پرسش و پاسخ Xbox One

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,187
نام
سامان
سلام
باری سندیکت که برای کاربران گلد مجانی شده هنوز دانلود نکردم ، نمیدونم تا کی وقت داره ولی الان توی لیست دانلودهام هست. حالا سوال اینه که با گذشت مهلت بازم میتونم دانلود و بازی کنم؟
تا وقتی گلد داری میتونی دانلود و بازی کنی

• Like
Reactions: stanley

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
دوستان امروز این ایمیل برام اومده چی میگه؟؟
upload_2018-5-13_21-19-32.png

Notice of Xbox Live enforcement action

[DO NOT REPLY to this email address. It is not monitored.]

This message is to notify you that your Xbox Live account has been subject to enforcement action due to a violation of the Microsoft Services Agreement.

This notification has been sent to your Xbox Live account and the email address associated with your Microsoft Account. For additional information please visit enforcement.xbox.com.

This violation was brought to the attention of the Xbox Live Policy & Enforcement Team through complaints filed by other Xbox Live players or in the course of our operation of the service. After reviewing any complaints and other available evidence, the Xbox Live Policy & Enforcement Team determined that a violation of the Microsoft Services Agreement occurred and enacted the appropriate enforcement.

By visiting enforcement.xbox.com, you can:

• View your enforcement history
  • Learn why violations of the Microsoft Services Agreement harm the Xbox Live service and community
  • Learn how to Stay Safe on xbox live and avoid future violations
  • Learn how your enforcement affects your account on Xbox 360, Xbox One, and Xbox on Windows
Note: Customer Support is not able to modify or provide any further details about your enforcement. Additionally, the duration of your enforcement and impacted Xbox Live features are subject to change without prior notice by the Xbox Live Policy & Enforcement Team if we discover additional evidence of violations. For the most up-to-date information about this action, log in to enforcement.xbox.com with your Microsoft Account and view your enforcement history.

Thank you,

Xbox Live Policy & Enforcement Team

پ.ن:
دیشب الفاظ زشتی به یک کاربر گفتم برا همین بن شدم خخخ

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: B20EAST

B20EAST

کاربر سایت
May 14, 2017
199
نام
رامین
View attachment 87598

This message is to notify you that your Xbox Live account has been subject to enforcement action due to a violation of the Microsoft Services Agreement.

This notification has been sent to your Xbox Live account and the email address associated with your Microsoft Account. For additional information please visit enforcement.xbox.com.

This violation was brought to the attention of the Xbox Live Policy & Enforcement Team through complaints filed by other Xbox Live players or in the course of our operation of the service. After reviewing any complaints and other available evidence, the Xbox Live Policy & Enforcement Team determined that a violation of the Microsoft Services Agreement occurred and enacted the appropriate enforcement.

• Learn why violations of the Microsoft Services Agreement harm the Xbox Live service and community
  • Learn how your enforcement affects your account on Xbox 360, Xbox One, and Xbox on Windows
Note: Customer Support is not able to modify or provide any further details about your enforcement. Additionally, the duration of your enforcement and impacted Xbox Live features are subject to change without prior notice by the Xbox Live Policy & Enforcement Team if we discover additional evidence of violations. For the most up-to-date information about this action, log in to enforcement.xbox.com with your Microsoft Account and view your enforcement history.

Thank you,

پ.ن:
چقدر سخت گیرانه برخورد میکنند . حالا چند روز بن شدی؟

B20EAST

کاربر سایت
May 14, 2017
199
نام
رامین
یک سوال. من تا حالا ایکس باکس نداشتم ولی جیک و پوک PS4 رو میدونم. سوالم اینه که میشه یرای این کنسول هم بازی ها و اشتراک گلد رو دو نفری با یک نفر دیگه بخریم و به اشتراک بگذاریم و هر دومون همزمان بتونیم همن بازی رو آنلاین بزنیم. لطفا فقط نگید "آره!" و توضیح بدید. راستش بیش تر صفحات رو خوندم ولی توضیح قانع کننده و محکمی ندیدم

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,187
نام
سامان
یک سوال. من تا حالا ایکس باکس نداشتم ولی جیک و پوک PS4 رو میدونم. سوالم اینه که میشه یرای این کنسول هم بازی ها و اشتراک گلد رو دو نفری با یک نفر دیگه بخریم و به اشتراک بگذاریم و هر دومون همزمان بتونیم همن بازی رو آنلاین بزنیم. لطفا فقط نگید "آره!" و توضیح بدید. راستش بیش تر صفحات رو خوندم ولی توضیح قانع کننده و محکمی ندیدم
آره :D
همونجوری که توی ps4 هست میشه یکی اکانت رو هوم میکنه مثه پرایمری ps4 بعد ۲ تایی میتونن استفاده کنن

• Like
Reactions: B20EAST

alfaalarm

کاربر سایت
May 30, 2018
1
سلام تااونجایی که من می دونم اگه اشتراک gold یا ea و.. داشته باشیم و بازی هایی که رایگان میده را بگیریم، فقط تا زمانی که اشتراک داریم می تونیم اونها را بازی کنیم
حالا سوالم اینه که راهی هست بعد از اتمام اشتراکمون بتونیم به بازی ادامه بدیم؟؟

behnampr

کاربر سایت
Jul 10, 2007
104
نام
بهنام
سلام دوستان وقت بخیر، یه دیسک خریدم متاسفانه تا 93 درصد نصب میشه بعد ارور میده میگه دیسک رو تمیز کنید، چند بار امتحان کردم جواب نداد!! راهی هست این قضیه حل شه؟

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,591
نام
milad
سلام دوستان قصد خرید xbox one یا 360 هستم در حقیقت برای کینکت میخوام بنظرتون کدوم واسه من خوبه 360 یا وان ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
هدفم انجام بازی های حرکتی هست

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
سلام تااونجایی که من می دونم اگه اشتراک gold یا ea و.. داشته باشیم و بازی هایی که رایگان میده را بگیریم، فقط تا زمانی که اشتراک داریم می تونیم اونها را بازی کنیم
حالا سوالم اینه که راهی هست بعد از اتمام اشتراکمون بتونیم به بازی ادامه بدیم؟؟
در حالت عادی خیر
تنها راه شارژ مجدد اشتراکتون هستش
همین
سلام دوستان وقت بخیر، یه دیسک خریدم متاسفانه تا 93 درصد نصب میشه بعد ارور میده میگه دیسک رو تمیز کنید، چند بار امتحان کردم جواب نداد!! راهی هست این قضیه حل شه؟
اول سعی کن هرچی از این عنوان نصب کردید یکبار از روی کنسول خودتون خذف کن بعد کنسول رو بزار روی حالت آفلاین و بعد مجدد تست کن
بعد اگر باز هم نشد روی یه کنسول دیگه هم چک کنید شاید با لنز دستگاه شما مشکل داشته باشه

در کل 1 راه خیلی آسون و با ارزش هم دارید
اونم اینه که دیتا درون دیسک همیشه دیتا اولیه و بدون آپدیت هستش و بعد از نصب هم مجددا باید آپدیتش کنید
شما از یکی از دوستان یا همشهری هایی که اینجا پیدا میشه دیتا بازی رو با هارد امسترنال به کنسول منتقل کن بعد دیسک رو قرار بده و بازی کن (دیتا آپدیت باشه بهتر)
موفق باشی
سلام دوستان قصد خرید xbox one یا 360 هستم در حقیقت برای کینکت میخوام بنظرتون کدوم واسه من خوبه 360 یا وان ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
هدفم انجام بازی های حرکتی هست
اول اینکه مبارک باشه
ببین دوست عزیز
کلا این پیام منو چند بار بخون
چون من هم XBOX 360 از سال لانچش اگر اشتباه نکنم 2006 یا 2007 بود داشتم و هم از اوین نفراتی بودم اون موقع کینکت خریدم (اونم در زمان لانچش) و هم خودم ورزشکار بودم و حال و حوصله بازی های کیکت رو داشتم
بعدشم 3 تا کنسول XBOX ONE دارم (2 تا نسخه XBOX ONE باندل کینکت خریدم برای خودم و برادرم و بعدا هم در زمان لانچ ONE X )
کینکتش رو هم بازی هاش رو انجام دادم

اینها رو نوشتم بدونی کلی برای این قضیه وقت گزاشتم
کلا سراغ XBOX 360 الان دیگه نرو نمی ارزه و کلا از ساپورت خارج شده و حتی توقف تولید شده چند ساله
برای ONE هم کینکت کلا استقبال نشد و بازی های زیادی براش نیامد علیرغم اینکه سنسور کینکت 2 فوق العاده قدرتمند و هوشمند بود

کلا اگر قصدت خرید کنسول برای کیکتش هست نخر برادم نخر (یه کلاس ورزش ثبت نام کن لذتش بیشتره ترجیحا ورزش های ژاپنی مثل کاراته یا جودو)
ولی اگر قصد خرید کنسول داری برای بازی های متفاوت برو یه XBOX ONE S بخر با یه اکانت EA ACCESS یکساله و بشین بازی کن

سوالب باشه در خدمتتم

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,591
نام
milad
در حالت عادی خیر
تنها راه شارژ مجدد اشتراکتون هستش
همین

اول سعی کن هرچی از این عنوان نصب کردید یکبار از روی کنسول خودتون خذف کن بعد کنسول رو بزار روی حالت آفلاین و بعد مجدد تست کن
بعد اگر باز هم نشد روی یه کنسول دیگه هم چک کنید شاید با لنز دستگاه شما مشکل داشته باشه

در کل 1 راه خیلی آسون و با ارزش هم دارید
اونم اینه که دیتا درون دیسک همیشه دیتا اولیه و بدون آپدیت هستش و بعد از نصب هم مجددا باید آپدیتش کنید
شما از یکی از دوستان یا همشهری هایی که اینجا پیدا میشه دیتا بازی رو با هارد امسترنال به کنسول منتقل کن بعد دیسک رو قرار بده و بازی کن (دیتا آپدیت باشه بهتر)
موفق باشی

اول اینکه مبارک باشه
ببین دوست عزیز
کلا این پیام منو چند بار بخون
چون من هم XBOX 360 از سال لانچش اگر اشتباه نکنم 2006 یا 2007 بود داشتم و هم از اوین نفراتی بودم اون موقع کینکت خریدم (اونم در زمان لانچش) و هم خودم ورزشکار بودم و حال و حوصله بازی های کیکت رو داشتم
بعدشم 3 تا کنسول XBOX ONE دارم (2 تا نسخه XBOX ONE باندل کینکت خریدم برای خودم و برادرم و بعدا هم در زمان لانچ ONE X )
کینکتش رو هم بازی هاش رو انجام دادم

اینها رو نوشتم بدونی کلی برای این قضیه وقت گزاشتم
کلا سراغ XBOX 360 الان دیگه نرو نمی ارزه و کلا از ساپورت خارج شده و حتی توقف تولید شده چند ساله
برای ONE هم کینکت کلا استقبال نشد و بازی های زیادی براش نیامد علیرغم اینکه سنسور کینکت 2 فوق العاده قدرتمند و هوشمند بود

کلا اگر قصدت خرید کنسول برای کیکتش هست نخر برادم نخر (یه کلاس ورزش ثبت نام کن لذتش بیشتره ترجیحا ورزش های ژاپنی مثل کاراته یا جودو)
ولی اگر قصد خرید کنسول داری برای بازی های متفاوت برو یه XBOX ONE S بخر با یه اکانت EA ACCESS یکساله و بشین بازی کن

سوالب باشه در خدمتتم
سلام ممنون بابت راهنماییت
.الا بنده خودم ورزشکارم بوکس
دوم اینکه کینکت رو میخوام از نزدیک تجربه کنم و برای بازی های قدیمی میخوام هدفم بازی های جدید نیست
کنسول ps3 دارم 4 هم داشتم اینو فقط واسه کینکت میخوام

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
View attachment 87598

View your enforcement history
Learn why violations of the Microsoft Services Agreement harm the Xbox Live service and community
Learn how to Stay Safe on xbox live and avoid future violations
Learn how your enforcement affects your account on Xbox 360, Xbox One, and Xbox on Windows

Thank you,

پ.ن:
اون زماني وان داشتم دوستم تعريف ميكرد به يه نفر litard فرستاده سه روز بن شده

GHOST360

کاربر سایت
Nov 15, 2010
680
نام
Hamid
View attachment 87598

Thank you,

پ.ن:

:))

یه سوال حالا یکی تو رو ریپورت کرد برای الفاظ زشت یا مثلا تیم کیل کردن از کجا میفهمن طرف راست گفته؟مثلا من فحش میدم به یکی تو رینبو یا تیم کیل میکنم منو ریپورت میکنن ایا وقتی من یه بار کسیو ریپورت کنم همین اتفاق براش میفته یا پروسه جدایی داره؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر