همه چیز درباره Windows 10

prometheus

کاربر سایت
Jun 26, 2012
623
نام
امیرحسین
دوستان ميگن بعد از نصب ويندوز بايد يكسري اپديت نصب كنيم كه تو سرعت ويندوز تاثير داره
الان اگه كرك كنم اون اپديت ها رو ميتونم بريزم ؟
كركش نميپره ؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

Meysam Raz

کاربر سایت
Jun 3, 2012
379
دوستان این ویندوز رو میشه راحت آپدیت کرد؟
یعنی کرکش نمیپره؟روش خاصی که نداره؟

دوستان ميگن بعد از نصب ويندوز بايد يكسري اپديت نصب كنيم كه تو سرعت ويندوز تاثير داره
الان اگه كرك كنم اون اپديت ها رو ميتونم بريزم ؟
كركش نميپره ؟

Sent from my iPhone using Tapatalk
هیچ کدوم از آپدیت ها کرک رو غیر فعال نمیکنه
راحت میتونید آپدیت کنید

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
1- توی Windows 8 و 8.1 قسمت Framework ویندوز به سختی فعال میشد و یه مقدار داستان داشت آیا این مشکل در ویندوز 10 رفع شده ؟
2- من RTM رو قبلا نصب کردم دیگه Windows Photo Viewer نداشت و برنامه Photos فقط عکس نشون میداد ، راه حلی براش هست که عین 8.1 یا ویندوز های قبلی Windows Photo Viewer داشته باشه ؟
3- راه حل قطعی ای برای قطع کردن به طور کامل آپدیت ویندوز وجود داره ؟ که هر زمان بخوایم وصل کنیم آپدیت کنیم بعد دوباره قطع کنیم ؟
4- آیا Stable شده به طور کامل ، هیچ مشکل و باگی پیدا نکردید ؟
خوب منم ویندوز رو نصب کردم ، Enterprise ، سوال دوم و اول رو حل کردم ، سوال سوم رو هم به وسیله نرم افزار BWMeter در کنترل گرفتم مونده سوال چهارم ، که تا الان مشکلی نداشتم فقط یه BSOD داشتم اونم به خاطر اختلال با یکی از درایور ها برای شناختن کنترلر ... مشکلی نبوده .
همچنین وقتی برنامه ای رو باز میکنیم که توی تسکبار پین شده ، اون انیمیشن که اون برنامه رو توی تسکبار روشن میکنه یه کوچولو لگ داره که امیدوارم برطرف بشه !

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,516
هر نسخه ای ک ویندوزت باشه ب همون ورژن ارتقاع پیدا میکنه ب ویندوز ۱۰

من نسخه فیزیکی ویندوز 7 ultimate دارم یعنی pro نصب میشه؟
و اینکه میخوام نسخه 10 رو بصورت دیجیتالی بخرم و مستقیما از سایت میکروسافت اما هرچی میگردم تو سایتش چیزی پیدا نمیکنم ....میشه لین صفحه خرید رو بدید؟

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
اخرین بروز رسانی ویندوز 10 نسخه KB3081424
خیلی از باگها اصلاح شده سرعت بوت ویندوز افزایش یافته .

لینک مستقیم

KB3081424 x64

KB3081424 x32

ممنون.
پیشنیازی نداره که دانلود کنیم ؟
من الان 2 تا مشکل دارم یکی :
همچنین وقتی برنامه ای رو باز میکنیم که توی تسکبار پین شده ، اون انیمیشن که اون برنامه رو توی تسکبار روشن میکنه یه کوچولو لگ داره که امیدوارم برطرف بشه !
یکی هم عکسای آیفون رو که با USB وصل میکنم دیر لود میکنه!!!

psco

کاربر سایت
Jul 11, 2009
180
نام
PreMieR
ممنون.
پیشنیازی نداره که دانلود کنیم ؟
من الان 2 تا مشکل دارم یکی :

یکی هم عکسای آیفون رو که با USB وصل میکنم دیر لود میکنه!!!

اعلام کردن نیازی به اپدیت های قبلی نیست .. بیشتر برای کسایی خوبه که ویندوز عوض میکنن و نمیخوان مدام این اپدیت جدید دانلود کنن
ولی چیزی که مهمه واقعا برای بازی بهترین سیستم عامله

آخرین ویرایش:

psco

کاربر سایت
Jul 11, 2009
180
نام
PreMieR
Destroy Windows 10 Spying
یک برنامه که توسط یه تیم روسی طراحی شده خدمتتون معرفی میکنم سرعت ویندوز دهشتناک مثل موشک میشه
10.gif

خیلی از اپلیکشن هایی که برای اکثر کاربرها بی فایده هستن براحتی پاک میکنه. یه ویندوز ترو تمیز تحویل میده.کار کردن با برنامه اسونه تو تنظیمات تیک برنامه هایی غیر ضروری بزنید و در صفحه اول remove کنید. در انتها سیستمو ریست کنید
53.gif

Download

reza_ps3

کاربر سایت
Oct 1, 2012
187
سلام
دوستان من فیلم خریدم و وقتی میذارم توی دستکاه هیچی پخش نمیکنه و میزنه more app.
یعنی مثل ویندوز 7 نیست تا وقتی dvd میذاشتم توی دستگاه اوتوماتیک با windows media player اجراش میکرد.هیچ راهی برای پخش فیلم ندارم اصلا .کسی راهکاری بلده؟
ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر