پرسش و پاسخ Xbox One

danteAA

کاربر سایت
Aug 4, 2017
2
سلام دوستان . بعد از مدت ها یدونه xbox one گرفتم .
یک هارد اکسترنال 2 ترا داره با کلی بازی افلاین .
میخواستم بدونم این بازی ها چجوری میریزن رو دستگاه فروشندگان ؟ سخت افزار خاصی دارند ؟

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
سلام دوستان . بعد از مدت ها یدونه xbox one گرفتم .
یک هارد اکسترنال 2 ترا داره با کلی بازی افلاین .
میخواستم بدونم این بازی ها چجوری میریزن رو دستگاه فروشندگان ؟ سخت افزار خاصی دارند ؟
نه خیر دیتا بازی رو از رو هارد خودشون میریزن اکانت بازیرو روکنسول هوم میکنن و بعد کنسول رو افلاین مود میذارن، باید همیشه افلاین باشید به محض اینکه انلاین شی اکانته میپره و دیگه بازیا اجرا نخواد شد

• Like
Reactions: danteAA

$ Connor $

کاربر سایت
Jul 18, 2012
1,207
نام
SHAHiN
عزیزان یه سوالی دارم راجع به آچیومنت بازی ها. اینکه توی XBOX One هم مثل PS4 باید آنلاین باشی تا آچیومنت برات باز بشه؟ (باز شدن تروفی ها مستلزم کانکت بودن به PSN هست. حتی اگه مراحل رو بری، بعدش هم سینک نمیشه)

Deadmau5

Joel Thomas Zimmerman
کاربر سایت
Mar 12, 2014
1,359
عزیزان یه سوالی دارم راجع به آچیومنت بازی ها. اینکه توی XBOX One هم مثل PS4 باید آنلاین باشی تا آچیومنت برات باز بشه؟ (باز شدن تروفی ها مستلزم کانکت بودن به PSN هست. حتی اگه مراحل رو بری، بعدش هم سینک نمیشه)
شما افلاین بازی کن اچیومنت هارو بهت میده وقتی انلاین بشی همشو ثبت میکنه

• Like
Reactions: $ Connor $

danteAA

کاربر سایت
Aug 4, 2017
2
نه خیر دیتا بازی رو از رو هارد خودشون میریزن اکانت بازیرو روکنسول هوم میکنن و بعد کنسول رو افلاین مود میذارن، باید همیشه افلاین باشید به محض اینکه انلاین شی اکانته میپره و دیگه بازیا اجرا نخواد شد
خودمون نمیتونیم این کارو انجام بدیم ؟ مثل PS4?

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,505
دوستان من gears of war 4 ultimate edition رو دارم که توش 4 تا کد برای Geow 1 2 3 و Judgment هست . همرو زدم و بازیها رو دانلود کردم فقط gears of war 3 رو ارور میده وقتی کدش رو میزنم قبول نمیکنه . میگه برو تو ستینگ و زبان رو عوض کن . من همرو english united states از اول گذاشتم . با این حال وقتی زبان , رجین و ... رو عوض میکنم بازم نمیشه .
از طریق سایت هم کد رو زدم ولی نمیشه .
مشکل چیه ؟

Mobina83

کاربر سایت
May 8, 2018
1
سلام دوستان چند تا سوال دارم
1.من یک دستگاه one s کپی خور خریدم روش چند تا بازی نصبه ولی نمیدونم بازیها 4k هستن یا نه چطوری باید بفهمم
2.یکی بهم گفت بیار برات بازی 4k میریزم ودستگاهت هم باید آپدیت بشه تو اپدیت قدیمی نمیشه چطوری بفهمم دستگاه آخرین آپدیت رو داره
3.اگه بخوام از حالت کپی خور بودن درش بیارم تا آنلاین بشه باید چیکار کنم

PersianRaouf

کاربر سایت
May 8, 2018
2
سلام دوستان. نمیدونم چرا نمیتونم تاپیک بزنم.
من توی منوی اکس باکس وانم دیدم که زده بود سرویس Game Pass برای یک ماه 1 دلار.
من هم یه گیفت کارت 5 دلاری خریدم.
و ریدیمش کردم اما الان باز هم میگه بقیشو چطوز میخوای پرداخت کنی...
چرا برای ماه اول یک دلار رو کم نمی کنه؟
الان باید چیکار کنم. میشه راهنمایی کنین؟

Jebaited

کاربر سایت
Feb 5, 2018
739
سلام دوستان. نمیدونم چرا نمیتونم تاپیک بزنم.
من توی منوی اکس باکس وانم دیدم که زده بود سرویس Game Pass برای یک ماه 1 دلار.
من هم یه گیفت کارت 5 دلاری خریدم.
و ریدیمش کردم اما الان باز هم میگه بقیشو چطوز میخوای پرداخت کنی...
چرا برای ماه اول یک دلار رو کم نمی کنه؟
الان باید چیکار کنم. میشه راهنمایی کنین؟

با گیفت نمیشه گلد و گیم پس خرید باید کارت اعتباری معتبر+ادرس معتبر داشته باشی

ali_z128

کاربر سایت
May 8, 2018
2
سلام. چرا از وقتی تلگرام فیلتر شده بازی فورزا 3 رو نمیشه آنلاین انجام داد؟ همه همین مشکلو دارن؟کسی فورزا 3 نداره؟

آخرین ویرایش:

p990_judi

کاربر سایت
Jul 25, 2009
815
دوستان من gears of war 4 ultimate edition رو دارم که توش 4 تا کد برای Geow 1 2 3 و Judgment هست . همرو زدم و بازیها رو دانلود کردم فقط gears of war 3 رو ارور میده وقتی کدش رو میزنم قبول نمیکنه . میگه برو تو ستینگ و زبان رو عوض کن . من همرو english united states از اول گذاشتم . با این حال وقتی زبان , رجین و ... رو عوض میکنم بازم نمیشه .
از طریق سایت هم کد رو زدم ولی نمیشه .
مشکل چیه ؟
از سایت با فیلتر شکن redeem کن یا با اپلیکیشن اکس باکس

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
سلام
باری سندیکت که برای کاربران گلد مجانی شده هنوز دانلود نکردم ، نمیدونم تا کی وقت داره ولی الان توی لیست دانلودهام هست. حالا سوال اینه که با گذشت مهلت بازم میتونم دانلود و بازی کنم؟
تا وقتی گلد داری میتونی دانلود و بازی کنی
خب خیلی هم عالی . ممنونم

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر