پرسش و پاسخ Xbox One

peymanrns

کاربر سایت
Mar 23, 2020
28
سلام دوستان سوالی داشتم من xbox one x کپی خور دارم میخوام فرمان logiteck g920 بخرم خواستم بپرسم فرمان رو وصل کنم اپدیت میخواد چون اگه بخواد باید به نت وصل بشم اگه ممکنه جوابمو بدید

Reza0017

کاربر سایت
Oct 20, 2018
400
نام
رضا
عزیزان همراه اول دانلود نمیکنه از استور چه با dns چه بی dns شبی 4 گیگ نهایت دانلود کنه کسی dns جدیدی گیر نیاورده چون با سایت های دیگه سرعتش پایین نیست

• Like
Reactions: shooshcity

Reza0017

کاربر سایت
Oct 20, 2018
400
نام
رضا
سلام دوستان من چند وقت به اکانتم نمیتونم وصل بشم این پیقام رو میده you appear to be in a region where this service is not available

باید چکار کنم کسی میدونه کمک کنه لطفا ؟!!
سلام دوست عزیز از dns استفاده کنید
178.22.122.100
موفق باشید

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
سلام دوستان
من یک کنسول ایکس باکس وان دارم.سری فت 500 گیگ
امروز روشن کردم که ناگهان وسط اجرا خاموش شد و حتی برق آداپتور هم قطع شد
از برق کامل کشیدم و مجدد زدم و برق وارد اداپتور و دستگاه شد
منتها تا روشن میکنم خیلی زود مجدد کامل خاموش میشه و حتی برق آداپتور هم قطع میشه
مجدد از برق می کشم و وصل میکنم برق وارد دستگاه میشه اما پس از روشن شدن باز خاموش میشه
ممنون میشم بگید مشکل از چیه

eni

کاربر سایت
Nov 29, 2019
21
متأسفانه کسی نیست راهنمایی کنه قبلاً افراد حرفه ای زیادی فعال بودن تو بازیسنتر حیف... یادش بخیر
درود اگه نتتون از نظر سرعت اوکیه فقط با فیلترشکن میتوین راحت دانلود کنین!
که اونم یا مثل من شیر کنین با pc یا لبتاپ یا هم اگه مودمتون vpn ساپورت میکنه با اون وصل شین و دانلود کنین.

• Like
Reactions: Reza0017

Reza0017

کاربر سایت
Oct 20, 2018
400
نام
رضا
درود اگه نتتون از نظر سرعت اوکیه فقط با فیلترشکن میتوین راحت دانلود کنین!
که اونم یا مثل من شیر کنین با pc یا لبتاپ یا هم اگه مودمتون vpn ساپورت میکنه با اون وصل شین و دانلود کنین.
همه اینا رو امتحان کردم dns های مختلفی هم امتحان کردم فایده نداشت

farshid.parvar

کاربر سایت
Mar 22, 2010
519
نام
فرشید
سلام برنامه اندروید xbox streaming رو نصب کنید و راحت از طریق project xcloud روی اکانت خودتون بازی کنید فقط دسته xbox رو با بلوتوث به گوشی وصل کنید توی لیست بازی هاش مثلا هیتمن رو داره که تو گیم پس نیست و خیلی بازی های دیگه ، نیازی به کنسول هم نیست فقط اول از طریق سایت xbox عضو project xcloud بشید و رو گوشیتون برنامه dns رو از سایت شکن رو دانلود و نصب کنید.
من رو اکانتم گیم پس دارم نمیدونم ربطی به این داره یا نه

Attachments

• Screenshot_2020-03-29-03-38-25-853_com.microsoft.xcloud.png
    Screenshot_2020-03-29-03-38-25-853_com.microsoft.xcloud.png
    1.2 MB · مشاهده: 4
  • Screenshot_2020-03-29-03-38-08-366_com.microsoft.xcloud.png
    Screenshot_2020-03-29-03-38-08-366_com.microsoft.xcloud.png
    1.2 MB · مشاهده: 4
  • Screenshot_2020-03-29-02-59-47-266_com.microsoft.xcloud.png
    Screenshot_2020-03-29-02-59-47-266_com.microsoft.xcloud.png
    1.1 MB · مشاهده: 7
  • Screenshot_2020-03-28-21-22-08-317_com.microsoft.xcloud.png
    Screenshot_2020-03-28-21-22-08-317_com.microsoft.xcloud.png
    1.5 MB · مشاهده: 6
  • Like

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
سلام برنامه اندروید xbox streaming رو نصب کنید و راحت از طریق project xcloud روی اکانت خودتون بازی کنید فقط دسته xbox رو با بلوتوث به گوشی وصل کنید توی لیست بازی هاش مثلا هیتمن رو داره که تو گیم پس نیست و خیلی بازی های دیگه ، نیازی به کنسول هم نیست فقط اول از طریق سایت xbox عضو project xcloud بشید و رو گوشیتون برنامه dns رو از سایت شکن رو دانلود و نصب کنید.
سلام دوست عزیز،
وقتی وی پی ان میزنیم سرعت نت میاد پایین و این مشکله برای بازی کردن و اینکه با نت خونه سرعت بسیار بسیار میاد پایین مخصوصا وی پی ان هم زده باشی،من با نت سیمکارت تست کردم همراه با وی پی ان اوکی بود ولی کمی لگ داشتم،
به گیم پس مربوط نمیشه
این برنامه دی ان اس دقیقا چیه کمی توضیح بده چیکار کنیم،ممنون
و ایا گزینه دوم برای شما اوکی شده که از کنسول به گوشی استریم کنیم؟

• Like

noorihamid99

کاربر سایت
Mar 16, 2012
1,647
نام
hamid
واسه ايفونم هست برنامش ؟
بازيش چنده

Tehran83

کاربر سایت
Nov 6, 2018
6
با درود به همه مدیران و کاربران این فروم،

من ساکن آلمان هستم و چند وقت پیش یک ایکس باکس ایکس وان همراه حدود ۱۲ تا بازی از اینجا خریدم و تمام بازی ها را روی دستگاه بدون هیچ مشکلی اینجا نصب و اپدیت کردم و بعد دستگاه همراه با بازی ها و یوزر نیم پسورد اکانتی که ساخته بودم فرستادم ایران ولی الان خانواده ام داخل ایران نمی تونند از دستگاه استفاده کنند و یوزر نیم اونجا غیر فعاله. خودشون یک یوزر نیم جدید ساختند اون هم کار نمی کنه دوستان لطفا ممکنه بنده را راهنمایی کنید از شما پیشاپیش سپاسگذارم.

• Like

Reza0017

کاربر سایت
Oct 20, 2018
400
نام
رضا
با درود به همه مدیران و کاربران این فروم،

من ساکن آلمان هستم و چند وقت پیش یک ایکس باکس ایکس وان همراه حدود ۱۲ تا بازی از اینجا خریدم و تمام بازی ها را روی دستگاه بدون هیچ مشکلی اینجا نصب و اپدیت کردم و بعد دستگاه همراه با بازی ها و یوزر نیم پسورد اکانتی که ساخته بودم فرستادم ایران ولی الان خانواده ام داخل ایران نمی تونند از دستگاه استفاده کنند و یوزر نیم اونجا غیر فعاله. خودشون یک یوزر نیم جدید ساختند اون هم کار نمی کنه دوستان لطفا ممکنه بنده را راهنمایی کنید از شما پیشاپیش سپاسگذارم.
سلام هموطن، بخاطر تحریم ها مایکروسافت ip ایرانیها رو مسدود کرده به خانواده محترمتون بگید از بخش تنطیمات شبکه ایکس باکس dns تنظیم کنند
178.22.122.100 این معمولا با اکثر بازیها هماهنگ
185.55.226.26
185.55.225.25
موفق باشید

Reza0017

کاربر سایت
Oct 20, 2018
400
نام
رضا
رفیق من شنیدم این سرویس برای یک سری کشور به صورت محدود و آزمایشی فعال شده شما مطمئنید با شکن وصل میشه فکر کنم نیاز به تغییر ip داره، حداقل سرعت موردنیاز این سرویس چقدر؟ شما با چه سرویس اینترنتی استفاده میکنید و آیا بازیها بدون مشکل و روان اجرا میشن؟

• Like
Reactions: Tehran83

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر