همه چیز درباره Windows 8

Batman Revenge

کاربر سایت
Jul 4, 2012
590
نام
مجید
ها! 10! :D

attachment.php
یا امام !
من IE9 رو روی 7 نصب کردم (IE9 چندوقت نیست که اومده اخه !! )
سر همین IE9 من دوباره وین 7 دانلود کردم تا با اون IE9 رو داشته باشم (چون خیلی سریعه) :d
الان هم فکر میکردم برا وین 8 هم IE9 باشه !
الان تو کف نصب کردن ویندزم :d

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
یا امام !
من IE9 رو روی 7 نصب کردم (IE9 چندوقت نیست که اومده اخه !! )
سر همین IE9 من دوباره وین 7 دانلود کردم تا با اون IE9 رو داشته باشم (چون خیلی سریعه) :d
الان هم فکر میکردم برا وین 8 هم IE9 باشه !
الان تو کف نصب کردن ویندزم :d

واقعا هم این IE10 سریع هست! حالا میترسم بگم ولی از فایر و کروم به نظرم سریعتره! :D کسی نبینه این جمله رو! :-s :| :D

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
واقعا هم این IE10 سریع هست! حالا میترسم بگم ولی از فایر و کروم به نظرم سریعتره! :D کسی نبینه این جمله رو! :-s :| :D
چی گفتی !؟!؟!؟؟ )x :d نه راس میگی اونا یکم سریعترن ولی خب این از نظر امنیت و راحتی استفاده و ... حرف نداره ! سرعتشم خیلی کمتر نیست که تابلو باشه ! خلاصه مایکرو IE رو خیلی خوب کار کرده . فقط کاش برای ما ایرانیا یه کاری میکردن بتونیم اریج بگیریم یه طوری ! پدرمون در اومد ! با این اسکایپم هر کار کردم قطع میشه مدام =((

Batman Revenge

کاربر سایت
Jul 4, 2012
590
نام
مجید
من سر IE9 جنگ کردم که بگم این لامصب تو سرعت نظیر نداره ! هیچکس درک نکرد :d
IE9 فقط یه مشکل داشت اونم این بود بعد از یه مدت به خاطر کش و سیو پسورد و بقیه چیزها سرعتش یه خورده کند میشد ! و من امیدوار بودم که برا وین 8 این IE9 نباشه ! که خوشبختانه همین هم بود !
اومیدوارم مشکلاتش حل شده باشه !
به خدا IE9 و 10 (10 رو خبر ندارم ولی میدونم :d) کروم و فایرفکس و هر مرورگر سریعی رو فکر کنید میذاره جیبش ! من بدون ترس میگم :d
یعنی اونقدر تفاوت هست که به راحتی میتونی اسم سریعترین مرورگر رو روش بذاری !

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
من میگم مشکلتون چیه گه نمیتونید توی اسکایپ اکانت بسازید؟
جوابتون اینه که مشکل داریم! خب بگید ببینم چیه! یه عکسی چیزی!

fifa 12

کاربر سایت
Jul 21, 2011
1,628
نام
سپهر
من میگم مشکلتون چیه گه نمیتونید توی اسکایپ اکانت بسازید؟
جوابتون اینه که مشکل داریم! خب بگید ببینم چیه! یه عکسی چیزی!

عکس نمیخواد تمام اتفاق انه من دو ساعت سر کامپیوتر میشینم میرم تو اسکایپ اسم و اسم اسکایپ و.... مینویسم عضو شدن رو میزنم بعد میره تو صفحه ی ساین این شدن من دقیقا همون رمز و اسم اسکاپ رو وارد میکنم (تو یه ورق نوشتم)بعد ورود رو میزنم اما اون میگه یکی از دوگزینه(اسم و رمز) اشتباه است چند بار اکانت ساختم اما همین ای و همین کاسه.اگه میتونی لطفا راهنماییم کن ممنون

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,778
نام
فرشید

سریعتره، بله، اما نه توی تمام بنچمارکها
ولی کلا از دید کاربری سریعتر هست، چون رابط Modern Ui هست هم فقط توی Windows 8 میشه استفاده کرد.

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
دوستان من لپ تاپ اسوس دارم مدلشم n61jq هستش و الان میخام ویندوز 8 نصب کنم ولی وقتی میرم سایت اسوس چیزی به نام این ویندوز نمیشناسه و وقتیم درایو خود ویندوزو میزارم خوب فقط ویندوز 7 و ویستارو ساپورت میکنه . خوب الان تکلیف ما چیه ما نمیتونیم این درایوامونو از جایی دانلود کنیم مخصوص اسوس باشه مثلا کارت گرافیک - وای فای - یو اس بی 3 و .... چون اونیکه تو دی وی دی لپ تاپ هستشو ساپورت نمیکنه چون میگه برا 7 و ویستا هستش .

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
دوستان من لپ تاپ اسوس دارم مدلشم n61jq هستش و الان میخام ویندوز 8 نصب کنم ولی وقتی میرم سایت اسوس چیزی به نام این ویندوز نمیشناسه و وقتیم درایو خود ویندوزو میزارم خوب فقط ویندوز 7 و ویستارو ساپورت میکنه . خوب الان تکلیف ما چیه ما نمیتونیم این درایوامونو از جایی دانلود کنیم مخصوص اسوس باشه مثلا کارت گرافیک - وای فای - یو اس بی 3 و .... چون اونیکه تو دی وی دی لپ تاپ هستشو ساپورت نمیکنه چون میگه برا 7 و ویستا هستش .

همون 7 رو براش نصب کن جواب میده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر