پرسش و پاسخ Xbox One

چند وقته همینجوری مونده؟ دانلود آپدیتش اگه تموم نشده باشه رو اون عدد میمونه تا تموم شه
واسه اینکه مطمئن شی داره دانلود میکنه این راه رو برو:
Setting
Network
Bandwidth Usage
ببین اگه در حال دانلود باشه که هیچی مشکل نداره اگه نه احتمالا گیر کرده :d ولی معمولا بعد چند دقیقه خودش درست میشه. واسه من که درست شده بود وقتی چنین مشکلی داشتم[/QUOTE
سلام گرامي ممنون از راهنماييتون
در قسمت current usage عددش هي تغيير مي كنه
تو قسمت total usagethis periodنوشته 4.34 gb
ولي زمانش خيلي طولاني شده من اينترنت 512 دارم

سلام دوستان گل میشه یکی بیاد به طور واضح نوضیح بده که چطوری بازیها رو به صورت آفلاین بازی کنیم؟
لطفا از صفر تا 100 توضیح بدید مررررسی

میتونی کابل اینترنت رو کلاً به کنسول وصل نکنی یا اینکه بری Setting ==> Network ==> Go Offline و بعدش دیسک رو بذاری و بازی رو نصب کنی.

مشکل من همینجاست که نمیدونم چرا وقتی Go Offline فعال میکنم بازی فارکرای رو که اجرا میکنم بازم میخواد وارد اکانتم بشه تا بتونم بازی کنم !!!
منظورم اینه که آیا باید مو قع نصب بازی هم اینترنت رو خاموش کنم؟؟؟ در ضمن فارکرای 4 آپدیت اولیه میخواست که مجبور شدم آپدیت رو انجام بدم
الان میتونم بازی کنم و حدود 2 ساعت از بازی رو پشت سر گذاشتم اما حتما باید گزینه Go Online رو فعال کنم تا بتونم وارد بازی بشم :-/
راستی من از اینترنت وایرلس استفاده میکنم با کابل وصل نشدم

درود...دوستان میخوام ببینم با این پینگ و سرعت دانلود مشکلی برای مولتی پیش نمیاد؟

4014593965.png

4014589267.png

x1 تازه گرفتم همه چیش و کابلاش و ترانسم وصل کردم ولی هیچی روی صفحه نشون نمیده وقتی روشنش میکنم
مشکل جیه ؟ x1 کارکرده گرفتم توی ps4 این مشکل نداشتم

x1 تازه گرفتم همه چیش و کابلاش و ترانسم وصل کردم ولی هیچی روی صفحه نشون نمیده وقتی روشنش میکنم
مشکل جیه ؟ x1 کارکرده گرفتم توی ps4 این مشکل نداشتم
ريجن ١ ؟ دقيق بگو چيكار كردى چيو به چى زدى
ريجن ١ با ترانس : كنسول رو به آداپتور تو جعبه وصل ميكنى بعد به ترانس يخچالى ميزنى بعدم تو برق ، يه كابل Hdmi هم ميزنى به HDMI OUT تمام

ريجن ١ ؟ دقيق بگو چيكار كردى چيو به چى زدى
ريجن ١ با ترانس : كنسول رو به آداپتور تو جعبه وصل ميكنى بعد به ترانس يخچالى ميزنى بعدم تو برق ، يه كابل Hdmi هم ميزنى به HDMI OUT تمام
اره همه کار کردم تصویر نمیاد رو تلویزیون . کابل HDMI
زدم ولی روی تلویزیون HDMI روشن نمیشه کلا نکنه دستگاه خراب باشه ؟
زدم به تلویزیون مشکل از کجاست؟

آخرین ویرایش:
كابل HDMI رو به پشت كنسول زدى به HDMI In يا HDMI Out ؟
موقع خريد تست نكردين ؟ دستگاه روشن ميشه تصوير نمياره فقط ؟

احتمال میدم کابل رو به HDMI IN زدی!! اگر نه کلا با یه کابل دیگه تست کن

كابل HDMI رو به پشت كنسول زدى به HDMI In يا HDMI Out ؟
موقع خريد تست نكردين ؟ دستگاه روشن ميشه تصوير نمياره فقط ؟

اره روشن میشه فکر کنم درست متوجه شدید.
اپدیت : اره انگار دستگاه دو پورت HDMI داره بر عکس ps4

آخرین ویرایش:
اول بسم الله بعد چند سوال ، یک اپدیت 238 مگی داد . فکر کنم طرف قبلی کلا کنسول اپدیت نکرده یا این اپدیت جدیده ؟ زده time to update
بعد تو تنظیمات کجا باید اپدیت بازی ها رو قطع کنم افلاینش کنم ؟
بعد بخوام وصل شدن و کانکشن از wifi به Lan تغییر بدم باید برم داخل تنظیمات ؟ چون خودش انتخاب برای wifi داشت . باید wired conection انتخاب کنم ؟
شرمنده من اوایل که کنسولی میخرم یکخورده سوال ذهنم میگیره تا مسلط شم مثل ps4 که مسلط شدم بهش.:d

اول بسم الله بعد چند سوال ، یک اپدیت 238 مگی داد . فکر کنم طرف قبلی کلا کنسول اپدیت نکرده یا این اپدیت جدیده ؟ زده time to update
بعد تو تنظیمات کجا باید اپدیت بازی ها رو قطع کنم افلاینش کنم ؟
بعد بخوام وصل شدن و کانکشن از wifi به Lan تغییر بدم باید برم داخل تنظیمات ؟ چون خودش انتخاب برای wifi داشت . باید wired conection انتخاب کنم ؟
شرمنده من اوایل که کنسولی میخرم یکخورده سوال ذهنم میگیره تا مسلط شم مثل ps4 که مسلط شدم بهش.:d

شما اگه می‌خوای بازی‌ها رو به صورت آفلاین بازی کنی‌ قبل اینکه سی‌دی رو ‌درون دستگاه بذارید باید اتصال اینترنتو قطع کنید و بعد سی‌دی رو داخل دستگاه قرار بدید نزدیک ۵ تا ۱۵مین بستگی به بازی داره طول میکش تا نصب کنه
حتما باید اتصال اینترنت قطع باشه در غیر این صورت باید صبر کنید تا آپدیت‌های بازی هم دانلود شه که باعث می‌شه شما بتونید بصورت اونلاین بازی کنید و باگ‌های بازی هم فیکس بشه
در مورد انتخاب اتصال به اینترنت هم همونی که خودتون اشاره کردید درست هست

شما اگه می‌خوای بازی‌ها رو به صورت آفلاین بازی کنی‌ قبل اینکه سی‌دی رو ‌درون دستگاه بذارید باید اتصال اینترنتو قطع کنید و بعد سی‌دی رو داخل دستگاه قرار بدید نزدیک ۵ تا ۱۵مین بستگی به بازی داره طول میکش تا نصب کنه
حتما باید اتصال اینترنت قطع باشه در غیر این صورت باید صبر کنید تا آپدیت‌های بازی هم دانلود شه که باعث می‌شه شما بتونید بصورت اونلاین بازی کنید و باگ‌های بازی هم فیکس بشه
در مورد انتخاب اتصال به اینترنت هم همونی که خودتون اشاره کردید درست هست
اقا این اپدیت 238 مگ تا اوسط رفت ، کنسول خاموش شد مجیور شدم دوباره از اول بگیرم چرا ایتطوری شد؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or