پرسش و پاسخ Xbox One

cpt mc t4vish

کاربر سایت
Feb 27, 2013
535
نام
محمد صادق
درود
منم مثل خیلیای دیگه تصمیم به انتقال به نسل هشتم رو دارم. ولی چند پرسش درباره Xbox One داشتم !
اول اینکه داستان این اتصال دائم کنسول به اینترنت چیه و چه مشکلاتی رو ممکنه برای کاربر ایرانی بوجود بیاره؟
دوم ، آیا امکان خرید آنلاین از لایو وجود داره؟ چون من بر روی Xbox360 مشکلی برای خرید آنلاین نداشتم و بدون چیزشکن هم میتونستم خریدام رو انجام بدم
و پرسش آخر اینکه کینکت تا چه اندازه مورد استفاده هست و شما خریدش رو لازم میدونین یا خیر؟

مرسی
سلام
اتصال دائم همیشه باید داشته باشی تمام بازی های دیجیتالی از کار میوفته و لحظه باز شدن اچیمنت ها هم نشون داده نمیشه اگر آفلاین باشی من حدود یک هفته چون isp مو تقدیر دادم و نت نداشتم هیچ کدوم از بازی ها خودم که حدود 45 تا بازی دیجیتالی دارم اجرا نشود و فقط یک bf4 چون دیسک بود اجرا میشود و بقیه به هیچ وجه اجرا نمیشد 100 درصد باید آنلاین باشی توی xone راهی دیگه هم وجود نداره.
از طریق سایت xbox شما میتونی کد بخری ادد کنی و با استفاده از قند شکن اون کشوری که ثبت نام کردید راحت پول رو پرداخت کرده و خرید خودتون رو انجام بدید.
کینکت رسما یک چیز تشریفاتی هست من خودم هم دارم ولی میدم به بچه های کوچیک بازی کنن اگر میخوای دلت نسوزه بهتره با کینکت بخری چون خود کینکت 500 تومان توی بازار هست و اصلا صرف نداره بعدا بخری از اول ریجن 2 با کینکت بگیر که مشکلی از بابت برق کنسول هم نداشته باشی چون ریجن 1 حتما آداپتور میخواد و کلی هم دردسر داره از صدا آداپتور گرفته تا...:d

Pzt_Kami

کاربر سایت
Sep 27, 2007
394
نام
کامبیز
اتصال دائم همیشه باید داشته باشی تمام بازی های دیجیتالی از کار میوفته و لحظه باز شدن اچیمنت ها هم نشون داده نمیشه اگر آفلاین باشی من حدود یک هفته چون isp مو تقدیر دادم و نت نداشتم هیچ کدوم از بازی ها خودم که حدود 45 تا بازی دیجیتالی دارم اجرا نشود و فقط یک bf4 چون دیسک بود اجرا میشود و بقیه به هیچ وجه اجرا نمیشد 100 درصد باید آنلاین باشی توی xone راهی دیگه هم وجود نداره.
ای بابا جدی میگیk؟ اینکه خیلی بده :-o من بدلیل مشغله زیاد خیلی وقت برای بازی ندارم و از اونجاییکه در اصل پی سی گیمر هستم کنسول رو بیشتر برای وقتیکه با دوستان جمع میشیم استفاده میکنم. البته عاشق مورتال کامبتم و قصد داشتم ورژن جدیدش رو بصورت آنلاین بازی کنم. حالا با این وضعیت یعنی اگر به هر دلیل برای یه مدت Xbox one به اینترنت وصل نباشه بازیهاییکه بصورت آنلاین خریداری شده (با وجود پولی که برای اون پرداخت شده) صرفاً بدلیل قطعی اینترنت کاملاً از دسترس خارج میشه؟؟! :-o

بازم مرسی از شما بابت راهنمایی

cpt mc t4vish

کاربر سایت
Feb 27, 2013
535
نام
محمد صادق
ای بابا جدی میگیk؟ اینکه خیلی بده :-o من بدلیل مشغله زیاد خیلی وقت برای بازی ندارم و از اونجاییکه در اصل پی سی گیمر هستم کنسول رو بیشتر برای وقتیکه با دوستان جمع میشیم استفاده میکنم. البته عاشق مورتال کامبتم و قصد داشتم ورژن جدیدش رو بصورت آنلاین بازی کنم. حالا با این وضعیت یعنی اگر به هر دلیل برای یه مدت Xbox one به اینترنت وصل نباشه بازیهاییکه بصورت آنلاین خریداری شده (با وجود پولی که برای اون پرداخت شده) صرفاً بدلیل قطعی اینترنت کاملاً از دسترس خارج میشه؟؟! :-o

غیر از این همیشه بعد از روشن شدن مودم باید یه چند دقیقه ای صبر کنید کانکت بشه به xbox live بعد از اون موقع اگر کنسول رو خاموش کنید stand bye میشه فقط و توی بازی و شبکه میمونه اون موقع فقط این مورد خوبه MORTAL KOMNAT X رو هم من داشتم اون به هیچ وجه به خارجی ها JOIN نمیشه فقط میتونی با بچه های ایرانی بازی کنی آنلاین مورتال رو و 4 نفره با 4 دسته هم نداره فقط دو نفره 2 دسته میشه.
بله هیچ راهی وجود نداره بدون وصل شدن به اینترنت آنلاین بازی کنید فقط تنها راه این هست اول به شبکه وصل بشید بعد کابل نت رو بکشید که اونم بیشتر بازی ها قطع میشه بعد از قطع اینترنت و معدود بازی هایی هست که اجرا میشن آفلاین و بازی های دیسک تمام اجرا میشن اگه بازی 60 دلار یا 100 دلاری هم دیجیتالی خریده باشید به هیچ وجه اجرا نمیشن توی آفلاین و باید به شبکه وصل باشید این کار ماکروسافت برای جلوگیری از هک شدن کنسول هست با بازی های دیجیتالی به خاطر همین باید کاربرها رو کنترل میکنن لحظه به لحظه و در مورد بازی های رایگان ماه اگر آفلاین باشید بازی اجرا نمیشه چون هدف اینه به شبکه وصل باشید تا کنسول کنترل کنه گلد شما تموم شده یا هنوز گلد دارید!!! و دانلود های زیاد از جمله آپدیت های سنگین بعضی بازی ها که از 1 گیگ شروع میشه و بعضی بازی ها تا 20 گیگ آپدیت دارن نمیخوام به ترسونمت ولی این یک مورد هم ISP هست که بگم تبلیغ میشه و خیلی ارزون هست گیگ هاش و برای این کنسول خیلی عالیه توی ایران،ولی در کل من به شخصه خیلی راضی ام از وان چون باهاش موقع بازی تلویزیون هم میندازم کنار صفحه و تماشا میکنم و بازی های مستقل و ارزون قیمت و کیفیت عالی و دو بازی رایگان هر ماه و OFF های هفتگی که بعضی هفته های خیلی ارزون میشه بازی های سه AAA و استفاده مشترک گلد و اکانت در دو شبکه XBOX LIVE 360 و ONE و سیزن پس بازی ها که اگر توی یک شبکه بخرید اون ور هم رایگان میشه براتون در کل کنسول عالی هست من که 8 ماهه خریدم خیلی ازش راضی ام :d

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین

فقط بازی های دیجیتالی اینجوری هست و اگر شما بازی دیسکی تهیه کنید هیچ مشکلی نداره و آفلاین هم میتونید بازی کنید همچنین مزیت بازی دیسکی بیشتر هست و کمتر کسی حاضر میشه بازی رو دیجیتالی تهیه کنه مگر اینکه واقعا پولش زیادی کرده باشه شما بازی دیسکی رو میتونید حتی دسته دوم با قیمت پایین تهیه کنید و حتی میتونید اون رو بفروشید بازی دیجیتالی معملا از 20 گیگ تا 40 گیگ حجم دارن که دانلود کردنش با این سرعتی که ما دارم صبر نوح و پول زیادی میخواد تازه حجم زیادی میگیره و هارد پر خواهد شد
شما بازی ها رو راحت میتونید دیسکی تهیه کنید و هیچ مشکل آنلاین بودن هم ندارین

Captain176

کاربر سایت
Jul 5, 2012
205
نام
حسین
سلام دوستان
کسانیکه مشکل کانکت شدن به لایو دارن آیا وقتی کنسولتون کاملا کانکته و همون لحظه روشن خاموش میکنید قطع نمیشه نت دوباره؟ این برا من خیلی عجیب و نگران کنندس. میبینی ساعت هاست که وصل شدم و اگه همینطوری کنسول رو روشن نگه دارم کانکتم ولی کافیه دوباره خاموش روشن کنم باید با هزار بد بختی و صبر کردن منتظر کانکت شدن باشم این دلیلش چیه؟ خواهشا جواب بدین ممنون

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
سلام
رفته بودم Xbox1 بخرم فروشنده برا اینکه ps4 رو بم بفروشه کلی تعریف کرد ازش که قوی تر هست و تازه می گفت یه بازی رایگان هم بت میدم بعد میگفت one ضعیف تر هست و تازه بازی هم روش نمی تونی نصب کنی
من خودم 360 دارم و یکی از دلیل برا خرید one بازی gears of war و کنترلر ( دسته) هست.
حالا شما ها که تو این مدت داشتین نظرتون راجب one چی هست؟؟ و این قضیه نت چی هست تا حدودی نظرات رو خوندم ولی اگه می شه خلاصه بگین راجبش.
ممنون

JAVAD_MUSIC

کاربر سایت
Aug 1, 2011
187
سلام
رفته بودم Xbox1 بخرم فروشنده برا اینکه ps4 رو بم بفروشه کلی تعریف کرد ازش که قوی تر هست و تازه می گفت یه بازی رایگان هم بت میدم بعد میگفت one ضعیف تر هست و تازه بازی هم روش نمی تونی نصب کنی
من خودم 360 دارم و یکی از دلیل برا خرید one بازی gears of war و کنترلر ( دسته) هست.
حالا شما ها که تو این مدت داشتین نظرتون راجب one چی هست؟؟ و این قضیه نت چی هست تا حدودی نظرات رو خوندم ولی اگه می شه خلاصه بگین راجبش.
ممنون
من اوایل نسل جزو نفرات اولی بودم که هر دو کنسول رو همزمان داشت PS4 رو زودتر از Xbox one گرفتم
Ps4 گرد و خاک میخورد و انتظاری که از نسل هشتم داشتیم PS4 هیچ گونه ایده جدیدی رو نمایی نکرد فقط چند تا لامپ روی گیم پد کنسول زد
سیستم کپچر PS4 هم زیاد کارایی نداره شما اگر یه فایل 500mb ویدیو رکورد بزنی باید حداقل 3 ساعت منتظر بمونی تا اون ویدیو به USb و یا Hard external انتقال پیدا کنه
انحصاری های که PS4 قراره بیاد مثل uncharted که شبیه بازی ریمستر شده می مونه... PS4 فقط اسم بزرگ کرده
کنسول xbox one حتی شما نمیتونی از روش بپری... خلق شده تا شما کنسول نسل هشتم رو تجربه کنی
این کنسول 300 هزار سرور داره هیچ کونه مشکلی در بازی انلاین در ایران نداره
بر عکس این قضیه PSn
مشکل در ساخت ایدی و فیل--تر بودن روی بیشتر Isp ها و از یه طرف هم گیمرهای خارجی شاکی از کند بودن سرعت psn
شما مثلا قراره PS4 بگیری و همینطور بازی Uncharted 4.. ولی یادت باشه بازی Uncharted 3 سرورهاش در ایران فیل--تر شده

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
من اوایل نسل جزو نفرات اولی بودم که هر دو کنسول رو همزمان داشت PS4 رو زودتر از Xbox one گرفتم
Ps4 گرد و خاک میخورد و انتظاری که از نسل هشتم داشتیم PS4 هیچ گونه ایده جدیدی رو نمایی نکرد فقط چند تا لامپ روی گیم پد کنسول زد
سیستم کپچر PS4 هم زیاد کارایی نداره شما اگر یه فایل 500mb ویدیو رکورد بزنی باید حداقل 3 ساعت منتظر بمونی تا اون ویدیو به USb و یا Hard external انتقال پیدا کنه
انحصاری های که PS4 قراره بیاد مثل uncharted که شبیه بازی ریمستر شده می مونه... PS4 فقط اسم بزرگ کرده
کنسول xbox one حتی شما نمیتونی از روش بپری... خلق شده تا شما کنسول نسل هشتم رو تجربه کنی
این کنسول 300 هزار سرور داره هیچ کونه مشکلی در بازی انلاین در ایران نداره
بر عکس این قضیه PSn
مشکل در ساخت ایدی و فیل--تر بودن روی بیشتر Isp ها و از یه طرف هم گیمرهای خارجی شاکی از کند بودن سرعت psn
شما مثلا قراره PS4 بگیری و همینطور بازی Uncharted 4.. ولی یادت باشه بازی Uncharted 3 سرورهاش در ایران فیل--تر شده

سلام داداش خسته نباشید اولندش که من اینجانب فن بوی تر از شما در عمرم ندیدم که هم میایی طراحی کنسول ps4 رو میکوبی هم شاخترین بازیش رو... شبیه بازی ریمستر:|؟؟؟این دیگه خیلی بود خدایش... کنترلش فقط لامپ داره؟؟؟یا خدااااا
بعدشم اطلاعاتت در حد پشمه کجا سروراش *****ه من الان دارم بازی میکنم په کو *****ش؟؟؟:|
من هم مثله شما هر دو کنسول رو دارم درسته از لحاظ محیط کاربری بهتره اما کی گفته برا ساختن ایدی باید قتدشکن داشته باشی تا جایی که من دارم از این دو استفاده میکنم تا حالا که xone کمر منو شکسته از بس رو همه چی ***** گذاشته
از لحاظ سرور هم من با هر دو مشکلی نداشتم تازه بتای SW رو در PS4 خیلی با پینگ بهتری اجرا کردم پس لطفا به جایی که با قاطعیت در مورد چیزی نظر بدی اول ازش اطلاعات داشته باش

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
چجوری میتونم کلیپ و عکس هایی که گرفتم رو به PCانتقال بدم؟
چطوری میتونم از زمانی که خودم می خوام شروع کنه به ضبط کردن نه اینکه دائم در حال ضبط باشه و من متوقفش کنم
این کینکت ایکس باکس چه کارایی دقیقا داره؟یه کلیپ دیدم خود ادم رو شبیه سازی سه بعدی میکرد

آخرین ویرایش:

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
دوستان اگه می شه بیشتر راهنمایی کنید
مخصوصا راجب نت و وصل بودن همیشگی به نت؟؟ راجب نصب بازی ها و ...
این دو نظر دوستان رو که خوندم چیزی نفهمیدم ولی بازم دستشون درد نکنه

mmk2008

کاربر سایت
May 5, 2009
272
نام
ℳostaan
دوستان اگه می شه بیشتر راهنمایی کنید
مخصوصا راجب نت و وصل بودن همیشگی به نت؟؟ راجب نصب بازی ها و ...
این دو نظر دوستان رو که خوندم چیزی نفهمیدم ولی بازم دستشون درد نکنه

فقط برای اجرای بازیهایی که بصورت دیجیتالی خریدی نیاز به نت هست که چک کنه ولی برای بازیهایی که بصورت فیزیکی (دیسک) تهیه کردید نیاز به نت نیست برا اجراش...
بازیهام که همه ابتدا نصب میشن بعد اجرا، فروشنده چرت گفته کلا...
ضمنا مایکروسافت هر ماه یک یا دو بازی رایگان+تخفیف های ویژه بهتون میده (البته باید عضو گلد باشی) پس بازم فروشنده چرت گفته...
اگه خودت واقعا دوس داری xboxو به حرف هیچکس گوش نده، ببین دلت چی میگه...

آخرین ویرایش:

MehdiChocolate

کاربر سایت
Jul 6, 2012
14
نام
Mehdi
سلام
از طریق سایت xbox شما میتونی کد بخری ادد کنی و با استفاده از قند شکن اون کشوری که ثبت نام کردید راحت پول رو پرداخت کرده و خرید خودتون رو انجام بدید.
کینکت رسما یک چیز تشریفاتی هست من خودم هم دارم ولی میدم به بچه های کوچیک بازی کنن اگر میخوای دلت نسوزه بهتره با کینکت بخری چون خود کینکت 500 تومان توی بازار هست و اصلا صرف نداره بعدا بخری از اول ریجن 2 با کینکت بگیر که مشکلی از بابت برق کنسول هم نداشته باشی چون ریجن 1 حتما آداپتور میخواد و کلی هم دردسر داره از صدا آداپتور گرفته تا...:d
سلام
البته شما میتونین پروفایلی که باهاش بازی دیجیتالی خریدین رو توی هوم کنسول وارد کنید... اونوقت میتونین راحت بصورت آفلاین بازی های دیجیتالی رو بازی کنید.:)
البته بهتره وقتی زدین دیگه پاکش نکین چون محدودیت تعداد داره...

آخرین ویرایش:

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
سلام
ممنون

از چیزی که دوست داری لذت ببر من خودم علاقه زیادی به XBOX و بازی های انحصاریش داشتم اما به دلایلی مجبور شدم PS4 بخرم و فوری پشیمون شدم و الان وان گرفتم این قضیه در مورد دوست داران PS4 هم صادقه
وان هیچ مشکلی نسبت به PS4 نداره تازه از بازی های انحصاری بیشتری برخورداره تنها مشکلی که تو ایران وان داره این هست که یکم بازیهاش نسبت به PS4 سخت تر گیر میاد چون تعداد کمتری اون رو خریدن ولی به شخصه برای خرید بازی وان با مشکل مواجه نشدم و تو سایت های مثل دیوار خیل ها بازی ها رو برای فروش گذاشتن و حتی مغازه دار های توپ خونه هم بازی های وان رو کامل و با قیمت خوب میفروشن
یک مشکلی که پیدا شده بحث کانکت شدن به لایو هست که تقریبا 20 روز هست بعد از آپدیت این مشکل برای ایرانی ها پیش اومده که کنسول کانکت میشه ولی یکم سخت هست و وقتی کانکت میشه شما میتونید راحت بازی آنلاین انجام بدین برای خود من بعد از یک بار خاموش و روشن کردن مودم راحت وصل میشه

cpt mc t4vish

کاربر سایت
Feb 27, 2013
535
نام
محمد صادق
سلام
البته شما میتونین پروفایلی که باهاش بازی دیجیتالی خریدین رو توی هوم کنسول وارد کنید... اونوقت میتونین راحت بصورت آفلاین بازی های دیجیتالی رو بازی کنید.:)
البته بهتره وقتی زدین دیگه پاکش نکین چون محدودیت تعداد داره...
سلامممممممممممممم
اینم میشه:d
من که دیگه هیچ بازی رو پاک نمیکنم یه هارد 2TB WD گرفتم العان در کل 2300 گیگ فضا دارم واقعا این مزیت فرمت کردن هارد اکسترنال که ماکروسافت قرار داده بی نظیره:bighug:

- - -ویرایش - - -

سلام دوستان
کسانیکه مشکل کانکت شدن به لایو دارن آیا وقتی کنسولتون کاملا کانکته و همون لحظه روشن خاموش میکنید قطع نمیشه نت دوباره؟ این برا من خیلی عجیب و نگران کنندس. میبینی ساعت هاست که وصل شدم و اگه همینطوری کنسول رو روشن نگه دارم کانکتم ولی کافیه دوباره خاموش روشن کنم باید با هزار بد بختی و صبر کردن منتظر کانکت شدن باشم این دلیلش چیه؟ خواهشا جواب بدین ممنون
سلام قطعا مشکل از خرابی های ISP تون هست که بعد از خاموش کردن کنسول که Stand bye میشه به شبکه وصل میمونه xone معمولا اگر نظر من رو میخواد هر چه زودتر ISP نت تون رو عوض کنید من خودم یه شرکت گرفتم که خیلی خیلی مشکلات ام کمتر شده و از وقتی دو تا خط مخابرات ام رو قطع کردم به شدت از این شرکت جدیدام راضی ام هم سرعت زیاد دانلود داره هم طرح های ارزون قیمت داره و هم پینگ خیلی پایین داره توی بیشتر ساعت اوج مصرف کاربرهای دیگر و افت کیفیت سرعت دانلود هم به هیچ وجه نداره،چون واگذاری محدود دارن توی مراکز مخابراتی واقعا درجه 1 هست فعلا:d

اینم برای اون دوستانی که میگن XBOX ONE جا نداره هاردش:x
wwm3qqm73kxnb8sn0hzc.jpg

cokxkh9z2p9vjq0w56xz.jpg

پیش به سوی بازی های دیجیتالی حجم بالا!!!:d

آخرین ویرایش:

Captain176

کاربر سایت
Jul 5, 2012
205
نام
حسین
سلامممممممممممممم
اینم میشه:d
من که دیگه هیچ بازی رو پاک نمیکنم یه هارد 2TB WD گرفتم العان در کل 2300 گیگ فضا دارم واقعا این مزیت فرمت کردن هارد اکسترنال که ماکروسافت قرار داده بی نظیره:bighug:

- - -ویرایش - - -

سلام قطعا مشکل از خرابی های ISP تون هست که بعد از خاموش کردن کنسول که Stand bye میشه به شبکه وصل میمونه xone معمولا اگر نظر من رو میخواد هر چه زودتر ISP نت تون رو عوض کنید من خودم یه شرکت گرفتم که خیلی خیلی مشکلات ام کمتر شده و از وقتی دو تا خط مخابرات ام رو قطع کردم به شدت از این شرکت جدیدام راضی ام هم سرعت زیاد دانلود داره هم طرح های ارزون قیمت داره و هم پینگ خیلی پایین داره توی بیشتر ساعت اوج مصرف کاربرهای دیگر و افت کیفیت سرعت دانلود هم به هیچ وجه نداره،چون واگذاری محدود دارن توی مراکز مخابراتی واقعا درجه 1 هست فعلا:d

اینم برای اون دوستانی که میگن XBOX ONE جا نداره هاردش:x
wwm3qqm73kxnb8sn0hzc.jpg

cokxkh9z2p9vjq0w56xz.jpg

پیش به سوی بازی های دیجیتالی حجم بالا!!!:d
من رو حالت stand by نمیزارما همیشه رو energy saving هست که بعد از خاموش روشن کردن کنسول نت قطع میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر