همه چیز درباره Windows 10

7ribery

کاربر سایت
Jan 14, 2013
253
دوستان چرا gta v اجرا نمیشه ؟؟؟ بعد از باز کردن لانچر هیچ اتفاقی نمیوفته! نه اخطاری میده و نه وارد بازی میشه ؟؟؟ راه حل چیست ؟؟

اصلا کسی تونسته روی 10 اجراش کنه ؟

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,879
نام
صابر
دوستان من تا ایتجا تونستم اکثر بازیهای مجود رو تست و اجرا کنم ! تنها بازی که نتونستم اجرا کنم Bioshock 1 بوده !
و یه نکته ی دیگ نتونستم آپدیت های های بازی Assassins Creed 3 و Revelation رو روی این ویندوز نصب کنم !

MO021

فروشنده
May 23, 2013
467
نام
Morteza
بله دوست عزیز جواب میده

- - -ویرایش - - -

سلام از موقعی که وین 10 نصب کردم بعضی وقتها سیستم میهنگه تصویر میره فقط باید ریست کنم سیتم رو کسی میدونه مشکل چیه دراور هم آپدیته

برای منم اینطوریه بعضی وقت ها هنگ میکنه فقط باید ریست کنم تا دوباره درست بشه. کسی میدونه مشکل از کجاست؟

Sent from my SM-G7102 using Tapatalk

farzadviper

کاربر سایت
Jun 5, 2014
230
نام
farzad
سلام من میخوام ویندوز 10 رو رو لب تابم نصب کنم می خواستم بدونم مشکلی از بابت درایوراش پیش نمیاد؟ برای ویندوز 8.1 هم به 10 می خوره؟ کسی نصب کرده بدون مشکل؟ لب تابم Lenovo g500 هستش

trainer

کاربر سایت
Jan 19, 2009
712
نام
میلاد
سلام من میخوام ویندوز 10 رو رو لب تابم نصب کنم می خواستم بدونم مشکلی از بابت درایوراش پیش نمیاد؟ برای ویندوز 8.1 هم به 10 می خوره؟ کسی نصب کرده بدون مشکل؟ لب تابم Lenovo g500 هستش
درود
دوست عزیز همین امروز روی لپ تاپ دوستم نصب کردم " نسخه Pro " بلوتوث و Camera خودش نصب شده بود به صورت Default . خلاصه خیلی خوب و خوشکل نصب شد

فقط کارت گرافیک رو باید مخصوص 10 دانلود کنی . باقی چیزها مشکلی نداشت

MO021

فروشنده
May 23, 2013
467
نام
Morteza
نوشته شده توسط idden]-[;3832535:
استور مایکرو با مخابرات مشکل داره؟
برا من بدون چیزشکن استور بالا نمیاد...
مال همه همینه یا فقط من؟
نه دوست عزیز برای من بدون چیزشکن بالا میاد

Sent from my SM-G7102 using Tapatalk

Farshad360

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,550
نام
فرشاد
store برای من اکی هست با نت مخابرات ولی برنامه Xbox رو نمیتونم اجرا کنم !!! بالای 150 بار ساین این میکنم ولی با try again مواجه میشم .

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,093
نام
پوریا
دوستان توی Task Manager یه ستون هست به نام Disk که مربوط به هارد دیسک میشه فکر کنم. نمیدونم چرا توی یکی دو تا از بازی ها همش صد در صد میشه و سیستم کند میشه. بعضی مواقع هم برای Firefox که خیلی صفحه باز کردم اینطور میشه. شنیده بودیم که رم یا CPU یا Vram گلوگاه بشن ولی آخه هارد گلوگاه شدن یعنی چی؟ مثلا رم روی 50 درصده و CPU روی 20 درصد ولی این Disk روی 99 درصد و سیستم کند میشه.این مشکل یعنی چی؟

psco

کاربر سایت
Jul 11, 2009
180
نام
PreMieR
GTAV هیچ مشکلی با WINDOWS 10 نداره

بسیار بهتر نسبت به ویندوز 7 اجرا میشه خیلی کمتر مموری پر میکنه اصلا لگ و فریز نداره

تا این لحظه تمام بازیهایی که تست کردم بدون مشکل در ویندوز 10 اجرا شدن ( البته همراه با اخرین اپدیت ویندوز )

با شبیه سازهای اتاری . میکرو .Neo Geo .SEGA Genesis. Super Nintendo هیچ مشکلی نداره

عملکرد خوبی هم تو شبیه ساز PS2 داره .GOW II بدون مشکل اجرا میکنم .
________

دسته XBOX ONE هم اتوماتیک شناسایی میکنه و احتیاج به هیچ درایوی نداره

کلا بهترین ویندوز برای گیمه

آخرین ویرایش:

psco

کاربر سایت
Jul 11, 2009
180
نام
PreMieR
ایجاد تغییرات دلخواه در This PC همانند ویندوز7

با این برنامه میتونید با چند کلیک ساده خیلی راحت چیدمان پنجره های ویندوز 10 به ویندوز 7 تبدیل کنید

OldNewExplorer 1.1.7

این هم نسخه جدید و اصلاح شده Destroy Windows 10 Spying برای پاک کردن اپ های غیر ضروری
v1.4.3
8t5t_11.jpg

قابلیت فعال و غیر فعال کردن اپدیت اتوماتیک ویندوز 10 تنها با یک کلیک . و خیلی تنظیمات دیگه به نسخه جدید اضافه شده

Download

bezad

کاربر سایت
Mar 11, 2007
1,150
نام
بهزاد
سلام
ببخشید من تازه ویندوز 10 دانلود کردم ولی خواستم نصب کنم تو پوشه efi رفتم و دیدم فایل bootx64 نیست، از نسخه 8.1 ام واردش کردم با باقی فایل هاش. بعد روی فلش زدمش. ویندوز الانم uefi هست ولی نمیدونم چرا از بوت که میرم نمیشناسه فلشم رو.
به نظرتون چیکار کنم؟

البته یکجا هم وقتی میزنم یک گزینه رو وارد میشه ولی درجا میره تو قسمت ریکاوری و میگه باید ویندوز رو ریپیر کنی. اصلا نمیدونم چیکار کنم، اگر گسی چنین مشکلی داشته و حل شده ممنون میشم بگه.

آخرین ویرایش:

M.S.A.A

کاربر سایت
Sep 25, 2014
125
نام
محمدرضا
من ویندوز رو روی لپتاپ نصب کردم اما بعد از نصب صفحه سیاه نشون میده و فقط میشه توش موس رو جا به جا کرد! کسی میتونه کمکم کنه؟!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر