پرسش و پاسخ Xbox One

بصورت کلی‌ خاموش شد یا خاموش شد خودش دوباره روشن شد ؟!
ریستارت مشد کلن خاموش شد دوباره زدم روشن شد چند مگ رفت بعد یک تیک سبز زد و you dont need to update و رفت جلو و الان صفحه اصلی دارم
فقط بخش ستینگ پیدا نمیکنم از کجا باید کنسول رو حالت افلاین گذاشت چندتا گزینه بیشتر نیست مثل : Holiday , store , Friends , pin

ریستارت مشد کلن خاموش شد دوباره زدم روشن شد چند مگ رفت بعد یک تیک سبز زد و you dont need to update و رفت جلو و الان صفحه اصلی دارم
فقط بخش ستینگ پیدا نمیکنم از کجا باید کنسول رو حالت افلاین گذاشت چندتا گزینه بیشتر نیست مثل : Holiday , store , Friends , pin
دکمه سمت چپ رو کنترل کنار آرم ایکس‌باکس رو فشار بدین گزینه ستینگ ظاهر می‌شه یمقدار تو داشبورد بگردید کار دستتون میاد...ستینگ که پیدا کردید توnetwork گزینه go offline داره..

با سلام یکی‌ از دوستان که اطلاعات کافی‌ دارن لطف کنن آموزشshareح کردن اینترنت از روی لبتاب بررویxb1 رو آموزش بدن من می‌خوام xb1 رو با کابل لن متصل کنم به لبتاب و لبتاب هم از طریقه وای‌فای متصل باشه به اینترنت
از این طریق می‌خوام از سرویس‌های کاهش پینگ برای بازی اونلاین استفاده کنم اگه یکی‌ از دوستان آموزش تنظیمات رو بدن ممنون میشم...خیلی‌ این سوا ل مطرح کردم اما متاسفانه کسی‌ پاسخ نداده.. و جستجو هم کردم متاسفانه در انجمن پیدا نکردم

با سلام
دوستان عزيز
من بازي اسيستان كريد unity گرفتم از ديشب گذاشتم تو دستگاه براي اپديت و اينستال الان روي 81درصد مونده و هيچ عكس العملي نداره
زمان بازي gta5 هم همين جوري شده بود
اين نميشه كه براي هر بازي هي اپديت بخواد واقعا ماكرو بعيده سر ٣٦٠ خيلي بهتر كار مي كرد
به نظرم ps4 بهتر تا الان كار كرده ........با اين هزينه اينترنت در ايران و همينطور صبر ايوبي كه مي خواد به نظرم ps4 بهتره

مشکل صدا حل شد :d
فقط راهی هست که واسه هر بار نیاز نباشه به پروفایل sign in کرد؟ آخه هربار که دستگاه رو خاموش روشن میکنم sign in میخواد xbox هم تو هاله مودم تو اتاق وای فای تا اونجا آنتن نمیده :-?

آخرین ویرایش:
سلام خدمت همگی.میخام x1 بخرم. چندتا سوال دارم. فکر کنم تکراری باشه ولی چند صفحه خوندم جوابم رو پیدا نکردم.
1- کنسول ریجن 2 آدابتور داره یا فقط ی دو شاخ برق ساده هست؟؟؟ اگه آداپتور داره از کجا بفهمم که اصل هست و با یکی از اینا که تو بازار هست عوضش نکرده باشن؟؟؟
2- از روی خود کنسول چطور بفهمم که ریجن 2 هست؟؟؟
3- وقتی کنسول واسه بار اول روشن میشه چه چیزی رو نشون میده؟؟منظورم اینه که چطور بدونم قبلا استفاده نشده و آک هست؟؟؟
اگه چیزه مهمه دیگه ای هست لطفا راهنمایی کنید. مرسی

سلام خدمت همگی.میخام x1 بخرم. چندتا سوال دارم. فکر کنم تکراری باشه ولی چند صفحه خوندم جوابم رو پیدا نکردم.
1- کنسول ریجن 2 آدابتور داره یا فقط ی دو شاخ برق ساده هست؟؟؟ اگه آداپتور داره از کجا بفهمم که اصل هست و با یکی از اینا که تو بازار هست عوضش نکرده باشن؟؟؟
2- از روی خود کنسول چطور بفهمم که ریجن 2 هست؟؟؟
3- وقتی کنسول واسه بار اول روشن میشه چه چیزی رو نشون میده؟؟منظورم اینه که چطور بدونم قبلا استفاده نشده و آک هست؟؟؟
اگه چیزه مهمه دیگه ای هست لطفا راهنمایی کنید. مرسی
1-آداپتور داره ولی متاسفانه نمیشه موقع خرید متوجه شد چون رو در جعبه کنسول چسب خورده و مطمئنا نمیذارن باز کنی و بعد بخریش! بهترین راه اینه که از فروشنده مطمئن بگیری تا خیالت راحت باشه.
2-روی کجای کنسول؟ جعبش که آکبنده ولی قسمت بالاش یه برچسب سبز رنگ داره. آخرین جمله روی اون برچسب نوشته : For Distribution in جلوی این جمله اگه نوشته باشه US که رجین یک هست. اگر نوشته باشه EU یعنی رجین کنسول 2 هست
3- باز هم جواب قطعی نداره و شما هم می تونی کنسول رو کاملا ریست کنی و به عنوان کنسول دست نخورده بفروشی! مگه اینکه دوستان راه زیرکانه ای بلد باشن :d
چیز مهم دیگه ای نیست جز اینکه فقط از فروشنده معتبر بخر :d یکم بگردی پیدا می کنی

1-آداپتور داره ولی متاسفانه نمیشه موقع خرید متوجه شد چون رو در جعبه کنسول چسب خورده و مطمئنا نمیذارن باز کنی و بعد بخریش! بهترین راه اینه که از فروشنده مطمئن بگیری تا خیالت راحت باشه.
2-روی کجای کنسول؟ جعبش که آکبنده ولی قسمت بالاش یه برچسب سبز رنگ داره. آخرین جمله روی اون برچسب نوشته : For Distribution in جلوی این جمله اگه نوشته باشه US که رجین یک هست. اگر نوشته باشه EU یعنی رجین کنسول 2 هست
3- باز هم جواب قطعی نداره و شما هم می تونی کنسول رو کاملا ریست کنی و به عنوان کنسول دست نخورده بفروشی! مگه اینکه دوستان راه زیرکانه ای بلد باشن :d
چیز مهم دیگه ای نیست جز اینکه فقط از فروشنده معتبر بخر :d یکم بگردی پیدا می کنی

1- شما فرض کن من فروشنده رو راضی کردم اول بازش کنه بعد بخرم:d راهی داره بشه فهمید که آداپتور اصله یا نه؟؟؟؟
2- این us یا eu پشت خود کنسول نوشته نشده؟؟؟
شرمنده من ی کم حساسم به هیچ فروشنده ای اطمینان ندارم:d

1- شما فرض کن من فروشنده رو راضی کردم اول بازش کنه بعد بخرم:d راهی داره بشه فهمید که آداپتور اصله یا نه؟؟؟؟
2- این us یا eu پشت خود کنسول نوشته نشده؟؟؟
شرمنده من ی کم حساسم به هیچ فروشنده ای اطمینان ندارم:d
ارژینال :
215d8520597a525d9bb11ca8183fa87b7645cacb.jpg

فیک یا همون تقلبی :

b634b404b1330c33728e4b9d69ee8dff991ecf4a.jpg

بنظرتون کيت شارژ دسته ارزش خرید داره
اگر تمایل به خرید دارید بخرید اما من با اطلاعاتی که از رشتم دارم خودم یدونه ساختم که ۱۰تومان برام هزینه برداشت و راحت باطریهام و شارژ می‌کنم تازه باطری قلمی کوچیک هم می‌تونم باهاش شارژ کنم حالا اگه مقداری تامل کنید آموزش و قرار میدم

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or