همه چیز درباره Windows 10

misagh72

کاربر سایت
Sep 7, 2013
1,714
دوستانی همه این کارو انجام بدید مشکل افت سرعت حل میکنه چون ویندوز داره از پهنای باندتون استفاده می کنه

• در منوی استارت به سراغ گزینه ی Settings بروید
  • گزینه Update and Security را انتخاب کنید
  • در بخش Windows Update گزینه ی Advanced Options را انتخاب کنید
  • از قسمت Choose How Updates are Installed گزینه Choose how updates are delivered را برگزینید
  • در پایین بخش Update from More than One Place یک دکمه وجود دارد، آن را در وضعیت Off قرار دهید

SEND PARTS ON YOUR LOCAL NETWORKS
این شبکه داخلیه شماس کاری به نت نداره…
مثل اون بنده خداس که میرفت تو data usage اندروید می دید مصرف zapya شده شش گیگ!!بعدم کلی قضاوت که زاپیا جاسوسیه و خیلی اینترنت مصرف میکنه و فلان.این سوء برداشتا باید حل بشه.

pkblog

کاربر سایت
Oct 10, 2013
680
نام
پویان
SEND PARTS ON YOUR LOCAL NETWORKS
این شبکه داخلیه شماس کاری به نت نداره…
مثل اون بنده خداس که میرفت تو data usage اندروید می دید مصرف zapya شده شش گیگ!!بعدم کلی قضاوت که زاپیا جاسوسیه و خیلی اینترنت مصرف میکنه و فلان.این سوء برداشتا باید حل بشه.
والا اینو یکی از بهترین منابع ایرانی گذاشته انصافا برای منم کارساز بود یعنی قشنگ 300 400 تا افت سرعتم اوکی شد

m49663

کاربر سایت
Sep 27, 2010
653
نام
علیرضا
من نسخه home دانلود کردم. خیلی سریع و رون کار میکنه برام. مرورگرشم اج بهتر از کروم برام کار میکنه. زیادم برام اپدیت نکرد در ضمن سرعت نتم هم رو زیاد نگرفت . نمیدونم شاید چون نسخه home نصب کردم

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
1,320
نام
محمد امین
من یک مشکلی دارم با ویندوز 10!
از وقتی که نصبش کردم، مثلا هارد اسکترنال که بهش وصله حتی وقتی کامپیوتر کاملا خاموش هم چراغ وصل بودن و کار کردنش میزنه! یا یک قسمت کیبوردم برای شب نور داره، وقتی کامپیوتر خاموش میکنم هم اون روشن میمونه!
درصورتی که قبلا روی ویندوز 7 اینطوری نبود!!

RaminZero21

کاربر سایت
Jan 29, 2014
716
نام
Ramin
سلام دوستان
من ویندوز 8.1 کرکی دارم همه آپدیت هارو دانلود و نصب کردم بعد یه آیکون ویندوز کنار ساعت اومد بازش کردم یه چیزایی راجع به رزرو ویندوز 10 نوشته بود منم دکمه رزرو رو زدم حالا باید چیکار کرد ؟

Monsterfreak

کاربر سایت
Apr 21, 2015
26
سلام
بنده هم ویندوز 10 رو بلاخره نصب کردم و الان مشکلات زیادی دارم !
بعد از سرچ های زیاد تونستم همون قسمت ویندوز آپدیت رو پیدا کنمو غیر فعالش کنم !
الان 2تا مشکل بزرگ دارم !
اولیش اینکه وقتی میرم تو بازی بعد ctrl+alt+del میزنم تو یه صفحه سیاه گیر میکنم و ناچازام ری استارت کنم !
دومین مشکلم اینه که من وقتی به نت وصل هستم task manager رو که بالا میارم بعد که میخوام ببندمش not responding میده اکثر برنامه ها هم not responding میدن بیشتر مواقع و حتی بعضی وقت ها دسکتاپمم not responding میه !!!!!
بعد وسط این هنگ هایی که میکنه تا مودم adsl رو خاموش میکنمو اتصالم قطع میشه تمام هنگ ها برطرف میشن و روون میشه
کسی میتونه کمکم کنه؟
ویندوزمم enterprise 64bit
سیستمم
cpu: core i5
Graphic: 970Gtx 4gb
Ram: 8Gb

دوستان کسی نتونست مشکلمو حل کنه؟
بیشتر مواقع هنگ میکنه مثلا وقتی عکسیو میخوام باز کنم ! یا مثلا وقتی task manager رو باز میکنم ولی تا اینترنتو قطع میکنم روونه روون میشه ویندوز

آخرین ویرایش:

prometheus

کاربر سایت
Jun 26, 2012
620
نام
امیرحسین
دوستان نسخه pro رو بگيرم يا enterprise ؟
فرقاشون رو ميدونم ، منظورم از مشكلاتش هست
چون ديدم يكسري با enterprise مشكل دارن
و اينكه كدوم كرك از همه بهتره ؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sierra-117

کاربر سایت
Jan 18, 2012
900
نام
سامان
دوستان برای منم KM Player مشکل پیدا کرده کند شده کلاً همه درایوا هم آپدیت هست اول فک کردم برای کارت گرافیک که اونم آپدیت شد با خوده آپدیت ویندوز ولی باز مشکل پا برجاست. کسی راهه حلی نداره؟ روی سه تا دیوایس این مشکل رو دارم :|

پ.ن: ویندوز هم در حالت کلی خیلی خوبه:x

psco

کاربر سایت
Jul 11, 2009
180
نام
PreMieR

دوتا نکته مهم در مورد ویندوز 10

یک اینکه دوستان اصلا نیازی نیست برای اجرا فرمتهای تصویری کدک نصب کنید ( چون این کار باعث بدتر شدن اوضاع میشه )
خود ویندوز 10 تمام فرمتهای تصویری صوتی که فکرشو هم نمیکنید ساپورت میکنه فقط کافیه پلیر مورد نظر نصب کنید و تمام

البته نصب Media Player Classic شدیدا توصیه میشه کیفیت خیلی بهتری هم از KM Player داره
آخرین ورژن Media Player Classic Home Cinema - دانلود رایگان نرم افزار

ویندوز 10 برای هر گیمری واجبه
من از وقتی ویندوز 10 نصب کردم تازه فهمیدم ویندوز 7 چقدر memory leakage داشت چقدر بازیها لگ فریز داشتن:))

دوستان نسخه pro رو بگيرم يا enterprise ؟
فرقاشون رو ميدونم ، منظورم از مشكلاتش هست
چون ديدم يكسري با enterprise مشكل دارن
و اينكه كدوم كرك از همه بهتره ؟
pro برا گیم بهتره سبک تره . اون برنامه هایی که تو enterprise هست اصلا بکار 90% کاربرا نمیاد

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,601
نام
Leo Fitz
من ویندوز پرو نصب کردم
آپدیت ویندوز رو غیر فعال کردم و نرم افزار کسپر اسکای نصب کردم و برا محکم کاری از فایروالش هم استفاده کردم ولی با بعضی از نرم افزار های کرکی مشکل داشت و بیخیال شدم و NETWORX نصب کردم...
تا الانم هرچی مورد بوده رو گزارش کرده:d
رو ویندوز 7 GTA V رو با ماد super low end pc اجرا کردم غیرقابل بازی بود
الان رو ویندوز 10 با همین ماد خیلی راحت اجرا میکنه...
gt 210 silence
cpu دو هسته ای 2.80
دو گیگ رم عتیقه
can u believe it?:d:bighug:
برا من همین مورد کافیه از یه ویندوز:d

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,974
نام
sami
دوستان به هر دری میزنم store رو باز نمیکنه:((روز اول که نصب کردم باز میشد ولی الان نه
location هم گذاشتم رو usa بازم فرقی نکرد
راه حل عملی دارین؟؟؟

ویرایش : آپدیت رو فعال کردم درست شد..ای مایکرو مارموز:|:d
آخیش چه حس خوبیه:d

آخرین ویرایش:

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
سلام به همه
اگه میشه یه راهنمایی کنید ممنون میشم
من ویندوزم فعلیم 8.1 هست که با فایل iso از 8 به 8.1 enteprise آپدیت کردم

فایل isoی ویندوز 10 pro رو هم دارم

خواستم بدونم میشه ویندوز 10 رو هم بدون بوت با دی وی دی یا فلش و فقط با اجرای Iso نصب کنم؟
ممنون میشم جواب بدید

sabco

کاربر فعال
Sep 16, 2009
1,592
سلام به همه
اگه میشه یه راهنمایی کنید ممنون میشم
من ویندوزم فعلیم 8.1 هست که با فایل iso از 8 به 8.1 enteprise آپدیت کردم

فایل isoی ویندوز 10 pro رو هم دارم

خواستم بدونم میشه ویندوز 10 رو هم بدون بوت با دی وی دی یا فلش و فقط با اجرای Iso نصب کنم؟
ممنون میشم جواب بدید
با اجرای iso میتونید شروع به نصب کنید اما چون در حین نصب سیستم ریست می شه و ادامه ی نصب خارج از محیط ویندوز صورت می گیره دیگه به فایلiso دسترسی وجود نداره و در نتیجه نصب به مشکل بر می خوره.در عوض شما می تونید فایل iso رو مثلا با نرم افزار winrar تو یه درایو دیگه یا حتی هارد اکسترنال extract کنید و بعد روی ستاپ کلیک کنید و ویندوز رو نصب کنید.(من خودم به این صورت نصب کردم)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

تبلیغات متنی

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر