پرسش و پاسخ Xbox One

شاید بگردی قیمت بهتر باشه ولی دیجی کالا کارش درست
می تونم بدونم بچه کجایی شاید بهتر راهنماییت کردم؟
ساری زندگی میکنم.

آخه این سایتی که غیر دیجی کالا گفتم باندل فروزا5 رو میده 1.900 اما دیجی بدون بازیه.
یه سوال دیگه پیش اومد.
پس اونا پلمپ مایکروسافت رو باز میکنن و آدامتور جایگزین میکنن.
اینکه دیگه فایده نداره.
چیکار کنم؟

آخرین ویرایش:
می‌شه یمقدار واضح تر توضیح بدین
من می‌خوام همزمان که بازی می‌کنم بتونم از تلویزیون هم استفاده کنم به فرض مثل در هنگام بازی بگم xbox go tv استفاده کنم و بتونم شبکه‌های تلویزیون رو تماشا کنم
اگه کامل توضیح بدید که چجوری می‌تونم اینکارو انجام بدم ممنون میشم و به چه چیز‌هایی‌ احتیاج دارم

سلام
میخواستم بدونم region کنسول و اکانت لایو باید یکی باشه یا نه؟؟
مثلا من که اکانت لایوم اروپاست باید X1 رژیون 2 بگیرم؟؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام
میخواستم بدونم region کنسول و اکانت لایو باید یکی باشه یا نه؟؟
مثلا من که اکانت لایوم اروپاست باید X1 رژیون 2 بگیرم؟؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

خیــر

- - -ویرایش - - -

می‌شه یمقدار واضح تر توضیح بدین
من می‌خوام همزمان که بازی می‌کنم بتونم از تلویزیون هم استفاده کنم به فرض مثل در هنگام بازی بگم xbox go tv استفاده کنم و بتونم شبکه‌های تلویزیون رو تماشا کنم
اگه کامل توضیح بدید که چجوری می‌تونم اینکارو انجام بدم ممنون میشم و به چه چیز‌هایی‌ احتیاج دارم

شما باید ایکس باکس رو با کابل HDMI به دستگاه رسیور خودتون وصل کنید

خیــر

- - -ویرایش - - -

شما باید ایکس باکس رو با کابل HDMI به دستگاه رسیور خودتون وصل کنید

پشت ایکس‌باکس ۲تا جای کابل hdmi داره.. یعنی‌ از ریسیور کابل hdmi رو به پشت ایکس‌باکس ورودی hdmi in وصل کنم و بعد از hdmi out ایکس‌باکس به hdmi تلویزیون وصل کنم ؟

سلام خسته نباشيد
من يك بازي gta5 گرفتم دستگاه در خواست اپديت داد اپديت كردم بعد instal شد تا 99 درصد رفته وايساده وهمين جوري مونده
مشكلش چيست؟؟

سلام خسته نباشيد
من يك بازي gta5 گرفتم دستگاه در خواست اپديت داد اپديت كردم بعد instal شد تا 99 درصد رفته وايساده وهمين جوري مونده
مشكلش چيست؟؟
چند وقته همینجوری مونده؟ دانلود آپدیتش اگه تموم نشده باشه رو اون عدد میمونه تا تموم شه
واسه اینکه مطمئن شی داره دانلود میکنه این راه رو برو:
Setting
Network
Bandwidth Usage
ببین اگه در حال دانلود باشه که هیچی مشکل نداره اگه نه احتمالا گیر کرده :d ولی معمولا بعد چند دقیقه خودش درست میشه. واسه من که درست شده بود وقتی چنین مشکلی داشتم

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or