پرسش و پاسخ Xbox One

MR.D.010

کاربر سایت
Dec 19, 2010
55
نام
محمد رضا
سلام دوستان
بعضی وقتها (خیلی کم) یه صدای تق ریزی از داخل ایکس باکس میاد . طبیعیه؟ دستگاه رو نو گرفتم یه یه ماهی میشه

Masood1992sdt

کاربر سایت
Oct 2, 2018
578
آره وصل میشه مشکلی نیس من یه ساعت پیش راکت لیگ میزدم
اما واسه ساین این شدن یه چن باری تلاش کردم تا درست شد یه خورده پینگ بالا بود بعدش دیگ اوکی شد
178.22.122.100 راکت لیگ فقط با این میتونم آنلاین بزنم
منم فقط این دی ان اس برام کار میکنه بقیشون تو تعطیلاتن

Hossein.RI

کاربر سایت
Dec 7, 2019
63
روش جیتگ ایکس باکس وان مثل xbox360!
دوستان این روش کپی خور کردن ایکس باکس وان حقیقت داره؟؟؟
توی سایت زده که فایلو دانلود میکنی میریزی روی فلش، بعد فلشومیزنی توی xb1 و اپدیت میکنی از فلش. بعد از اینکار کنسول جیتگ میشه و فقط با دیتای بازی، بازی اجرا میشه.
حقیقت داره واقعا؟؟؟
امتحان کرده ازشما کسی؟
اینم لینکش

آموزش هک و نصب بازی روی Xbox One » نتورکی هانتورکی ها

Masood1992sdt

کاربر سایت
Oct 2, 2018
578
سلام دوستان الان بازی دارک سولز 3 تو قسمت deals تخفیف خورده و شده 14.99 دلار اگه گلد بگیرم بازم تخفیف شاملش میشه یا تاثیری نداره؟ دوستانی که گلد دارن لطفا ببینن براشون چقدر قیمت خورده اینم لینک :
Buy DARK SOULS™ III - Microsoft Store
ی دو ساعت صبر کنی قیمتشو ب تومن بهت میگم. دوس داشتی بگو برات خرید بزنم

rahman0158

کاربر سایت
Aug 30, 2010
129
ی دو ساعت صبر کنی قیمتشو ب تومن بهت میگم. دوس داشتی بگو برات خرید بزنم
ممنون دوست عزیز تو حسابم شارژ دلاری دارم خواستم فقط بدونم با گلد بازم تخفیف شاملش میشه یا خیر / دوستانی که گلد دارن اگه زحمتی نیست قیمت دلاریشو بهم بگن

• Like
Reactions: Masood1992sdt

Masood1992sdt

کاربر سایت
Oct 2, 2018
578
ممنون دوست عزیز تو حسابم شارژ دلاری دارم خواستم فقط بدونم با گلد بازم تخفیف شاملش میشه یا خیر / دوستانی که گلد دارن اگه زحمتی نیست قیمت دلاریشو بهم بگن
گلد ادیشنش رو استور نذاشته برا فروش فقط دلوکسشو دیدم ک 21.5دلاره.

rahman0158

کاربر سایت
Aug 30, 2010
129
دوستان کنسولم از وقتی تازه گرفتم افلاین با 20 تا گیم بود. بعد چندماه کنسول فول ریست کامل هم داده و هم اکانت که پاک میشه انجام دادم کنسول فول ریست شد بعدش بالا اومد مراحل نصب آپدیت و ستاپ انجام داد.اکانت شخصی خودمو تعریف کردم بعدش پیام اومد روی کنسولت میتونی با1 دلار 3 ماهه اولتیمت بگیری از طرفی چون کردیت کارت میخواست با پشتیبانی تماس گرفتم پشتیبانی سریال کنسولو ازم گرفت برام درجا 3 ماهه با 1 دلار فعال کرد. الان همه چی ردیفه فقط برام جای سواله حدودا 100 بازی تو قسمت library آمده که هیچکدوم نه مربوط به گیم پسه نه چیز دیگه داستانش چیه ؟؟ بگیرم نصب کنم قابل اجران؟؟ مثل رزیدنت اویل 3 و فیفا 20 و سکیرو و هیتمن 2 و.... عجیبا

eni

کاربر سایت
Nov 29, 2019
21
دوستان کنسولم از وقتی تازه گرفتم افلاین با 20 تا گیم بود. بعد چندماه کنسول فول ریست کامل هم داده و هم اکانت که پاک میشه انجام دادم کنسول فول ریست شد بعدش بالا اومد مراحل نصب آپدیت و ستاپ انجام داد.اکانت شخصی خودمو تعریف کردم بعدش پیام اومد روی کنسولت میتونی با1 دلار 3 ماهه اولتیمت بگیری از طرفی چون کردیت کارت میخواست با پشتیبانی تماس گرفتم پشتیبانی سریال کنسولو ازم گرفت برام درجا 3 ماهه با 1 دلار فعال کرد. الان همه چی ردیفه فقط برام جای سواله حدودا 100 بازی تو قسمت library آمده که هیچکدوم نه مربوط به گیم پسه نه چیز دیگه داستانش چیه ؟؟ بگیرم نصب کنم قابل اجران؟؟ مثل رزیدنت اویل 3 و فیفا 20 و سکیرو و هیتمن 2 و.... عجیبا
درود
اگه تونستی پست هایی که من گذاشتم رو نگاه کنی احتمالا به جوابت میرسی!!
اونطوری که میگن کنسول ماها بینهایت home شده!
قضیه home کردن کنسول هم اینکه من یه بازی تو اکانتم دارم ، برادرم هم با اکانت خودش میتونه رو کنسول خودش بصورت قانونی از بازی ها و اکانت live من استفاده کنه.
یکسالی میشه که دارم از کنسولم به این صورت استفاده میکنم و بازم نفهمیدم قضیه چیه حالا خدا میدونه کی گندش در میاد و کنسول بن میشه یا هم که هیچی!
هر ماهم داره هی بازی اضافه میشه به library کنسولم آخریشم RE3 و Doom Eternalهست که اضافه شدن.
تو سایت های خارجی سرچ نکردم و پست نذاشتم که یه موقع گندش در بیاد!x_x

• Like
Reactions: rahman0158

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر