پرسش و پاسخ Xbox One

سلام خسته نباشيد دوستان عزيز ايا راهي وجود داره تا از شر اين اپديت ها خلاص بشم
از بس اپديت كردم خسته شدم الان هم هر چي بازي ميذارم اپديت مي خواد مثل gta v
يا fifa14 يا ryse كه اجرا نميشه نميدونم چرا ؟

داداش چطوري ميتونم افلاين كنم د
البته تو يك قسمت نتورك گزينه اي بود نوشته انلاين بعد كردمش افلاين اما بازم اجرا نشد بازي ها

گزینه درستی انتخاب کردی منتها چون آپدیت بازی ها رو قبلاً شروع کرده بودی بهت اجازه نمیده وارد بازی بشی. اول دیتای بازی ها رو از کنسول پاک کن بعد بصورت آفلاین اقدام به نصب بازی ها کن.

من از دسته X1 واسه PC استفاده میکنم و بدون هیچ مشکلی کار میکنه ولی نمیتونم بدون کابل ازش استفاد کنم ، کسی میدونه که چه جوری میشه wireless کردش .

گزینه درستی انتخاب کردی منتها چون آپدیت بازی ها رو قبلاً شروع کرده بودی بهت اجازه نمیده وارد بازی بشی. اول دیتای بازی ها رو از کنسول پاک کن بعد بصورت آفلاین اقدام به نصب بازی ها کن.
تشكر فراوان ازشما
فقط من اگر بخوام بازي مثل جي تي ا 5 رو بازي كنم
و براي سيو بازيش نياز به انلاين بودن هستش ايا به مشكل نمي خوره
و گرامي چطور مي تونم ديتا رو پاك كنم

تشكر فراوان ازشما
فقط من اگر بخوام بازي مثل جي تي ا 5 رو بازي كنم
و براي سيو بازيش نياز به انلاين بودن هستش ايا به مشكل نمي خوره
و گرامي چطور مي تونم ديتا رو پاك كنم

خواهش میکنم @};-

پاسخ سوال اولتون رو واقعیتش نمیدونم ولی برای سوال دوم بایید این مراحل رو طی کنید :

1. Settings
  2. System
  3. Manage storage
  4. Games
بعد از اون روی هر بازی‌ای که میخواین حذق کنید دکمه منو (استارت!) رو بزنید و بعد گزینه Manage game و بعد از اون هم میتونید حذفش کنید.
گرامي من اين كار رو انجام دادم و حذف شد و بازي رايس رو هم گذاشتم و افلاين گذاشتم ايا بايد دوباره اينستال كنم؟

بله

آخرین ویرایش:
خواهش میکنم @};-

پاسخ سوال اولتون رو واقعیتش نمیدونم ولی برای سوال دوم بایید این مراحل رو طی کنید :

1. Settings
  2. System
  3. Manage storage
  4. Games
بعد از اون روی هر بازی‌ای که میخواین حذق کنید دکمه منو (استارت!) رو بزنید و بعد گزینه Manage game و بعد از اون هم میتونید حذفش کنید.
گرامي من اين كار رو انجام دادم و حذف شد و بازي رايس رو هم گذاشتم و افلاين گذاشتم ايا بايد دوباره اينستال كنم؟

ب
گرامی بازی فیفا14 اجرا شد اما رایس انجام نشد راه دیگه ای نداره

دوستان یه سوال مبتدی . ببخشید در چه صورت کنسول از طرف مایکروسافت بن میشه ؟
فقط در صورتی که کپی خور بشه؟ چون یکی از دوستان میگفتن اگه مایگرو بفهمه کنسول تو ایرانه حتی اگع کنسول کپی خور نباشه بن میشه!!! اینجوری که خیلی بده
ببخشید سوال یکم مبتدی بود من یکم 0 کیلومترم

سلام
دوستان بنده xbox 1 باندل forza horizon 5 دارم حالا می خواستم این بازی دانلود کنم باید از کدام قسمت کد ها مربوط به این بازی را وارد کنم درضمن موقعی که دانلود این بازی انجام شد حتما باید به اینترن وصل باشم یا به صورت افلاین هم میشو د بازی کرد؟

دوستان یه سوال مبتدی . ببخشید در چه صورت کنسول از طرف مایکروسافت بن میشه ؟
فقط در صورتی که کپی خور بشه؟ چون یکی از دوستان میگفتن اگه مایگرو بفهمه کنسول تو ایرانه حتی اگع کنسول کپی خور نباشه بن میشه!!! اینجوری که خیلی بده
ببخشید سوال یکم مبتدی بود من یکم 0 کیلومترم
فعلا که هیچ کنسولی تو ایران بن نشده، به نظرم تا وقتی کنسول هک نشه هم احتمال بن شدن خیلی پایینه.
سلام
دوستان بنده xbox 1 باندل forza horizon 5 دارم حالا می خواستم این بازی دانلود کنم باید از کدام قسمت کد ها مربوط به این بازی را وارد کنم درضمن موقعی که دانلود این بازی انجام شد حتما باید به اینترن وصل باشم یا به صورت افلاین هم میشو د بازی کرد؟
برید تو Store بخش Game و از اونجا گزینه Use a Code رو بزنید. موقع دانلود کردن اگه پیغام داد که آپدیت رو هم دانلود کنه یا نه، گزنیه نه رو انتخاب کنید. البته احتمال داره خودش همزمان آپدیت رو هم بگیره.

0d81952e-998a-49ce-ad28-d10114cd0626.png

18854f6d-05a4-4810-bb4f-2bbdca06c9f0.png

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or