پرسش و پاسخ Xbox One

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
:))

یه سوال حالا یکی تو رو ریپورت کرد برای الفاظ زشت یا مثلا تیم کیل کردن از کجا میفهمن طرف راست گفته؟مثلا من فحش میدم به یکی تو رینبو یا تیم کیل میکنم منو ریپورت میکنن ایا وقتی من یه بار کسیو ریپورت کنم همین اتفاق براش میفته یا پروسه جدایی داره؟

تیم کیل را که خود بازی میفهمه البته تو رینبو تو کژوال انگار زیاد جدی نیست ولی تو رنک بن میکنه از دقیقه شروع میشه تا بالا
اون الفاظ زشت هم من مثلا تایپ کردم حالا صحبت حین بازی را نمیدونم
اون ریپورت هم همون هست دیگه خود بازی پیگیری میکنه

GHOST360

کاربر سایت
Nov 15, 2010
680
نام
Hamid
تیم کیل را که خود بازی میفهمه البته تو رینبو تو کژوال انگار زیاد جدی نیست ولی تو رنک بن میکنه از دقیقه شروع میشه تا بالا
اون الفاظ زشت هم من مثلا تایپ کردم حالا صحبت حین بازی را نمیدونم
اون ریپورت هم همون هست دیگه خود بازی پیگیری میکنه
نه نه رینبو اگر دوتا تیم کیل کنی ریموو میشی و به دفعات بن میشی من مثلا میگم طرف یکبار تیم کیل میکنه من ریپورتش میکنم از لایو یه گیزنه های ریپورت هم مخصوص تیم کیل هست تو پروفایل طرف

mmf66

کاربر سایت
Jul 22, 2010
146
سلام دوستان یک سوال من قبلا ps4 داشتم ولی تازگی یک xbox one s خریدم با بازی آفلاین داخلش ولی چیزی که هست اصلا اچیومنت نمیده تو بازی ها و انلاینم نمیتونم بشم چون بازی ها قفل میشن راهی داره درستش کنم چجوریه کلا؟

behzad3670

کاربر سایت
Jan 26, 2011
15
نام
بهزاد
سلام دوستان.
من میخوام xbox 1 بگیرم. میخواستم بدونم کدوم ورژناش کپی خور هست؟
یک بار سر ps3 بابت همین قضیه سرم کلاه رفت و قابل هک نبود.
ممنون میشم راهنماییم کنید.

sasan816

کاربر سایت
Jan 4, 2011
34
سلام دوستان.
من میخوام xbox 1 بگیرم. میخواستم بدونم کدوم ورژناش کپی خور هست؟
یک بار سر ps3 بابت همین قضیه سرم کلاه رفت و قابل هک نبود.
ممنون میشم راهنماییم کنید.

سلام
هیچکدومش کپی خور نیست
فقط میتونی بدی برات بازی بریزن و برای همیشه هم باید با دنیای آنلاین خداحافظی کنید

• Like
Reactions: behzad3670

behzad3670

کاربر سایت
Jan 26, 2011
15
نام
بهزاد
سلام
هیچکدومش کپی خور نیست
فقط میتونی بدی برات بازی بریزن و برای همیشه هم باید با دنیای آنلاین خداحافظی کنید
ممنون از پاسختون.
یک سوال دیگه. این بازیایی که میریزن نسبت به حالت کپی خور چه محدودیتهایی داره؟ همه بازیای xbox1 رو شامل میشه یا فقط بعضی عناوین هست؟

sasan816

کاربر سایت
Jan 4, 2011
34
ممنون از پاسختون.
یک سوال دیگه. این بازیایی که میریزن نسبت به حالت کپی خور چه محدودیتهایی داره؟ همه بازیای xbox1 رو شامل میشه یا فقط بعضی عناوین هست؟

خواهش میکنم
از اصلی ترین تفاوتهاش اینکه هر بازی جدید که بیاد باید مراجعه کنید براتون بریزند و بازیهای قبلی رو هم کاملا حذف میکنند (این یعنی هدر رفت هزینه و مدام وابستگی به دلالها)
ولی در کپیخور بازیها رو میتونید خودتون در اختیار بگیرید دانلود کنید روی هارد بریزید و استفاده کنید
همه بازیای xbox1 رو شامل میشه یا فقط بعضی عناوین هست؟

اکثر عنوان رو شامل میشه بجز تعداد محدودی که نیاز به مدام آنلاین بودن دارند

• Like
Reactions: behzad3670

Ostad fariborz

کاربر سایت
Aug 22, 2016
774
دوستان یه اپدیت برای کنسول اومده بود که نوشته ۳/۵ گیگ .زدم برای اپدیت ولی اللن بالغ بر ۱۰ گیگ اینترنت مصرف کرده و همچمنان در حال مصرفه ولی مقدار دانلود شده از ۱/۵ گیگ بیشتر نمیشه.مشکل کجاست؟؟

Ostad fariborz

کاربر سایت
Aug 22, 2016
774
یاران شتاب کنید ورشکسته شدم.پول این همه اینترنت لعنتی همراه اولو ندارم.کمکم کنید .خاموششم کنم میترسم کنسول خراب شه کلا ضرر عظیم تری کنم

Deadmau5

Joel Thomas Zimmerman
کاربر سایت
Mar 12, 2014
1,360
یاران شتاب کنید ورشکسته شدم.پول این همه اینترنت لعنتی همراه اولو ندارم.کمکم کنید .خاموششم کنم میترسم کنسول خراب شه کلا ضرر عظیم تری کنم
دسترسی کنسول به اینترنت قعط کن بعد خودش میگه کانکشن قعط شد میتونی بیای بیرون و کنسول هم موقع اپدیت اصلا خاموش نکن

• Like
Reactions: Ostad fariborz

Ostad fariborz

کاربر سایت
Aug 22, 2016
774
دسترسی کنسول به اینترنت قعط کن بعد خودش میگه کانکشن قعط شد میتونی بیای بیرون و کنسول هم موقع اپدیت اصلا خاموش نکن
همین کارو کردم .فقط نمیدونم این اینترنتی که داره مصرف میکنه کجاست؟

• Like
Reactions: Deadmau5

Deadmau5

Joel Thomas Zimmerman
کاربر سایت
Mar 12, 2014
1,360
همین کارو کردم .فقط نمیدونم این اینترنتی که داره مصرف میکنه کجاست؟
اگه دسترسی کنسول به اینترنت قعط کرده باشی که دیگه نباید چیزی مصرف کنه ... شاید از کنسول نیست برو تو تنظیمات مودم ببین چه چیزایی به مودمت وصله ؟
برای اپدیتو دانلود و .... از بسته های نامحدود همراه اول استفاده کن
این مصرف منصفانه هم که نوشته چرته من 1 تا 11 که میگرفتم 80 گیگ دانلود میکردم در روز

xpph_awgaw.png

• Like
Reactions: Ostad fariborz

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,358
نام
بابک
سلام
بچه ها فرق این pc RGB با standard تو تنظیمات ویدیو چیه؟
کدوم بهتره؟
بعد من رفرش ریت مانیتورم ۲۴۰ هرتزه
این گزینه ۵۰ هرتز روشن بزارم یا خاموش کنم؟

Sent from my HTC U11 using Tapatalk

sadeqsoft

کاربر سایت
Jun 13, 2018
2
درود به همه ی دوستان
ببخشید من در زمینه کنسول ها کلا آماتور هستم
میخوام یک کنسول Xbox one s بخرم که روش بازی هایی به صورت آفلاین نصب شده
در مورد بن شدن اطلاعاتی رو خوندم اما یا قدیمی بودند یا کامل توضیح نداده بودند برای همین اینجا مزاحم شما دوستان شدم

میخواستم بپرسم که
1- آیا بن شدن فقط برای آنلاین بازی کردنه؟ خب نمیشه بازی های جدید رو نصب کرد اما آنلاین نشد؟ یعنی در صورت بن شدن، میشه بازی های جدید رو کامل نصب کرد اما آنلاین بازی نکرد؟
2- تاجایی که می دونم میشه به این کنسول ، هارد اکسترنال وصل کرد، میشه بازی ها رو روی هارد اکسترنال ریخت اما موقعی که میخواهیم از امکانات آنلاین و بازی های اصلیمون استفاده کنیم، هارد اکسترنال رو قطع کنیم؟

باتشکر از همه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر