پیشنهاد و تست هاست,همراه مشکلات و راهکار در جیلبریک PS4

ایا از هک در فریمور 9 راضی هستین؟

• بله

رای‌ها: 154 90.6%
  • خیر

رای‌ها: 16 9.4%

• مجموع رای دهنده‌ها
    170
بعد از زدن ایتم JB+NETCAT از هاست بعد از اینکه اون نوشتهای موفقیت امیز مراحل جیلبریک بصورت چندین خط شدن و اون پیغام سمت چپ بالای تصویر واست نوتیفکشن شد؟؟
این ارور اگر پیغام Succss رو میده ولی زمانی که میخوای پی لود رو send کنی بیاد یعنی مراحل اکسپلویت به درستی انجام نشده,باید دوباره تلاش کنی.
دقت کن حتما بعد از زدن گزینه JB+NETCAT از هاست و بعد از اون نوشتهای موفقیت امیز مراحل جیلبریک که بصورت چندین خط شدن و اون پیغام سمت چپ بالای تصویر واست باید نوتیفکشن شه(با ظاهر شدن پیام waiting for clients یعنی به درستی مراحل انجام شده) که اگر نشه یعنی همین ارور.(اون ای پی کنسولم بسته به نتی که استفاده میکنی و تو قسمت ستینگ ps4 مهمه که معمولا با 192.168.1 اینا همراهه و باید درست تو برنامه Payload Sender وارد کنی)
گاهی اوقاتم ممکنه کرنل پینک بگیری که باید بازم بزنی,کار نشد نداره وقتی من یا بقیه انجامش دادن توام میتونی,دیگه این هاستم که از خود سازندس که اگر نتونی یا نشه همونطور که گفتم باید صبر کنی اکسپلویت فریمور بالاتر بیاد و تستش کنن,اگر از همین فریموری که هستی پایداریش بهتر بود با خیال راحت اپدیت کنی.امیدوارم مشکلت حل شه در اخرم موفق باشی.
دمت گرم داش رضا عجب صبر و حوصله ات در حده تانکه:D
میدونی منم با همین روش قبلا رفتم و مشکلی نیس فقط بعضی اوقات پی لود گلدم میزنم بازم همه چیز خوبه ولی یهو بعد از انجام همه اینها بازم کرنل پینک میشه که نمیدونم دلیلش چیه!!؟

• Like
Reactions: rezagoli
دمت گرم داش رضا عجب صبر و حوصله ات در حده تانکه:D
میدونی منم با همین روش قبلا رفتم و مشکلی نیس فقط بعضی اوقات پی لود گلدم میزنم بازم همه چیز خوبه ولی یهو بعد از انجام همه اینها بازم کرنل پینک میشه که نمیدونم دلیلش چیه!!؟
دلیلش به جز یک کلمه چیز دیگه ای نمیتونه باشه اونم صبره,خب اینو میدونم زمانیکه کسی منتظره یا احتیاج به چیزی داره یعنی چی و کاملا قابل درکه ولی صبور بودن خوب چیزیه که میتونه خیلی جاها بیشتر برات کارامدتر باشه, دیگه زمانیکه اینقدر خواستن و اومدن سریع تر یک جیلبریک برای بیشتر ماها مهمه باید قبلش از کیفیتش هم پرسیده بشه که اگر قراره با اذیت همراه بشه به نظرم صبر بشه تا به مرز ایده ال برسه هر چن که زمانبرم بشه باز ارزشمندتره.فقط امیدوارم اکسپلویت جدید نمیگم کامل تر یا بی نقص تر بلکه بهتر از قبل منتشر بشه.

آخرین ویرایش:
دلیلش به جز یک کلمه چیز دیگه ای نمیتونه باشه اونم صبره,خب اینو میدونم زمانیکه کسی منتظره یا احتیاج به چیزی داره یعنی چی و کاملا قابل درکه ولی صبور بودن خوب چیزیه که میتونه خیلی جاها بیشتر برات کارامدتر باشه, دیگه زمانیکه اینقدر خواستن و اومدن سریع تر یک جیلبریک برای بیشتر ماها مهمه باید قبلش از کیفیتش هم پرسیده بشه که اگر قراره با اذیت همراه بشه به نظرم صبر بشه تا به مرز ایده ال برسه هر چن که زمانبرم بشه باز ارزشمندتره.فقط امیدوارم اکسپلویت جدید نمیگم کامل تر یا بی نقص تر بلکه بهتر از قبل منتشر بشه.
گرفتم چی شدش یعنی همینه که هس...:yes::D

• Like
Reactions: rezagoli
گرفتم چی شدش یعنی همینه که هس...:yes::D
به این شکل منظورم نیس,بالاخره راه که داره و باید با حوصله گاهی اوقات سریع انجام میشه گاهی اوقاتم کلی زمانبره و اون کیفیت لازمه رو فعلا نداره و متاسفانه اپدیتی هم از سمت اسلیرز دیگه نیومده و راه حلشم به اون دوستمون تو پستای قبل گفتم.
این لینک هم واسه اون دوستمون که فایل گلدهن 2 رو میخواست که البته تو تاپیک اخرین اخبار هک هم هست

لینک فایل bin گلدهن 2 برای فریمورهای 5 تا 7.xx
GitHub - GoldHEN/GoldHEN: PS4 Homebrew Enabler

آخرین ویرایش:
سلام و وقت بخیر
من حسب دستورالعمل آقا رضا (سلطان روش های هک) از کارو استفاده می کنم. 7.55 هستم و راضیم. مراحلش را می گویم.
1- اول بروسر را می بندم و تمام صفحات را دیلیت می کنم. clear browsing + delete cookies + clear cash و اینها را انجام می دهم.
2- آپدیت را می بندم که آپدیت نشود.
3- نتورک را روشن می کنم و به اینترنت وصل می شوم.
4- صفحه karo218.ir را باز می کنم و 7.55 light را استفاده می کنم.
5- بعد که کش 100% شد. می روم نت را قطع می کنم.
6- بعد بر می گردم بروسر و چند بار (تا 10 بار هم می شود) not enough memory می زند تا انجام می شود.
7- در صفحه بعد خیلی آرام و سر فرصت (فکر کنم کمک می کند به هنگ نگردن) اول HEN1 بعد HEN 1.1 و الی آخر را انجام می دهم. فقط HEN ها را. (اینجا خیلی کم هنگ می کند و خاموش می شود و معمولا تو 1 HEN)
8- ps4 debug را اگر بخواهم بازی بریزم می زنم.
9- disable update را می زنم و از بروسر بیرون می روم و شروع به بازی می کنم.
10- هر بار که روشن می کنم این کار را انجام می دهم. حدودا 5-10 دقیقه وقت می گیرد. (کل پروسه را از وصل شدن به اینترنت تا آخر. فکر می کنم نسخه تازه که کش می کنم کمتر هنگ می کند).
11- هر از چند باری که دستگاه را هک می کنم، یکبار دستگاه خاموش را، 30 ثانیه از برق می کشم تا کامل حافظه اش تخلیه شود.

آخرین ویرایش:
سلام و وقت بخیر
من حسب دستورالعمل آقا رضا (سلطان روش های هک) از کارو استفاده می کنم. 7.55 هستم و راضیم. مراحلش را می گویم.
1- اول بروسر را می بندم و تمام صفحات را دیلیت می کنم. clear browsing + delete cookies + clear cash و اینها را انجام می دهم.
2- آپدیت را می بندم که آپدیت نشود.
3- نتورک را روشن می کنم و به اینترنت وصل می شوم.
4- صفحه karo218.ir را باز می کنم و 7.55 light را استفاده می کنم.
5- بعد که کش 100% شد. می روم نت را قطع می کنم.
6- بعد بر می گردم بروسر و چند بار (تا 10 بار هم می شود) not enough memory می زند تا انجام می شود.
7- در صفحه بعد خیلی آرام و سر فرصت (فکر کنم کمک می کند به هنگ نگردن) اول HEN1 بعد HEN 1.1 و الی آخر را انجام می دهم. فقط HEN ها را. (اینجا خیلی کم هنگ می کند و خاموش می شود و معمولا تو 1 HEN)
8- ps4 debug را اگر بخواهم بازی بریزم می زنم.
9- disable update را می زنم و از بروسر بیرون می روم و شروع به بازی می کنم.
10- هر بار که روشن می کنم این کار را انجام می دهم. حدودا 5-10 دقیقه وقت می گیرد. (کل پروسه را از وصل شدن به اینترنت تا آخر. فکر می کنم نسخه تازه که کش می کنم کمتر هنگ می کند).
11- هر از چند باری که دستگاه را هک می کنم، یکبار دستگاه خاموش را، 30 ثانیه از برق می کشم تا کامل حافظه اش تخلیه شود.
اون disable updateنیاز نیس هر بار بزنیا یکبار بزنی کافیه حالا کارو میزنی جواب میده بهت من خودم اصلا کارو میزنم جواب نمیده هی هنگ میکنه ps4م ,مدتی از prb یا macedo استفاده میکردم خوب بود تا این اخری دیدم توضیحات قبلی که رضا گفته بود با هاست mugiwara الان نسبتا بهتر شده ولی باید انگار هر چن وقت مدت هاست رو تعویض کنی چون مدام کار نمیکنه و بازی درمیاره,از بابت توضیحات و زمانی هم که میزاره ممنون.

برنامه OrbisFTP برای فریمورهای 7.55
با نصب این برنامه کارامد قادر خواهید بود که از محیط اصلی ps4 خودتون با استفاده از نت مشترک در pc با برنامه هایی از جمله FileZilla یا FlashFXP دسترسی کاملی به محیط روت ps4 جیلبریک شده داشته باشید(در هنگام اتصال اینترنت و استفاده از برنامه به ادرس ای پی و پورتی که میده دقت کنید) و بتونید مدیریت فایل هاتون رو از اونجا بصورت راحت انجام بدین البته این قابلیت در برنامه ps4-xplorer که توسط lappy ساخته شده این امکان رو از خود ps4 هک شده فراهم میکنه ولی در بعضی از دفعات ممکنه به درستی فایل یا فولدری که ایجاد کردین یا اضافه هست رو پاک نکنه که از طریق ftp شما راحت میتونید هر کاری رو انجام بدین بدون اینکه عملیاتی ناموفق بشه.

توجه:اینجور برنامه ها و استفاده ازش فقط مختص کسانی هست که با نحوه عملکردش اشنایی دارن در غیر اینصورت انجام هر کار و اشتباه که باعث خرابی یا اختلال در سیستم ps4 بشه عواقبش به عهده خود اون شخص هست.

لینک دانلود برنامه OrbisFTP
Releases · OSM-Made/OrbisFTP

لینک دانلود برنامه FlashFXP بصورت پرتابل
https://dl2.soft98.ir/soft/f/FlashFXP.5.4.0.Build.3970.Portable.exe
پسورد در صورت نیاز:
soft98.ir

orbisFTP.png

آخرین ویرایش:
برنامه OrbisFTP برای فریمورهای 7.55
با نصب این برنامه کارامد قادر خواهید بود که از محیط اصلی ps4 خودتون با استفاده از نت مشترک در pc با برنامه هایی از جمله FileZilla یا FlashFXP دسترسی کاملی به محیط روت ps4 جیلبریک شده داشته باشید(در هنگام اتصال اینترنت و استفاده از برنامه به ادرس ای پی و پورتی که میده دقت کنید) و بتونید مدیریت فایل هاتون رو از اونجا بصورت راحت انجام بدین البته این قابلیت در برنامه ps4-xplorer که توسط lappy ساخته شده این امکان رو از خود ps4 هک شده فراهم میکنه ولی در بعضی از دفعات ممکنه به درستی فایل یا فولدری که ایجاد کردین یا اضافه هست رو پاک نکنه که از طریق ftp شما راحت میتونید هر کاری رو انجام بدین بدون اینکه عملیاتی ناموفق بشه.

توجه:اینجور برنامه ها و استفاده ازش فقط مختص کسانی هست که با نحوه عملکردش اشنایی دارن در غیر اینصورت انجام هر کار و اشتباه که باعث خرابی یا اختلال در سیستم ps4 بشه عواقبش به عهده خود اون شخص هست.

لینک دانلود برنامه OrbisFTP
Releases · OSM-Made/OrbisFTP

لینک دانلود برنامه FlashFXP بصورت پرتابل
https://dl2.soft98.ir/soft/f/FlashFXP.5.4.0.Build.3970.Portable.exe
پسورد در صورت نیاز:
soft98.ir

View attachment 236061
اقا رضا مگه گلدهن خودش قابلیت ftp نداره چون من میزنم با خودش ولی بعضی موقع ها پاک نمیشه بعضی فایل ها حالا با این میشه پاکشون کرد مثلا من امولاتور retroarch ریختم حالا بعضی فایل ها از داخل اونجایی که ریختم پاک نمیشن...این برنامه FlashFXP از FileZilla بهتره؟

اقا رضا مگه گلدهن خودش قابلیت ftp نداره چون من میزنم با خودش ولی بعضی موقع ها پاک نمیشه بعضی فایل ها حالا با این میشه پاکشون کرد مثلا من امولاتور retroarch ریختم حالا بعضی فایل ها از داخل اونجایی که ریختم پاک نمیشن...این برنامه FlashFXP از FileZilla بهتره؟
بله گلدهن این قابلیت رو از قبل هم داشت که تو ورژن جدیدش یک ایتم شده که میتونی واسه هر بار استفاده تیکش رو بزنی و کارت که تموم شد میتونی تیکش رو برداری که قطع میشه و خود ps4-xplorer هم این قابلیت رو داره,زمانیکه دگمه L2 مثلث رو همزمان فشار بدی قابلیت اکتیو ftp رو داراس که میتونی با توجه به نتی که استفاده میکنی اون پایین برنامه بهت ی ای پی میده و داخل هر کدوم از برنامه های FlashFXP یا FileZilla اون ای پی رو میزنی و متصل میشی ولی در برخی اوقات ممکنه یا پاک نکنه اون ایتم مورد نظرت رو یا دستگاهت بعد از انجام هر کاری قاطی کنه و خاموش بشه که میتونی از OrbisFTP هم استفاده کنی که ایرادی نداره و از خود اون محیط اصلی هم سریع میتونی متصل شی.
حالا اون فایلی هم که میگی پاک نمیشه یا از همین برنامه OrbisFTP استفاده کن و اگر بازم پاک نشد برو به همون ps4-xplorer دگمه L2 مثلث رو همزمان بزن سه تا ایتم میاد رو گزینه Full R/W ضربدر بزن و بعد راحت اون فایل مورد نظرت رو پاک کن. برنامه FlashFXP به نظر من سبکتره البته دیگه این به خودت بستگی داره,فقط تو انجام تمام مراحل دقت کن که اشتباه نکنی,موفق باشی.

آخرین ویرایش:
بله گلدهن این قابلیت رو از قبل هم داشت که تو ورژن جدیدش یک ایتم شده که میتونی واسه هر بار استفاده تیکش رو بزنی و کارت که تموم شد میتونی تیکش رو برداری که قطع میشه و خود ps4-xplorer هم این قابلیت رو داره,زمانیکه دگمه L2 مثلث رو همزمان فشار بدی قابلیت اکتیو ftp رو داراس که میتونی با توجه به نتی که استفاده میکنی اون پایین برنامه بهت ی ای پی میده و داخل هر کدوم از برنامه های FlashFXP یا FileZilla اون ای پی رو میزنی و متصل میشی ولی در برخی اوقات ممکنه یا پاک نکنه اون ایتم مورد نظرت رو یا دستگاهت بعد از انجام هر کاری قاطی کنه و خاموش بشه که میتونی از OrbisFTP هم استفاده کنی که ایرادی نداره و از خود اون محیط اصلی هم سریع میتونی متصل شی.
حالا اون فایلی هم که میگی پاک نمیشه یا از همین برنامه OrbisFTP استفاده کن و اگر بازم پاک نشد برو به همون ps4-xplorer دگمه L2 مثلث رو همزمان بزن سه تا ایتم میاد رو گزینه Full R/W ضربدر بزن و بعد راحت اون فایل مورد نظرت رو پاک کن. برنامه FlashFXP به نظر من سبکتره البته دیگه این به خودت بستگی داره,فقط تو انجام تمام مراحل دقت کن که اشتباه نکنی,موفق باشی.
اقا حل شدش دمت گرم,رو اعصاب بود هی میزدم پاک نمیکرد.
FlashFXP تستش میکنم خیلی ممنونم ازت.

برنامه های مختلف برای ارسال پی لودهای دلخواه به خاطر اون مراحل رو اعصاب اجرای دوباره هاست و ارور حافظه یا مموری در فریمورهای 7.5x ساخته شده از برنامه ال ازیف تا ...
بازم به تازگی برنامه ای به نام PS4 Payload Sender منتشر شده,بهمراه ویدیو اموزش که در صورت نیاز میتونید دانلود و تستش کنید.(این برنامه نیاز به pc و شیرینگ نت مشترک با ps4 داره) ساپورت این برنامه از فریمور 5 تا 7.5x هست.

PS4-Payloads.png

لینک دانلود برنامه
https://github.com/Master-s/PS4-Payloads/releases/download/1.0.3/PS4.Payloads1.0.3.rar

لینک ویدیو اموزش

آخرین ویرایش:
آخرین ویرایش:
مراحل اپدیت و بروزرسانی PS4

images (1).jpg

images.jpg

به عقیده خودم بازم مقداری حوصله و صبر کنید بهتره اما اگر هر شخص به هر نحو دوست داره اپدیت کنه کنسولش رو به فریمور بالاتر یا همین 9

اول به ادرس زیر برن(نیاز به ثبت نام برای سایر فریمورها)
DKS - PS4 Official Firmwares

لینک مستقیم اپدیت در کنسول برای فریمور 9 و زمانیکه دستگاه بصورت روشن,اماده بکاره که اموزشش رو هم گذاشتم.(انجام مراحل 1 تا 3)
https://ia803200.us.archive.org/27/items/PS4-System-Firmwares/Firmware 9.00/PS4UPDATE.PUP

این لینک مستقیم فریمور 9.00 از (Recovery)
https://ia803201.us.archive.org/7/items/PS4-Recovery-Firmwares/Firmware 9.00/PS4UPDATE.PUP

1)از لینک های بالا بسته به نوع فریمور مورد نظری که میخواین رو دانلود بزنید و بعد
یک فلش با فرمت FAT32 آماده کنید. در فلش ابتدا یک فولدر با نام PS4 سپس درون آن یک فولدر با نام UPDATE ایجاد کنید (حتما تمامی کلمات به صورت بزرگ باشند). حال فایل آپدیت که اسمش PS4UPDATE.PUP می باشد را در این پوشه یعنی آدرس PS4/UPDATE قرار دهید.

۲) به کنسول خود مراجعه کنید. اتصال به اینترنت را بر روی کنسول خود به صورت کامل قطع کنید. هم چنین، تیک گزینه های مربوط به دریافت خودکار آپدیت ها را قطع کنید تا بعدا برای شما مشکل نشود.

۳) حال فلش را به دستگاه خود متصل کنید. به آدرس Settins => System Software Update بروید. سیستم به صورت اتومات فایل آپدیت بر روی فلش را شناسایی کرده و نصب می کند.

4)پیشنهاد خودم نصب از روی ریکاوری هست که اگر خدایی نکرده برق قطع شد یا اتفاق دیگه ای افتاد ی موقع احیانا منجر به بریک یا صدمه به کنسولتون نشه و حتما نباید هیچ دیسک بازی داخل کنسول تو حین انجام اپدیت باشه.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or