همه چیز درباره Windows 10

saman98

کاربر سایت
Nov 21, 2013
299
نام
saman
دوستان پدرن دراومده از ديروز تا حالا دو گيگ اپديت خودش نصب شده هيچ گزينه اي نداره واسه غير فعال كردنش من اصلا اپديت نميخواهم چه كار كنم
در ضمن نسخه pro 64x نصبه

Send from Tapatalk

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,881
نام
صابر
آقا راهی هست کلا این سکیورتی ماکروسافت ! از بین بره دیگه هیچ وقت نیاد ! همه چیو پاک میکنه ! غیر فعالشم میکنی با یه ریستارت سیستم دباره فعال میشه

BatmanGame

Only DC
کاربر سایت
Jun 7, 2011
1,600
نام
Omid
بچه ها من از قسمت service رفتم windows update رو غیرفعال کردم اما همچنان داره اپدیت میکنه پدر ترافیکمو در اورد

دیگه ت*م نمیکنم مودمو روشن کنم !

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,378
نام
Majid
آقا راهی هست کلا این سکیورتی ماکروسافت ! از بین بره دیگه هیچ وقت نیاد ! همه چیو پاک میکنه ! غیر فعالشم میکنی با یه ریستارت سیستم دباره فعال میشه
http://forum.soft98.ir/attachments/8107d1434956036-nodefender-rar
اینو دانلود کن اجراش کن بعد بزن Open windows Defender بعد آفش کن برو مرحله بعدی ببندش میگن اوکی میشه!
مال خودم از زمانی که وینو اکتیو کردم آن نشده!
رمزش: soft98.ir

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
بچه ها من از قسمت service رفتم windows update رو غیرفعال کردم اما همچنان داره اپدیت میکنه پدر ترافیکمو در اورد

دیگه *** نمیکنم مودمو روشن کنم !

سرویس "ویندوز آپدیت" رو کلاً Dasible کن....
این سرویس Background Intelligent Transfer Service رو هم Dasible کن.

اگه بازم دیدی داره ترافیک خوری میکنه...تو Processes های Task Manager....بزار Sort بشه رو حالت Network .... بعد ببین چی داره اینترنت رو مصرف میکنه.

BLACK.HAWK

کاربر سایت
Apr 7, 2008
6,504
نام
علی
واقعا چرا قابلیت تنظیم اپدیت هارو برداشتن و اتوماتیک کردن خیلی عجیبه!شاید یکی بخواد یه زمان خاصی اپدیت انجام بده...

farzadviper

کاربر سایت
Jun 5, 2014
230
نام
farzad

الان Kmspico ـو رو ریختم رو آیکونش کلیک کردم اکتیو شد درست مثل 8.1 :D
فقط باز بعد از چند وقت نپوکه خوبه :D
اینم لینکش:
دانلود فایل KMSpico_Install_(ali2fanshabha.ir).zip

من اکتیو کردیم با همین ولی وقتی می خوام ببینم اکتیو شده ویندوز میزنه باید برای اکتیو کردن به اینترنت وصل بشی ولی با kmsauto.net که اکتیو میزنم میگه اکتیو شد.

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,093
نام
هومن
این نسخه از ویندوز زدمRTM!!که قبله این نسخه July 29 اومده بود!!! تا الا هم خیلی عالی و بدون ایراد کار کرده ولی انقدر نسخه اصل اصل کردید که منو هم به....:D

حالا این نسخه که من دانلود کردم خیلی راحت هم اکتیو شد!! و اینقدر هم اپدیت کردم!!! اینم یه چنتا عکس!!

حالا اگه این نسخه کامل نیست یا ایراد داره و اپدیت نمیاد براش بگید تا یکی دیگه دانلود کنیم :)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر