پرسش و پاسخ Xbox One

FreeGamer

کاربر سایت
Sep 17, 2011
248
نام
آزاد
سلام
دوستان من چند روز پیش xbox one s all digital گرفتم منتهی ارجینال میخواستم که پیدا نمیشد مشهد به اجبار یه دونه از این ها که چند تا بازی افلاین روش نصب شده گرفتم که البته فروشنده گفت کنسول از قبل باز شده و حتی شماره سریال جعبه با کنسول یکی نبود.
خلاصه فروشنده گفت که باتری هم باید بگیریم برای دسته گفتم باتری قلمی شارژی سونی دارم که به دسته xbox 360 میزدم. گفت اونا خوب نیست دسته رو خراب میکنه یک مدل از این باتری ها پکی بهمون داد ۲۸۰ تومن دوتا باتری ۳۰۰mah و یک استند. اسمش Dobe ئه.
الان چند جا تو نت دیدم که این باتری پکی ها لیتیوم یونیه و خیلی خوب نیست زود خراب میشه و شارژدهیش خوب نیست راسته؟ تست هم کردم ۲ تا ۳ ساعت بیشتر شارژ نمیده
دستگاه چرا باز شده بود قبلا ؟
سریال جعبه ممکنه فرق کنه ولی باز شدن دستگاه برا چی میتونه باشه ؟
اون لیبل وارانتی کنده شده بود ؟

F4Daei

کاربر سایت
Jan 8, 2016
21
سلام دوستان تاپیک مناسب پیدا نکردم همینجا کامنت میذارم :D
کسی Bordersland 3 بازی میکنه ؟؟
اگه کسی هست اد کنه کواپ بریم هنوز استارت نزدم
GT: F4Daei

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
رفیق من شنیدم این سرویس برای یک سری کشور به صورت محدود و آزمایشی فعال شده شما مطمئنید با شکن وصل میشه فکر کنم نیاز به تغییر ip داره، حداقل سرعت موردنیاز این سرویس چقدر؟ شما با چه سرویس اینترنتی استفاده میکنید و آیا بازیها بدون مشکل و روان اجرا میشن؟
سلام.اول باید از سایت xbox تو این سرویس(xcloud) ثبت نام کنی که میری تو صف انتظار از 1 روز تا 4 ماه که من یک هفته ای اوکی شدم.بعد باید یه app موبایل دان کنی و با فیلترشکن وارد بشی و بازیهارو زمانیکه گیم پد با بلوتوث وصله به گوشی اجرا کنی.همین.
فقط سرعت نت جوری هست که نمیتونی خوب بازی کنی و مخصوصا vpn میزنی هم سرعتت کم میشه اگه از این مجانیها باشه(2.4 Ghz نشون میده درصورتیکه 5Ghz نیازه).
من با نت خونه لگ وحشتناکی داشتم ولی با نت همراه اول نمیگم قشنگ ولی تونستم بازی کنم همراه با کمی لگ کوچیک ولی همون یه ذره که بازی کردم فقط برای تست 100 مگ کم کرد ازم.

• Like
Reactions: Reza0017

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
سلام دوستان تاپیک مناسب پیدا نکردم همینجا کامنت میذارم :D
کسی Bordersland 3 بازی میکنه ؟؟
اگه کسی هست اد کنه کواپ بریم هنوز استارت نزدم
GT: F4Daei
سلام دوست عزیز .نمیدونم چرا نتونستم برم سمت این نسخه از بازی درصورتیکه نسخه های قبلیشو خیلی باهاشون حال کردم.

farshid.parvar

کاربر سایت
Mar 22, 2010
519
نام
فرشید
رفیق من شنیدم این سرویس برای یک سری کشور به صورت محدود و آزمایشی فعال شده شما مطمئنید با شکن وصل میشه فکر کنم نیاز به تغییر ip داره، حداقل سرعت موردنیاز این سرویس چقدر؟ شما با چه سرویس اینترنتی استفاده میکنید و آیا بازیها بدون مشکل و روان اجرا میشن؟
من با شکن تست کردم شد اینترنتم هم adsl مخابراته لگ هم نداشتم کیفیت بازی یکم به خاطر سرعت نتم پایین بود ولی لگ نداشتم
حتی گیم استریمینگ رو تو گوشی فعال کردم ولی که برای اونکار باید از توی برنامه inside hub اگه درست اسمش رو نوشته باشم آپدبت تستر ها رو رو کنسول بریزی که خود مایکروسافت میگه میخوای جزو تستر های آلفا باشی یا اومگا که من اومگا رو انتخاب کردم چون باگ کمتری داره نسبت به آلفا تمام این کار ها رو باید با خود کنسول انجام بدی

Attachments

• Screenshot_2020-03-31-03-31-17-475_com.microsoft.xcloud.png
    Screenshot_2020-03-31-03-31-17-475_com.microsoft.xcloud.png
    101.9 KB · مشاهده: 8
  • Screenshot_2020-03-31-03-31-14-832_com.microsoft.xcloud.png
    Screenshot_2020-03-31-03-31-14-832_com.microsoft.xcloud.png
    465.9 KB · مشاهده: 8
  • Like

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
597
نام
KAMRAN
سلام دوستان ، چند وقتیه فورزا وصل نمیشه به مولتی، فقط وقتی فرند خارجی داشته باشی میتونی جویینش بشی، الان منو دوستم اون رو پی سی من رو ایکس باکس دقیقا مشکل اینجوری داریم، اصلا جویین سشن نمیتونیم بشیم یا سشن بسازیم، دوهفته ای هست اینجوری شده, کسی راهکاری داره؟؟؟

F4Daei

کاربر سایت
Jan 8, 2016
21
سلام دوست عزیز .نمیدونم چرا نتونستم برم سمت این نسخه از بازی درصورتیکه نسخه های قبلیشو خیلی باهاشون حال کردم.
اگر با نسخه های قبلی حال کردی و فن سری هستی ، حتما این نسخه رو هم بگیر ، بازی از اکثر لحاظ ها پیشرفت داشته و‌ تجربش لازمه :D

• Like
Reactions: aha2012

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
سلام
دلیل دیسکانکت شدن دسته حتی وقتی ک روشن هست چیه؟
از کجا بفهمم دسته ب آخرین ورژن اپدیت شده؟

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
من با شکن تست کردم شد اینترنتم هم adsl مخابراته لگ هم نداشتم کیفیت بازی یکم به خاطر سرعت نتم پایین بود ولی لگ نداشتم
حتی گیم استریمینگ رو تو گوشی فعال کردم ولی که برای اونکار باید از توی برنامه inside hub اگه درست اسمش رو نوشته باشم آپدبت تستر ها رو رو کنسول بریزی که خود مایکروسافت میگه میخوای جزو تستر های آلفا باشی یا اومگا که من اومگا رو انتخاب کردم چون باگ کمتری داره نسبت به آلفا تمام این کار ها رو باید با خود کنسول انجام بدی
مرسی، لطفا دقیق بگو این دی ان اسو چیکار کنم که لگ نداشته باشم و دقیقا تو inside hub چیکار کنم که استریم کنم از کنسول به گوشی،

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
سلام.از اینجا اپدیت کن
Setting...device and accessories.....select controller.....select update

فهمیدم مشکل چی بود شارژ باتری ها داشت تموم میشد فقط ی چیزی،وقتی دستگاه روشن هست میزان شارژ باتری رو درست نشون نمیده ،مثلا نشون میده ک باتری ها ۵۰ درصد شارژ دارن ولی یهو اخطار میده ک شارژ باتری کم هست و بعد چند دقیقه خاموش میشه دسته،راهی نیست ک درصد باتری رو درست نشون بده؟البته درصد باتری رو توی باتری های غیر قابل شارژ درست نشون میده ولی برای باتری شارژی اشتباه نشون میده.

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر