز باید دوباره تلاش کنی در کل این روش برای من فعلا عالی بوده.موفق باشی.

آخرین ویرایش:

airblue

کاربر سایت
Dec 21, 2014
164
سلام
باید این فایل رو که واسه دانلود میزارم بگیری و تو پوشه هاست مورد نظرت کپی کنی فقط برای استفاده از سلف هاست و برنامهExploit-Host-Server در pc ترجیحا با نت همراه که شیر شده با کنسولت و همینطور pc نرم افزار رو اجرا کن همینطور از اجرای قند شکن تو pc خودت هنگام اجرا و انجام مراحل پرهیز کن و حتما همون ای پی نتی که برنامه بهت میده رو ی جا یادداشت کن و همون رو تو ادرس مرورگر دستگاهت واردش کن در غیراینصورت کش انجام نمیشه.

لینک برنامه Exploit-Host-Server
Exploit-Host-Server_v1.3

میشه گفت تو همه پیشنهادی ها بصورت ی مدل تو زمان با موفقیت اکسپلویت میشه و تو دفعات زیاد بعدی هم با نوسان و خاموشی یا همون کرنل پینک همراه میشه,در حال حاضر من restore esp host کارو در یوزرگاید کش کردم و هاست اصلی اسلیرز رو بعدش تو مرورگر کش کردم و با این ترفندی که میگم جیل میکنم که درصد خاموشیام نسبتا کمه.

ادرس هاست کارو restore esp host(ترینر هاست) کش در یوزرگاید برای فریمور 7.55
https://karo218.ir/esp/esp755tr/index.html

ادرس هاست اسلیرز برای فریمورهای 7.5x کش در مرورگر دستگاه
PS4 7.5X Jailbreak

شما بعد از کش کردن این هاست ها اگر از pc نزدیک دستگاه استفاده میکنی که راحت میتونی از طریق netcat خود هاست اسلیرز با برنامه Payload Sender یا NetCat GUI از طریق شیرینگ گوشی و ps4 با pc میتونی گلد هن 1.1 رو بزنی.
حالا اگر pc دم دستت نیست و اینترنتم نداری بازم میتونی کاملا افلاین گلد هن 1.1 رو بزنی به اینصورت که تو هاست اسلیرز netcat legacy رو میزنی بعد از حالا هر چن بار که ارور مموری گرفتی مراحل اکسپلویت انجام میشه دقت کن این مراحل بدون اعلام هیچ گونه payload هست و فقط دستگاه رو جیل میکنه بعد از اینکه اون نوشتهای موفقیت امیز مراحل جیلبریک بصورت چندین خط شدن چن لحظه صبر کن بعد خارج شو اینبار وارد یوزرگاید میشی و از اونجا باکس 7.55 رو میزنی هاست کارو که بالا اومد گلد هن 1.1 بزن رو دستگاهت و تمام,ولی بعضی دفعات تو همون مراحل جیل تو هاست اسلیرز ممکنه کرنل پینک بگیری که باز باید دوباره تلاش کنی در کل این روش برای من فعلا عالی بوده.موفق باشی.
ایولا داری داش رضا با همین روش اخری که گفتی زدم سه چهار بارم امتحانش کردم جواب گرفتم خیییلی اقایی دمت گرم.

• Like

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,579
ایولا داری داش رضا با همین روش اخری که گفتی زدم سه چهار بارم امتحانش کردم جواب گرفتم خیییلی اقایی دمت گرم.
عزیزی
گلد هن با Payload Sender یا NetCat GUI با pc زدی یا افلاین؟

هاست chronoss09 برای فریمور 6.72 اپدیت به v3(طبق گفته خودش هاست کاملا بدون دستکاری بوده و فقط برخی از پی لودهای کاربردی داخلش اضافه شده)

-> Add OrbisToolBox ->
-> Theme changed to black ->
ادرس هاست

bandicam 2021-11-11 21-01-04-926.jpg

آخرین ویرایش:

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,579
بکپورت بازی جدید بده خوبه مثلا gta جدیده رو:D
شاید شاید اینطور باشه اگر منظور زکو در رابطه با نسخه ps4 این بازی باشه.

bandicam 2021-11-12 19-28-59-741.jpg

هدیه Backport893 به قول خودش کوچک که نه بکپورت gta و نه Resident Evil Village بلکه اپدیت فیفا 21 هست.(اپدیت v1.19 این بازی فریمور 8.03 رو لازم داشته,حالا دسترسی به اکسپلویت جدید داره به چه صورت یا از چه روشی این استفاده میکنه واسه خودش حکایتیه)

bandicam 2021-11-13 00-37-46-901.jpg

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر