پرسش و پاسخ Xbox One

amirfrang

کاربر سایت
Aug 22, 2011
22
چیزی به اسم قیمت وجود ندارع فعلا شما 4 تومن به بالا حساب کن تفاوتش باید 100-200 باشه اورجینال خور آل دیجیتال بگیر چون دیسک هم با این وضع دیگه فایده ای نداره
ممنون
با eaacces میتونم بتلفیلد انلاین بازی کنم یا باید گلد بخرم

amirfrang

کاربر سایت
Aug 22, 2011
22
دوستان یکی گفته اکانت انلاین بتلفیلد 5 را با گلد یساله میده200تومان
ممنون میشم یکی برام توضیح بده چرا اینقدر ارزون؟واینکه بازی را باید جداگانه خرید؟

MR.D.010

کاربر سایت
Dec 19, 2010
55
نام
محمد رضا
دوستان من چند روز پیش xbox one s all digital گرفتم منتهی ارجینال میخواستم که پیدا نمیشد مشهد به اجبار یه دونه از این ها که چند تا بازی افلاین روش نصب شده گرفتم که البته فروشنده گفت کنسول از قبل باز شده و حتی شماره سریال جعبه با کنسول یکی نبود.
خلاصه فروشنده گفت که باتری هم باید بگیریم برای دسته گفتم باتری قلمی شارژی سونی دارم که به دسته xbox 360 میزدم. گفت اونا خوب نیست دسته رو خراب میکنه یک مدل از این باتری ها پکی بهمون داد ۲۸۰ تومن دوتا باتری ۳۰۰mah و یک استند. اسمش Dobe ئه.
الان چند جا تو نت دیدم که این باتری پکی ها لیتیوم یونیه و خیلی خوب نیست زود خراب میشه و شارژدهیش خوب نیست راسته؟ تست هم کردم ۲ تا ۳ ساعت بیشتر شارژ نمیده

آخرین ویرایش:

pedram.nekounam

کاربر سایت
Jul 18, 2016
13
سلام دوستان من کنسولم رو به نت وصل کردم پیغام اپدیت تمد منم اپدیت کردم روی 60 درصد نت قطع شد حالا که وصل میکنم میاد برای اپدیت دوباره ولی یع دفعه میگه برو به سایت ماکروسافت اپدیت هلپ کسی میدونه باید چیکار کنمش

pedram.nekounam

کاربر سایت
Jul 18, 2016
13
سلام دوستان من کنسولم رو به نت وصل کردم پیغام اپدیت تمد منم اپدیت کردم روی 60 درصد نت قطع شد حالا که وصل میکنم میاد برای اپدیت دوباره ولی یع دفعه میگه برو به سایت ماکروسافت اپدیت هلپ کسی میدونه باید چیکار کنمش

چند بار تست کردم بلاخره درست شد

CODZ(IR)

عضو جدید
Mar 17, 2020
1
سلام وقتتون بخیر
عذر میخوام من وقتی میخوام یکی از گیفت کارت های لایو گلد 14 روزه رو فعال کنم , به آخرین مرحله که میرسم با این پیام مواجه میشم
We have trouble to processing your payment
چه کار کنم تا این ارور رو رفع کنم؟
وقتی هم با فیلتر شکن به سایت Xbox.com میرم و کد رو فعال میکنم باز مینویسه:
you should only redeem it on your Xbox
چه کنم؟
با تشکر

Alita34

کاربر سایت
Mar 14, 2018
51
سلام دوستان من چند وقت به اکانتم نمیتونم وصل بشم این پیقام رو میده you appear to be in a region where this service is not available

باید چکار کنم کسی میدونه کمک کنه لطفا ؟!!

AliMehrad

کاربر سایت
Jun 8, 2019
9
سلام. دستگاهمو دادم بازی ریختن آفلاین سوالی داشتم اینه که سیو بازی هارو میشه انتقال داد؟ مثلا چند وقت دیگه بخوام بازی های جدید بریزم یکی از بازی هارو بخوام بازم بازی کنم از ادامه سیو بیاد ( چون کل بازی هارو پاک میکنن بازیها جدید میریزن میگم )

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
سلام. دستگاهمو دادم بازی ریختن آفلاین سوالی داشتم اینه که سیو بازی هارو میشه انتقال داد؟ مثلا چند وقت دیگه بخوام بازی های جدید بریزم یکی از بازی هارو بخوام بازم بازی کنم از ادامه سیو بیاد ( چون کل بازی هارو پاک میکنن بازیها جدید میریزن میگم )
از سیو بازی یه بکاپ بگیر تو فلش

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

djmoslemok

کاربر سایت
Aug 23, 2007
351
نام
مسلم
133183 IMG_20200322_121315.jpg
بالاخره تنظیمات 4k اکی شد
تی وی : xvision 55XTU815
xbox one s