پرسش و پاسخ Xbox One

OLD SNAKE_BIG BOSS

کاربر سایت
Jan 4, 2008
202
نام
snake
خیلی ممنون

دلیلیش چیه که ال دیجیتال نگیرم؟
چون واقعا نه دیسک راحت گیر میاد نه قیمتش پایینه
اگر روزی بن شدید دستگاه با دیسک قابل استفاده هستش . دیسکش هم موجوده ولی بیشترش پلمپ هستش و باید ضرر اولیه بدید . همش ۵۰۰ فرق قیمتیشه بعدش اگه این اکانته رو روزی ماکروسافت باگ تاریخ رو جلوشو گرفت شما با دیسک می تونید از کنسول استفاده کنید . با توجه به موارد گفته شده نسخه دیجیتال رو در هنگام فروش بسیار قیمت پایین بر میدارن ازتون .

MR.D.010

کاربر سایت
Dec 19, 2010
55
نام
محمد رضا
اگر روزی بن شدید دستگاه با دیسک قابل استفاده هستش . دیسکش هم موجوده ولی بیشترش پلمپ هستش و باید ضرر اولیه بدید . همش ۵۰۰ فرق قیمتیشه بعدش اگه این اکانته رو روزی ماکروسافت باگ تاریخ رو جلوشو گرفت شما با دیسک می تونید از کنسول استفاده کنید . با توجه به موارد گفته شده نسخه دیجیتال رو در هنگام فروش بسیار قیمت پایین بر میدارن ازتون .
این بازی هایی که زمان بن بودن بتونی بریزی همون بازی های فیزیکیه که گفتی موقع نصب اپدیت نمی‌خوان؟

OLD SNAKE_BIG BOSS

کاربر سایت
Jan 4, 2008
202
نام
snake
;
این بازی هایی که زمان بن بودن بتونی بریزی همون بازی های فیزیکیه که گفتی موقع نصب اپدیت نمی‌خوان؟
کلا بازی های دیسکیه که بعضی هاشون نیاز به اتصال اینترنت و آپدیت اولیه نیست . کلا بازی های دیجیتالی باید حتما اتصال اینترنت داشته باشید . عزیز کنسول دیسک خور بخر همش ۵۰۰ فرقشه که ۱۰۰ در ۱۰۰ خوبتر فیلم و ... میتونی باهاش ببینی.

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
8

مرسی داداش. سرورای بتلفیلد 4 و بتلفیلد 3 از نظر پلیرچجورین؟ پلیراش زیادن؟
بتلفیلد 5 و 1 هم توی این سرویس هستش؟

والله هنوز پلیر دارند بخصوص این بتلفیلد V و 1
بله همه بتلفیلد هایی که تا الان عرضه شدن در لیست بازی های EA ACCESS موجود هستش

Battlefield 1EA DICE
Yes
Battlefield 3EA DICE
Yes
Battlefield 4EA DICE
Yes
Battlefield 1943EA DICE
Yes
Battlefield: Bad CompanyEA DICE
Yes
Battlefield: Bad Company 2EA DICE
Yes
Battlefield HardlineVisceral Games
Yes
Battlefield VEA DICE
Yes

آخرین ویرایش:

nimaprince

کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
سلام دوست عزیز،من نمیتونم بازیهای ۳۶۰رو دان کنم تو وان و میگه باید حتما کردیت کارت داشته باشی، ولی تو ۳۶۰میرم بازیهایی که تو لایو رایگان میشن هر ماهو میزنم تو صف دانلود و میاد تو لیست بازیهام تو وان و میتونم اونجا دان کنم،ولی در کل بازیهای۳۶۰ دیگه رو نمیتونم و کردیت کارت میخواد،راهی میدونی؟

و اینکه راهی بلدی که اگه اکانت گیم پس مون تموم شد بدون شارژ مجدد بتونیم بازیهاییکه دان کردیموبازی کنیم؟ انلاین باشیم میگه تموم شده اکانتت و اگه افلاین باشیم میگه انلاین شو ببینم گیم پس داری بعد،ولی جالبه چرا زمان قطع اینترنتها میتونستم بازیهای گیم پسو بازی کنم؟

سلام و عرض ادب
ببنید این رو کلی عرض میکنم که همه بتونند استفاده کنند
بسته به این که حساب کاربری مایکروسافت شما مربوط به کدام کشور هستش باید عمل کنید
شما باید یه کریدیت کارت 1 دلاری یا به مقدار دلخواه با اعتبار مشخص و ریجن مشخص خریداری کنید و با IP همون کشوری که کریدیت کارت رو خریداری کردید و حساب مایکروسافت شما رو شامل میشه نسبت به خرید بازی های FREE کنسول XBOX 360 اقدام کنید و روی XBOX 360 یا XBOX ONE ازشون اسنفاده کنید
خود من ار اول نسل همه بازی های XBOX و XBOX 360 رو همینطوری بصورت FREE خرید کردم و خیلی راحت روی کنسول بازی میکنم

در ضمن همه قابلیت های بازی XBOX 360 که در لیست پشتیبانی از قبل مایکروسافت هستند روی ONE قابل اجرا هستند، حتی اگر سرور فعال آنلاین داشته باشند هم قابل بازی کردن هستش

درباره بازی های XBOX 360 موجود در لیست بازی های EA ACCESS که کم هم نیستند هم همینطور هستش و همه قابل اجرا هستند
فقط نکته اینجاست که اگر جزء مشترکین EA ACCESS باشید نیازی به خرید اون کردیت کارت ندارید و مستقیم توی لیست کتابخانه بازی شما قابل دریافت و بازی هستند

درباره سوال بعدی شما:
ببین دوست عزیز درست میفرمایید، ولی یه نکته ظریف رو نگفتید: اونم اینه که اکانتی که شما میفرمایید روی کنسول شما HOME نیست برای همین این اتفاق برای شما می افته
ولی اگر روی کنسول شما HOME بود و تاریخ اون اشتراکی که میفرمایید تمام میشد، بدون این که آنلاین بشید راحت میشد بازی ها رو بازی کرد
ولی در اولین برقراری ارتباط دسترسی شما منع میشد و نیاز مجدد به تهیه اشتراک بود

• Like
Reactions: aha2012

nimaprince

کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
با سلام

من و برادرم قصد داریم یک دستگاه ایکس باکس وان ایکس تهیه کنیم و در صورت لزوم یک یا در صورت اجبار دو اشتراک لایو تهیه کنیم و در همین خصوص یک سری سوال داشتم:

۱- اگر سی دی بازی را تهیه کنیم، هر دو نفر می توانیم بازی را آنلاین بازی کنیم؟ زمان بندی بازی به گونه ای هست که معمولا یا من خانه هستم و یا ایشان و بنابراین دو دستگاه نیست که هر دو هم زمان بازی کنیم. یعنی اگر دو تا اکانت لایو بگیریم و من امروز با سی دی بخواهم آنلاین بازی کنم با اکانت خودم و فردا ایشان بازی کنند با همان سی دی، اکانت ها بن نمی شوند؟

۲- اصلا امکان آنلاین بازی کردن با اینترنت ایران هست؟ یا باید آی پی غیرایرانی داشته باشم؟ و این که از داخل محدود شده یا از بیرون محدود مان کردند؟

۳- فعلا قصد داریم این بازی ها را تهیه کنیم. دوستانی که تجربه بازی آنلاین دارند بفرمایید که با کدامش با اینترنت ایران مشکل داشتند یا کدامش از ایران انجام شده:
Red Dead Redemption 2
FIFA 20
PES 20
COD MW
BF

۴- مصرف دیتای آنلاین بازی ها به چه صورت هست؟ کدام بازی مثلا هر گیم یا هر ساعت حدودا چقدر دیتا مصرف می کند؟

پیشاپیش از پاسخ های شما سپاسگزارم
خوشحال میشم پاسخ بنده رو هم بدید.

سلام و عرض ادب
مبارک باشه
اگر اشتباه منظور شما رو متوجه نشم:
میفرمایید قصد خرید یک کنسول XBOX ONE X دارید ولی دو نفر هستید و میخواهید از همین کنسول در ساعت های متفاوت با اکانت های متفاوت استفاده کنید (حالا چه آنلاین، چه آفلاین).

اول این رو عرض کنم خدمت شما که نیازی به خرید دو اشتراک گلد نیست
شما دو حساب کاربری میسازید و هر دو را روی همین کنسول بصورت HOME ساین این Sign In می کنید
سپس به دلخواه خودتون یکی از این دو حساب (فقط و فقط) رو اشتراک گلد میگیرید
همین کافیه و از همه قابلیت ها روی اون کنسول میشه استفاده کرد و همه اکانت های میتونند آنلاین بشند و مشکلی هم نیست و بن هم در کار نخواهد بود (چون کاملاً قانونی هست)

1- اگر قصد خرید Disc دارید (CD نیست و صحیحش دیسک بلوری BD هستش) هیچ مشکلی با این متنی که شما نوشتید به وجود نمیاد و صحیح هستش، خیالت راحت
چه محتوا دیجیتالی باشه و چه خرید دیسک فیزیکی شما میتوانید به دلخواه روی کنسول خودتون ازش روی هر تعداد اکانت بازی کنید

2- بله خیلی ها بازی میکنند. صد الیبته به بازی و سرورهاش هم ربط داره ولی خود من خیلی از عناوین رو بازی میکنم.
اکثر عناوین اجرا میشند و تعداد محدودی بازی هستند که IP ما رو تحریم کردند که اونم راه حل داره (مثل دویژن 2 که خودم خیلی راحت بازی میکنم با اینکه تحریم شدیم).

3- همه عناوینی که نوشتید رو من دارم و بازی میکنم و همه بدون مشکل اجرا میشند فقط الان دقت کردم PES20 بازی نکردم ولی PES 19 بازی کردم و مشکلی نبود.

4- والله برای مصرف چون دیگه مثل قدیم اینترنت قطره ای نمیخرم و ترافیک های بالا تهیه میکنم، حساب نکردم ولی زیاد نیست. اگر ADSL استفاده میکنی نگران نباش

خوش باشی

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
چرا بن بشه؟
شما کسی رو دیدید خودتون که کلا کنسولش بن بشه؟
اکانت شاید قفل شه ولی بن کنسول؟
من ندیدم تاحالا.

SHAM

کاربر سایت
Nov 22, 2008
306
چرا بن بشه؟
شما کسی رو دیدید خودتون که کلا کنسولش بن بشه؟
اکانت شاید قفل شه ولی بن کنسول؟
من ندیدم تاحالا.
بله دوست عزیز دیدم بن بشه
کنسول بن شده بود ولی اکانتی روش بود آفلاین قابل بازی بود و بازی ها دیگه آنلاین نمیشد بازی کرد و بازی جدید روی اکانت نمی شد اضافه کرد فقط بازی های موجود روی کنسول می شد آفلاین بازی کرد

• Like
Reactions: mobin.hb96

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
بله دوست عزیز دیدم بن بشه
کنسول بن شده بود ولی اکانتی روش بود آفلاین قابل بازی بود و بازی ها دیگه آنلاین نمیشد بازی کرد و بازی جدید روی اکانت نمی شد اضافه کرد فقط بازی های موجود روی کنسول می شد آفلاین بازی کرد
میدونید چرا بن شد کنسول؟
دلیلش چی بود؟

darksector

کاربر سایت
Nov 29, 2013
3
سلام
دوستان ، دستگاه من ایکس باکس وان اس یک تراس با بیست بازی افلاین تقریبا بیشتر بازی هاشو انجام دادم میخواستم دستگاهمو انلاین کنم تا حالا انلاین نشده
هر چند میدونم که اگه انلاین شم بازی هام عیر قابل استفاده یا حتی ممکنه پاک شه ، اما شنیدم یسری بازی های رایگان وجود داره که میخوام تجربشون کنم
منتهی نگرانم دستگاهم بن بشه این اتفاق ممکنه بیوفته یا نه؟
میتونم با خیال راحت دستگاهمو به اینترنت وصل کنم و اگه اینکارو بکنم بعدا میشه روش بازی افلاین نصب کرد؟

SHAM

کاربر سایت
Nov 22, 2008
306
میدونید چرا بن شد کنسول؟
دلیلش چی بود؟
نه دلیلش نپرسیدم ولی کنسول درایو دار و بن شده بود بخاطر تحریم های آمریکا هم شده بهتره درایو دار خریده بشه ممکنه بخاطر دلیل الکی کنسول بن کنن چون ایرانی هستیم

amirfrang

کاربر سایت
Aug 22, 2011
22
سلام دوستان
قیمت ایکس باکس وان اس با 20 بازی افلانی قیمتش با اینکه ایکس باکس خام بگیرم چقدر تفاوتشه؟
میخوام دیجیتال بگیرم و فقط بتلفیلد انلاین بازی کن
بعد ها شاید فوتبال

Jebaited

کاربر سایت
Feb 5, 2018
739
سلام دوستان
قیمت ایکس باکس وان اس با 20 بازی افلانی قیمتش با اینکه ایکس باکس خام بگیرم چقدر تفاوتشه؟
میخوام دیجیتال بگیرم و فقط بتلفیلد انلاین بازی کن
بعد ها شاید فوتبال
چیزی به اسم قیمت وجود ندارع فعلا شما 4 تومن به بالا حساب کن تفاوتش باید 100-200 باشه اورجینال خور آل دیجیتال بگیر چون دیسک هم با این وضع دیگه فایده ای نداره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر