پرسش و پاسخ Xbox One

Reza0017

کاربر سایت
Oct 20, 2018
400
نام
رضا
۱.دی ان اس چی زدید اوکی شد؟
۲.من با یکی از فامیلها اوکی کردم که اکانتشو بزنه رو کنسولم و هوم کنه و بازیهای پولی رو بگیریم و هزینشو نصف کنیم و همینطور برای اکانت لایو و گیم پس،اون میخره رو اکانتش و چون هوم کرده بازیها و لایو و گیم پس میاد رو کنسولم و هزینه رو نصف میکنیم،حالا من نمیخوام اکانتش هوم باشه چون بازیهاییکه میخره رو خودم میخوام‌ بعدها اگه اگه قسمت شد کنسول جدید رو بگیرم بر فرض مثال،دوباره بازیشون کنم و یا بازیهاییکه تو لایو مجانی میشن باید هر سری بهش بگم که بگیره و بیاد تو لیست بازیهای من و این کلی دردسر داره چون یه بار وصل شدم به اکانتش که بازیهارو بگیرم اونم تو یه بازی بود همزمان و پرید از بازی بیرون و نیم ساعت بن شد،من اگه بخوام اکانتشو حذف کنم که این دردسرهارو نکشم ایا بنظرتون باید هزینه بازیها و لایو و گیم پس رو برگردونه بهم و بازیهاییکه خریدیم باهام میپره از رو کنسولم؟چجوری بهش بگم ؟
ممنون:)
سلام دوست عزیز، اگه میخواین اکانتش رو از حالت هوم بردارید کافیه با اکانت خودتون برید تنظیمات و گزینه make this my home xbox رو بزنید همین، تمام بازی ها و اشتراک هایی که فامیلتون خریده غیر قابل استفاده میشن برای شما، این موضوع که گفتید برای اضافه کردن بازی های گولد و گیم پس نیاز که به دوستتون بگید احتیاجی به این کار نبود و خودتون میتونید همه بازی ها رو از قسمت library نصب کنید دوست عزیز، این که میگید از بازی پرت شدید و بن شده دوستتون حتماً بخاطر چیز دیگه بوده چون این روش هوم کردن کاملاً قانونیه و هر اکانت میتونه به راحتی از خدمات و سرویس های آنلاین استفاده کنه، در زمینه پس گرفتن پول من نظری نمیتونم بدم ولی توصیه میکنم توافقی باشه طوری که ناراحتی پیش نیاد، موفق باشید

Reza0017

کاربر سایت
Oct 20, 2018
400
نام
رضا
اقا تو حالت افلاین اچیومنت ها نمایش داده نمیشن؟ راهی نداره مث ps4 بتونیم بگیریمشون؟?
سلام دوست عزیز نه مثل ps4 نیست، اما اچیومنت ها به صورت نامحسوس ذخیره میشن حتی در حالت آفلاین با اولین اتصال به شبکه لایو همگام سازی میشن اونوقت میتونید آمار و امتیازات خودتون رو در بخش اچیومنت ببینید، موفق باشید

• Like
Reactions: Masood1992sdt

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
سلام دوست عزیز، اگه میخواین اکانتش رو از حالت هوم بردارید کافیه با اکانت خودتون برید تنظیمات و گزینه make this my home xbox رو بزنید همین، تمام بازی ها و اشتراک هایی که فامیلتون خریده غیر قابل استفاده میشن برای شما، این موضوع که گفتید برای اضافه کردن بازی های گولد و گیم پس نیاز که به دوستتون بگید احتیاجی به این کار نبود و خودتون میتونید همه بازی ها رو از قسمت library نصب کنید دوست عزیز، این که میگید از بازی پرت شدید و بن شده دوستتون حتماً بخاطر چیز دیگه بوده چون این روش هوم کردن کاملاً قانونیه و هر اکانت میتونه به راحتی از خدمات و سرویس های آنلاین استفاده کنه، در زمینه پس گرفتن پول من نظری نمیتونم بدم ولی توصیه میکنم توافقی باشه طوری که ناراحتی پیش نیاد، موفق باشید
سلام مرسی ،اما...
... وقتی میرم تو تنظیمات با اکانت خودم میزنه remove this my home xbox,

بله گیم پس اوکیه ولی من مشکلم با بازیهای رایگانی هست که ماه به ماه تو لایو رایگان میشن و نمیتونم اونارو بگیرم ،مثلا همین project cars 2 که الان رایگانه تو لایو برای من میزنه ۵۹دلار و باید به طرف بگم بازیو بگیره تا بیاد تو اکانت من تا بتونم نصبش کنم

اونم نه،من تو کنسولم بودم و سوییچ کردم به اکانت اون و اونم داشت بازی میکرد، از بازی و لایو پرت شد بیرون و اون بازی نیم ساعت بن ش کرد

من الان بازی جدیدCOD mw رو با هم خریدیم و تو اکانت اونه و اومده رو کنسول من و من اگه نخوام هوم طرفو, بازی تو اکانتم دیگه اجرا نمیشه؟ یجورایی باید هزینشو پس بگیرم درسته؟

Reza0017

کاربر سایت
Oct 20, 2018
400
نام
رضا
سلام مرسی ،اما...
... وقتی میرم تو تنظیمات با اکانت خودم میزنه remove this my home xbox,

بله گیم پس اوکیه ولی من مشکلم با بازیهای رایگانی هست که ماه به ماه تو لایو رایگان میشن و نمیتونم اونارو بگیرم ،مثلا همین project cars 2 که الان رایگانه تو لایو برای من میزنه ۵۹دلار و باید به طرف بگم بازیو بگیره تا بیاد تو اکانت من تا بتونم نصبش کنم

اونم نه،من تو کنسولم بودم و سوییچ کردم به اکانت اون و اونم داشت بازی میکرد، از بازی و لایو پرت شد بیرون و اون بازی نیم ساعت بن ش کرد

من الان بازی جدیدCOD mw رو با هم خریدیم و تو اکانت اونه و اومده رو کنسول من و من اگه نخوام هوم طرفو, بازی تو اکانتم دیگه اجرا نمیشه؟ یجورایی باید هزینشو پس بگیرم درسته؟
نه دیگه اجرا نمیشه دوست عزیز، آره دیگه وقتی سویچ کنی اکانتش اونم آنلاین باشه طبیعیه که اخطار بگیره دليلش اینه که یه اکانت نمیتونه به طور همزمان تو 2تا دستگاه آنلاین باشه، ولی نیازی نداشتی به اکانتش همون موقع که هوم کردین میتونستین حذف کنین اکانتش رو چون دیگه نیازی بهش نبود، هر وقت یک اکانت دیگه رو هوم کنید اتوماتیک اکانت قبلی از هوم درمیاد همه بازیهاش و اشتراکهاش هم میره

• Like
Reactions: aha2012

Hossein.RI

کاربر سایت
Dec 7, 2019
63
سلام. دوستان من توی سایت دیوار میگشتم بعد برخوردم به آگهی هایی به اسم اکانت بازی های قانونی و آنلاین xbox one مثلا ۱۰۰ تا بازی، قیمت ۱۵۰ هزار تومن.
حالا اینا حقیقی هستن واقعیت داره؟؟ من میترسم بخرم میگم یوقت بن نشه کنسولم.

بخرم از این اکانتا رمز اکانتو تغییر بدم حله؟
بدون دردسر هست؟؟
این هوم شدن یا پرمیوم شدن مشکل ساز نمیشه؟؟ بدون دردسره؟
ببخشیدطولانی شد

لطفا اگر اطلاعی دارین ممنون میشم لطف میکنید کمک کنید. مرسی

Jebaited

کاربر سایت
Feb 5, 2018
739
سلام. دوستان من توی سایت دیوار میگشتم بعد برخوردم به آگهی هایی به اسم اکانت بازی های قانونی و آنلاین xbox one مثلا ۱۰۰ تا بازی، قیمت ۱۵۰ هزار تومن.
حالا اینا حقیقی هستن واقعیت داره؟؟ من میترسم بخرم میگم یوقت بن نشه کنسولم.

بخرم از این اکانتا رمز اکانتو تغییر بدم حله؟
بدون دردسر هست؟؟
این هوم شدن یا پرمیوم شدن مشکل ساز نمیشه؟؟ بدون دردسره؟
ببخشیدطولانی شد

لطفا اگر اطلاعی دارین ممنون میشم لطف میکنید کمک کنید. مرسی
من 1 بار از تو کانال تلگرارم اکانت گرفتم باعث شد دیگه از این کارا نکنم! طرف به 10 نفر اکانت رو داده بود وسط کار یهو ساین اون میشد رفتم تو سایت دیدم روی 8 تا کنسول فعاله اون طرفو که دیگه پیدا نکردم 100 تومن رو ازش پس بگیرم ولی درس عبرتی شد واسم از این به بعد بازی خواستم بگیرم با رفیقم کد بازی رو میگیریم شریکی میزنیم رو اکانتای خودمون راحت فقط با کسی که میشناسی اعتماد داری میشه این کار رو بکنی
بن نمیشی ولی این طرف هم دروغ میگه الان 2 سالع رد دد امده تازه شده 38 دلار حالا با دلار چندی گرفته که +چند تا دیگه بازی میده 150 تومن خودت برو حساب کن به 10 مفر باید بفروشه تا خرجش در بیاد

Hossein.RI

کاربر سایت
Dec 7, 2019
63
من 1 بار از تو کانال تلگرارم اکانت گرفتم باعث شد دیگه از این کارا نکنم! طرف به 10 نفر اکانت رو داده بود وسط کار یهو ساین اون میشد رفتم تو سایت دیدم روی 8 تا کنسول فعاله اون طرفو که دیگه پیدا نکردم 100 تومن رو ازش پس بگیرم ولی درس عبرتی شد واسم از این به بعد بازی خواستم بگیرم با رفیقم کد بازی رو میگیریم شریکی میزنیم رو اکانتای خودمون راحت فقط با کسی که میشناسی اعتماد داری میشه این کار رو بکنی
بن نمیشی ولی این طرف هم دروغ میگه الان 2 سالع رد دد امده تازه شده 38 دلار حالا با دلار چندی گرفته که +چند تا دیگه بازی میده 150 تومن خودت برو حساب کن به 10 مفر باید بفروشه تا خرجش در بیاد
اها صحیح. دمت گرم داداش مرسی.
مث ps4 نمیشه این اکانتو خرید و وارد کرد، بعد بری توش بازیا رو بزنی دانلود؟ بعدش برگردی توی اکانت خودت و دیگه هیچ وقت با اون اکانت ساین این نشی. با اکانت خودت ساین این شی و از حالت انلاین استفاده کنی؟ بازیا به نمایش میان برام که بعد بزنم ادامش دانلود و اجرا کنم؟

• Like
Reactions: Reza0017

Reza0017

کاربر سایت
Oct 20, 2018
400
نام
رضا
اها صحیح. دمت گرم داداش مرسی.
مث ps4 نمیشه این اکانتو خرید و وارد کرد، بعد بری توش بازیا رو بزنی دانلود؟ بعدش برگردی توی اکانت خودت و دیگه هیچ وقت با اون اکانت ساین این نشی. با اکانت خودت ساین این شی و از حالت انلاین استفاده کنی؟ بازیا به نمایش میان برام که بعد بزنم ادامش دانلود و اجرا کنم؟
سلام دوست عزیز، اصلاً شبیه ps4 نیست، من توصیه نمیکنم خرید از اون آقا رو چون اصلاً تا حالا همچین چیزی رو نه دیدم و نه شنیدم از مغازه دارا در حالی که اکثراً تو پاساژا و مراکز بازی میگردم و اکثراً هم با فروشندگان رفاقت دارم و معمولاً چیزی رو پنهان نمیکنن تقریباً ریز و درشت این مسائل رو بلدم، برای آنلاين بازی کردن من سرویس فوق‌العاده گیم پس رو پیشنهاد می کنم بی دردسر و راحت میتونید آفلاین و آنلاین بازی کنید اشتراکش هم به صرفه است و تقریباً همه جا پیدا میشه، موفق باشید

• Like
Reactions: Hossein.RI

Hossein.RI

کاربر سایت
Dec 7, 2019
63
اها ممنون
سلام دوست عزیز، اصلاً شبیه ps4 نیست، من توصیه نمیکنم خرید از اون آقا رو چون اصلاً تا حالا همچین چیزی رو نه دیدم و نه شنیدم از مغازه دارا در حالی که اکثراً تو پاساژا و مراکز بازی میگردم و اکثراً هم با فروشندگان رفاقت دارم و معمولاً چیزی رو پنهان نمیکنن تقریباً ریز و درشت این مسائل رو بلدم، برای آنلاين بازی کردن من سرویس فوق‌العاده گیم پس رو پیشنهاد می کنم بی دردسر و راحت میتونید آفلاین و آنلاین بازی کنید اشتراکش هم به صرفه است و تقریباً همه جا پیدا میشه، موفق باشید
اها ممنون مرسی :)

• Like
Reactions: Reza0017

snOOpy ::.

کاربر سایت
Jun 11, 2010
227
نام
Arash
بچه ها به شبکه وصل میشید؟
من هر چی الان میزنم وصل نمیشه.
با کودوم dns الان وصله؟
آره وصل میشه مشکلی نیس من یه ساعت پیش راکت لیگ میزدم
اما واسه ساین این شدن یه چن باری تلاش کردم تا درست شد یه خورده پینگ بالا بود بعدش دیگ اوکی شد
178.22.122.100 راکت لیگ فقط با این میتونم آنلاین بزنم

• Like
Reactions: AMIN-1399F

Hossein.RI

کاربر سایت
Dec 7, 2019
63
سلام دوستان یه سوال اگه من کنسول با فلش آپدیت کنم بازی هایی که آفلاین برام نصب شده چیزیشون نمیشه غیر فعال نمیشن؟
منم با این موضوع درگیر بودم واسه همین از ادمین سایت pspro که سوال کردم گفت اصلانباااید اپدیت کنی.
چراشو نمیدونم ولی بعدش دیدم اپدیت کنم که چی بشه واسه همین بیخیالش شدم :/

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر