پرسش و پاسخ Xbox One

-HeCToR-

کاربر سایت
Apr 13, 2018
3
دوستان عزیز بنده تازه xbox one s گرفتم و میخواستم به عنوان یه کاربر مبتدی بپرسم چطور میتونم بازی فیفا ۱۸ رو بصوررت ظرفیت ۱ آنلاین و آفلاین بازی کنم

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
سلام
برای انتقال دیتا از pc به xbox one حتما باید از طریق هارد صورت بگیره؟ برنامه ای نیست شبیه psx که با وصل کردن کابل لن مستقیم از pc انتقال داد؟

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,657
نام
milad
سلام دوستان من برای اولین بار تا حالا xbox نداشتم میخوام یه وان اس بگیرم بنظرتون ارزش داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟یا مناسب نیست

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
سلام
برای انتقال دیتا از pc به xbox one حتما باید از طریق هارد صورت بگیره؟ برنامه ای نیست شبیه psx که با وصل کردن کابل لن مستقیم از pc انتقال داد؟
با خود هارد چطوری میشه انتقال داد؟ موقع انتقال از این روش آموزش: انتقال دیتای دانلود شده بازی از روی هارد اکسترنال به ایکس باکس وان ارور استاپ دانلود میزنه؟ توصیه ای ندارین؟؟؟

Sam Drake

Shook Ones
Gold User
Dec 24, 2010
550
نام
Ahmadreza
سلام.
دوستان من میخوام One X بگیرم ولی یه جورایی به سه دلیل در شک به سر میبرم.

1. آیا با این قیمت 2.600ـی ارزش خرید داره؟
2. اونطوری که واقعا ازش تعریف میشه هست یا اینکه فقط در حد هایپ ـه؟
3. مثل PS4 میشه بازی هاش رو به صورت دیجیتال و قانونی با قیمت کمتر تهیه کرد؟

پ.ن: پیشاپیش از سوالاتم عذر میخوام آخه نزدیک 4 ساله سمت Xbox نرفتم درک کنید :D

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,338
نام
امیر
سلام.

در مورد سوال سه بله میتونی اکانت ظرفیت هوم یادغیر هوم بازی ها رو تهیه کنی که غیر هوم ارزونتر هست. مثلا من غیر هوم mortal kombat XL رو هفته قبل خریدم 45 .

• Like
Reactions: Sam Drake

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
سلام.

سلام
1- با این قیمت بنظرم خیلی خوب بهت گفتند. من خودم موقع ریلیز 2370 خریدم
2- بله کنسول واقعا قدرتمندی هستش و بازی های بسیار نرم و روان روش اجرا میشند
3- بلخ مثل PS4 میتونی اکانت اشتراکی استفاده کنی فقط کمی متفاوت تره (در کل بله)

موفق باشید

• Like

Sam Drake

Shook Ones
Gold User
Dec 24, 2010
550
نام
Ahmadreza
سلام
1- با این قیمت بنظرم خیلی خوب بهت گفتند. من خودم موقع ریلیز 2370 خریدم
2- بله کنسول واقعا قدرتمندی هستش و بازی های بسیار نرم و روان روش اجرا میشند
3- بلخ مثل PS4 میتونی اکانت اشتراکی استفاده کنی فقط کمی متفاوت تره (در کل بله)

موفق باشید
دستت درد نکنه.

راجع به اکانت بازی های اشتراکیش میشه یه توضیحی بدی.
مثلا مثل اکانت های Z3 توی PSN ه یا میشه روی اکانت قبلیم که واسه 360 بود هم بازی کنم؟
بعد الان اون اکانت قبلیم کلا 2 تا بازی غیر کپی داشتم بقیه ش کپی بود روی این کنسول بخوام اکتیو کنم قضیه نمیشه؟

• Like
Reactions: nimaprince

nimaprince

کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
دستت درد نکنه.

راجع به اکانت بازی های اشتراکیش میشه یه توضیحی بدی.
مثلا مثل اکانت های Z3 توی PSN ه یا میشه روی اکانت قبلیم که واسه 360 بود هم بازی کنم؟
بعد الان اون اکانت قبلیم کلا 2 تا بازی غیر کپی داشتم بقیه ش کپی بود روی این کنسول بخوام اکتیو کنم قضیه نمیشه؟
فرقی نداره و عین همون PS4 هستش و هر اکانت قابلیت استفاده در 2 کنسول رو بطور همزمان دارا هستش
والله اکانت Z3 نشنیدم و نمیدونم چیه اگر منظورت ظرفیت 1 و 2 و 3 هستش که از نظر من اینها من در آوردی هستش
در کل این قابلیت استفده اکانت در چند کنسول برای افرادی مثل من هستش که از هر کنسول همان نسل چندتا دارند
مثلا خود من 2 تا XBOX ONE و یه XBOX ONE X دارم و اکانت هام رو روی این ها وارد کردم و میتونم ازشون استفاده کنم بدون نیاز به خرید مجدد
درباره اکانت XBOX 360 شما باید بگم که اگر مطمئنی سالمه و بن نشده و مشکلی نداره میتونی استفاده کنی
من خودم اکانتم همون اکانت نسخه XBOX 360 خودمه که از قدیم دارم و هنوز سرپا و سالم و صحیح هستش

اگر اون کپی ها که حذف شدن مشکلی برای شناسایی جنابعالی به عنوان متخلف درست نکرده باشند بله میتونی از بازی هایی که قبلا با اکانتت خریدی و ارجینال هستند در کنسول جدیدت هم استفاده کنی
موفق باشی

• Like

nimaprince

کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
سلام من به تازگی یه ایکس باکس وان ایکس خریدم ولی وقتی میخام جی تی ای رو نصب کنم رو سی و سه درصد گیر میکنه چیکارکنم راهنمایی کنین لطفا؟
سلام
مبارک باشه
ببنید اگر دارید از روی دیسک نصب میکنید و دیسک سالم و نو هستش و مطمئن هستید مشکلی نداره قبل از نصب دستگاه رو کلا بزارید روی حالت آفلاین و بگذارید تا انتها نصب بشه
ولی اگر توی حالت آفلاین هم با اررو مواجه میشید دیسک رو بررسی کنید، احتمالا مشکل داره
کلا برای نصب دیتا اولیه از روی دیسک توصیه میکنم در قسمت شبکه دستگاه رو بگذارید روی حالت آفلاین و سپس دیسک رو جهت نصب از ابتدا قرار بدید.
بعداً که تمام شد آپدیت بازی رو از اینترنت دانلود کنید
موفق باشید

• Like
Reactions: HIGH VOLTAGE

shayansan00955

کاربر سایت
Apr 20, 2018
3
سلام
مبارک باشه
ببنید اگر دارید از روی دیسک نصب میکنید و دیسک سالم و نو هستش و مطمئن هستید مشکلی نداره قبل از نصب دستگاه رو کلا بزارید روی حالت آفلاین و بگذارید تا انتها نصب بشه
ولی اگر توی حالت آفلاین هم با اررو مواجه میشید دیسک رو بررسی کنید، احتمالا مشکل داره
کلا برای نصب دیتا اولیه از روی دیسک توصیه میکنم در قسمت شبکه دستگاه رو بگذارید روی حالت آفلاین و سپس دیسک رو جهت نصب از ابتدا قرار بدید.
بعداً که تمام شد آپدیت بازی رو از اینترنت دانلود کنید
موفق باشید

ممنونم بابت
راهنماییتون :peace:

• Like
Reactions: nimaprince

shayansan00955

کاربر سایت
Apr 20, 2018
3
یه سوال دیگه هم داشتم یه ایکس باکس وان اس هم دارم میخام روش بازی ظرفیت افلاین بریزم روی هارد اکسترنال مشکلی ایجاد نمیکنه؟ اگه به اینترنت وصل شم به جز پریدن بازی ها ایکس باکس که چیزیش نمیشه؟ ایا برای این کار هکش میکنند؟

GHOST360

کاربر سایت
Nov 15, 2010
680
نام
Hamid
یه سوال دیگه هم داشتم یه ایکس باکس وان اس هم دارم میخام روش بازی ظرفیت افلاین بریزم روی هارد اکسترنال مشکلی ایجاد نمیکنه؟ اگه به اینترنت وصل شم به جز پریدن بازی ها ایکس باکس که چیزیش نمیشه؟ ایا برای این کار هکش میکنند؟

خیر جز قفل شدن بازی ها بعد از انلاین شدن مشکلی ایجاد نمیشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر