همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

sajadkh

کاربر سایت
Jul 28, 2012
2,181
نام
Sajjad
سلام من تست کردم الان.
با همراه اول و ایرانس وصل میشه.
نت هم اسیاتک دارم اونم وصله.
مشکلی نیست.
متاسفانه منم چند روزه این مشکلو دارم ، کنسول با وای فای و لن به مودم کلا وصل نمیشه ، از مودم ای پی میگیره اما به نت وصل نمیشه. در صورتی که با اپراتورای موبایل همه چی خوبه.
به احتمال زیاد شبکه PSN روی بعضی از ISP ها مسدود شده. (خودم مخابراتم)

blackboygh

کاربر سایت
Jun 12, 2008
176
نام
Ghasem Askari
سلام خواهشا دوستانی که از اینترنت مخابرات استفاده میکنن برا PSN، با پشتیبانی اینترنت مخابرات تماس بگیرن و در مورد عدم اتصال به اینترنت گزارش بدن تا سریعتر پیگیری کنن و مشکل حل بشه.
ممنونم

• Like
Reactions: Scαrface

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
همراه اول
خیلی وقته این مشکل رو داره، راه Solution ش هم اینه با یه نت دیگه یه ذره دانلود کنید بعد دوباره با همراه دانلود کنید ولی من ایرانسل رو پیشنهاد میدم

• Sad
Reactions: Need-More-Speed

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,233
نام
یونس
خیلی وقته این مشکل رو داره، راه Solution ش هم اینه با یه نت دیگه یه ذره دانلود کنید بعد دوباره با همراه دانلود کنید ولی من ایرانسل رو پیشنهاد میدم
ایرانسل تو این منطقه ما سرعت خوبی نمیده، و جالب اینه که این مشکل شبا پیش میاد، تو روز دانلود کردم عادی بدون قطعی دانلود شد
معلوم نیست شبا چه کار می کنن پهنای باند خارجی رو محدود می کنن احتمالا

• Sad
Reactions: ULTIMATE TEAM

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
رفقا من اکانت اصلیم که توش بازی میکنم ریجن ۲ هستش
اما اکانتی که بازی ها رو باهاش میخرم ریجن ۱ هست
الان اگر برای اکانت ریجن ۱ پلاس بگیرم بازی های رایگان شده پلاس رو میتونم رو اکانت ریجن ۲ بازی کنم؟

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
رفقا من اکانت اصلیم که توش بازی میکنم ریجن ۲ هستش
اما اکانتی که بازی ها رو باهاش میخرم ریجن ۱ هست
الان اگر برای اکانت ریجن ۱ پلاس بگیرم بازی های رایگان شده پلاس رو میتونم رو اکانت ریجن ۲ بازی کنم؟
چرا نتونی، فقط بخوای dlc بخری به مشکل میخوری والا برای Ps5 هم دقیقا همینجوره من دوستم تست زد همینجور بود بخاطر یه ایتم میکروترنزکیشن در dbd

• Like
Reactions: Horror

max-pain

کاربر سایت
Oct 9, 2012
551
نام
کامران
دارم چند تا بازی دانلود میکنم یه چند روزه با رایتل میزنم اصل جواب نمیده با اینرانسل هم سرعت خیلی کم شده
سرورها مشکل پیدا کرده؟ برای بقیه دوستان هم همینطوره؟

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,233
نام
یونس
دارم چند تا بازی دانلود میکنم یه چند روزه با رایتل میزنم اصل جواب نمیده با اینرانسل هم سرعت خیلی کم شده
سرورها مشکل پیدا کرده؟ برای بقیه دوستان هم همینطوره؟
برای منم با خود کنسول بگیر نگیر داره 1 خوبه 1 ساعت بده
همراه اول

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
دوستان برای خرید قانونی و دانلود بازی از PSN با گیفت کارت ، کنسول باید رو آخرین فیرمور باشه؟
darkest dungeon تخفیف عجیبی خورده و میخوام بگیرمش از PSN ولی فیرمورم 7.51 و نزدیکای هک شدنشه و نمیخوام آپدیتش کنم

navid-25

کاربر سایت
Aug 7, 2020
298
نام
نوید
دوستان برای خرید قانونی و دانلود بازی از PSN با گیفت کارت ، کنسول باید رو آخرین فیرمور باشه؟
darkest dungeon تخفیف عجیبی خورده و میخوام بگیرمش از PSN ولی فیرمورم 7.51 و نزدیکای هک شدنشه و نمیخوام آپدیتش کنم
Ps app رو نصب کن رو موبایلت از اونجا بخر

• Like
Reactions: Ardi360

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر