همه چیز درباره Windows 8

m_a_q

کاربر سایت
Oct 1, 2010
214
نام
مهدی
عکس نمیخواد تمام اتفاق انه من دو ساعت سر کامپیوتر میشینم میرم تو اسکایپ اسم و اسم اسکایپ و.... مینویسم عضو شدن رو میزنم بعد میره تو صفحه ی ساین این شدن من دقیقا همون رمز و اسم اسکاپ رو وارد میکنم (تو یه ورق نوشتم)بعد ورود رو میزنم اما اون میگه یکی از دوگزینه(اسم و رمز) اشتباه است چند بار اکانت ساختم اما همین ای و همین کاسه.اگه میتونی لطفا راهنماییم کن ممنون

سلام دوست عزیز
از اکانت مسعود خان استفاده کن اگه نشد
همون که برای خودت ساختی برو تو میلت شاید باید اکتیوش کنی من خیلی وقت پیش اکانت ساختم مراحلش یادم نمیاد چک کن شاید ردیف شد

Aso.farmesk

کاربر سایت
Dec 1, 2011
44
نام
aso
منم اینجا میگم که اینترنت اکسپلورر 10 ماله رابط مترو از هر مررورگری که تا حالا کار کردم سیریعتر و روانتره اصن من عمرا اگه بتونم با چیزه دیگه ای کار کنم

ehsanjt98

کاربر سایت
Jun 17, 2010
256
نام
احسان
کدارو تا خر درست میزنم خوب تنکیو هم میگه و در اخر نمیدونم میگه گزینه 1 یا گزینه دو یه همچین چیزایی وقتی 1 میزنم سری اول کدو گفت ولی گند زدم نتونستم وارد کنم، الان یبار دیگه کل کدارو میزنم و بعد حرف میزنه یکو میزنم خداحافظی میکنه و میره چیکار کنم اره بار اول کدو گفت ولی.
سلام معین جان
درسته باید 1 رو بزنی
جای نگرانی نیست اگه وسطش قطع بشه این مشکل پیش میاد
اینکارو کن پسر :
توی cmd :
slmgr -upk
اینو تایپ کن تا MAK key که وارد کردی غیر فعال بشه ، حالا ری استارت کن ، با یک key دیگه امتحان کن درست میشه

سلام دوستان!
میگم یه product key جدید ندارید؟ من هر چی میزنم میگه که you might be a victim of piracy و از این چرت و پرتا! :D
سلام پسر

NGTBT-FWPVK-WDFP9-G3GV8-W4YQP
J87JG-PXNR9-68BRP-DGJ9P-TMQHC
7NKFG-64QDF-4PGMR-KP74B-VQR92
CNVTB-YK4RV-M8C92-H633M-R6V3P

آخرین ویرایش:

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
حسین ( hosseinkarimi )جون یه دنیا یه دنیا ازت ممنونم اخر اکتیوش کردم به کمک شما . ممنون که کمکم کردی خیلیم زیاد کمکم کردی تشکر داداشم خدایی گلی تشکر ازت . و تشکر از دوستان .

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
دوستان من ویندوزو نصب کردم و اکتیوم شد و دیگه چیز دیگه ای نصب نکردم و الان که میخاستم اینو نصب کنم این ارورو میده

چیکار کنم دوستان .

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
بالاییو نصب میکنم ارور میده موندم چطوری نصبش کنم . اینم dvd مخصوص لپ تاپمه که میزارم نصب کنم این ارورو میده .

Attachments

• 1.png
    1.png
    6.9 KB · مشاهده: 8

saeid72

کاربر سایت
Sep 12, 2010
907
بالاییو نصب میکنم ارور میده موندم چطوری نصبش کنم . اینم dvd مخصوص لپ تاپمه که میزارم نصب کنم این ارورو میده .
شما فایل اجرایی اتورانتو از تو دیسک پیدا کن بعدش روش کلیک راست بکن properiets v رو بزن بعد برو قسمت compatibilty تیک run this program بزن بعد ویندوز 7 انتخاب بکن اوکی کن حالا اجراش کن بهتره تو همین صفحه تیک گزینه run this program administator هم بزنی:d
اگه نشد خودت درایورا رو از پوشه دیسک دستی نصب بکن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر