پرسش و پاسخ Xbox One

دوستان xo دانلود منیجر داره؟
یعنی من یه بازی میخوام دانلود کنم بهش بگم که از ساعت 2 شروع کنه و ساعت 8 دانلود رو متوقف کنه . مثل برنامه دانلود منیجر idm
مثل IDM نیست ولی اگه خودت ساعت 2 دانلود رو استارت بزنی میتونی از تو setting قسمت power تنظیم کنی 6 ساعت بعد کنسول خاموش بشه.

مثل IDM نیست ولی اگه خودت ساعت 2 دانلود رو استارت بزنی میتونی از تو setting قسمت power تنظیم کنی 6 ساعت بعد کنسول خاموش بشه.
خوب بعد از اینکه دستگاه روشن کنیم اون مقدار حجمی که دانلود کردیم نمیپره؟؟؟ از بین نمیره؟ یعنی میشه دوباره شب بعدش ادامه دانلود رو انجام بدیم؟؟؟

خوب بعد از اینکه دستگاه روشن کنیم اون مقدار حجمی که دانلود کردیم نمیپره؟؟؟ از بین نمیره؟ یعنی میشه دوباره شب بعدش ادامه دانلود رو انجام بدیم؟؟؟
نه مشکلی پیش نمیاد.
نکته ی مهم: این خاموش شدن کنسول مثل IDM نیست که دانلود رو هم Pause کنه، یعنی شما روز بعد کنسول رو روشن کنی دانلود همون لحظه Resume میشه، باید حواست باشه که اگه در طول روز روشن کردی سریع بری تو Games & Apps و دانلودت رو Pause کنی.
بعدش میتونی شب دوباره روشن کنی و Resume بزنی و مثل شب قبل به کارش ادامه بده.

منظورت اینه که حالت instant-on بزارم ؟ چون الان در حالت power save گذاشتم که دستگاه کلا خاموش میشه
نه همون power saving باشه درسته.
بذار اینجوری بگم: مثلا الان ساعت 2 نصفه شب هست، شما دانلودت رو start میزنی و میذاری کارشو انجام بده و 6 ساعت بعد هم خاموش بشه، بعد مثلا میخوای ساعت 12 ظهر کنسول رو روشن کنی و فیفا بازی کنی، وقتی کنسول روشن میشه دانلود خودش دوباره resume میشه. اگه میخوای حجم دانلود روزانه ـت مصرف نشه باید حواست باشه دانلود رو pause کنی. بعد میتونی شب ساعت 2 دوباره خودت resume بزنی و ادامه ی داستان.

ببخشيد سوالي داشتم درمورد خريد كه به اين بحث مرتبط هست
ميخاستم يه ايكس باكس وان بخرم دست دوم فروشنده ميگه بازي هاي gta ac unity fifa 15 call of duty adwance warface روي دستگاه نصبه حالا ميخاستم ببينم اگه اين دستگاه رو بخرم امكان پاك شدن بازي ها هست در ضمن ميخاستم اكانت لايو خودم رو وارد دستگاه كنم بازي هاش نميپره؟ ممنون
ببخشيد يع بار ديگه سوالمو تكرار ميكنم ميشه سريع بهم پاسخ بديد

ميگه ميتوني بازي كني ولي محض احتياط انلاين نشو حالا من ميخام حتما انلاين بزنم
ميخام ببينم اين كنسول دقيقا برنامش چيه
لايسنس زده
ديجيتال خريده
اگه اكانت لايو خودمو بزنم رو دستگاه اون قبليا رو بازم ميشه انلاين زد
فروشنده هم اين چيزا رو نميدونه ميخام خودم بفهمم ارزش داره يا نداره
در ضمن فكر نميكنم اكانت رو با پسوردش اصلا داشته باشه چون اونم دست دو از يكي خريده
ممنون

سلام به همه شب خوش

من بعد از آخرین اپدیتی که اومد برای وان سرعت دانلودم بسیار افت کرده در حد بیت شده و نمی تونم تقریبا بازی دانلود کنم کسی به این مشکل برخورده؟
تقریبا هم زمان با این مورد در فیفا هم saeson نمی تونه حریف پیدا کنه!

اگر اطلاعی در مورد رفع این دو مورد دارید لطف کنید بگید
با تشکر

سلام به همه شب خوش

من بعد از آخرین اپدیتی که اومد برای وان سرعت دانلودم بسیار افت کرده در حد بیت شده و نمی تونم تقریبا بازی دانلود کنم کسی به این مشکل برخورده؟
تقریبا هم زمان با این مورد در فیفا هم saeson نمی تونه حریف پیدا کنه!

اگر اطلاعی در مورد رفع این دو مورد دارید لطف کنید بگید
با تشکر
سلام.نتت مال کدوم شرکت

دوستان کسی اطلاعی نداره؟
من سرعت نتم بین 2 تا 6 مگابیت هست اما برای دانلود با وان میزنه 0.24 مگابیت !!!!!!!!!!
راه حل یا اینکه مشکل از کجاست؟؟

دوستان يه سوال دارم من نميدونم چرا اكس باكسم عد از يه مدت اجازه ي استفاده از بازي و نرم افزاراي مثل بلو ر ي پلير رو تو حالت افلاين نميده
ميدونين مشكل از كجاست
من حتما بايد انلاين شم تا كار كنن
قبلا اينطوري نبود ولي جديدا اينطور شده گلد هم دارم
كه فكر ميكنم البته به نرم افزاري مثل بلوري پلير كاري نداشته باشه
ممنون از راهنمايي
پيشاپيش

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or