همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
سلام
امکانش هست ریجن و لوکیشن اکانت رو عوض کرد؟ مثلا از UK منتقل بشه روی US

من اکانتم رو UK ساختم ولی انقدر پوند گرون شده دیگه اصلا جواب نمیده میخوام اگر بشه منطقلش بکنم روی US

تو قسمت Residential Address تغییر کشور محل سکونت امکان پذیر نبود

• Like
Reactions: Bizhanl

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
یعنی اگر کسی تو دنیا مهاجرت کرد به یه کشور دیگه نمیتونه ریجن اکانتش رو به کشور جدیدش تغییر بده ؟ مگه میشه چقدر بده اینطوری
باید زنگ بزنی پشتیبانی سونی، چت هم نه فقط زنگ

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,512
اکانت هکی بگیرم و به ایمیل و پس دست نزنم و پول هم خرج نکنم احتمال قفل و بن چقدره؟
احتمال قفل که ربطی به این چیزا نداره، طبق قابلیت های جدید طرف میتونه هر زمانی خواست اکانتش رو روی کنسول خودش پرایمری کنه و دیگه محدودیت ۶ ماهه وجود نداره. پس هر زمانی امکان قفل شدن بازی هست. بهترین کار اینه که کنسول رو تا وقتی که بازی رو هنوز تمام نکردی به نت وصل نکنی.
احتمال بن شدن هم، فقط در یک صورت استفاده از اکانت هکی باعث بن شدن چیزی میشه، اونم اینه که با کردیت کارتشون یا پولشون توی اکانتشون چیزی بخرید. عوض کردن ایمیل و پس و ... احتمال بن شدنش صفره. فقط خرج کردن پول صدردصد بن شدن داره.

B I J A N EBL

کاربر سایت
Apr 7, 2011
152
با سلام
یه مدت سرور بازی The last of us روی پلی استیشن ۴ نت مخابرات منطقه ما وصل نمیشه اما با اینترنت ایرانسل به راحتی وصل میشه
با پشتیبانی تماس گرفتم گفتن آدرس سرور بازی رو بدین ما حل کنیم .
کسی آدرس سرور آنلاین این بازی رو داره براشون بفرستم
ممنون

• Like

vampire6666

کاربر سایت
Nov 24, 2019
36
احتمال قفل که ربطی به این چیزا نداره، طبق قابلیت های جدید طرف میتونه هر زمانی خواست اکانتش رو روی کنسول خودش پرایمری کنه و دیگه محدودیت ۶ ماهه وجود نداره. پس هر زمانی امکان قفل شدن بازی هست. بهترین کار اینه که کنسول رو تا وقتی که بازی رو هنوز تمام نکردی به نت وصل نکنی.
احتمال بن شدن هم، فقط در یک صورت استفاده از اکانت هکی باعث بن شدن چیزی میشه، اونم اینه که با کردیت کارتشون یا پولشون توی اکانتشون چیزی بخرید. عوض کردن ایمیل و پس و ... احتمال بن شدنش صفره. فقط خرج کردن پول صدردصد بن شدن داره.
محدودیت دی اکتیو 6 ماهه منظورته برداشته شده ؟ چون من هنوز محدودیت دارم از روی سایت میخوام دی اکتیو کنم

• Like

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,512
محدودیت دی اکتیو 6 ماهه منظورته برداشته شده ؟ چون من هنوز محدودیت دارم از روی سایت میخوام دی اکتیو کنم
محدودیت دی اکتیو کردن وجود داره ولی وقای میخوای اکانت رو روی کنسول دیگه اکتیو کنی دیچه بهت نمیگه برو دی اکتیو کن اول، خودش اکتیو میکنه بدون نیاز به دی اکتیو.

• Like

Bizhanl

کاربر سایت
Aug 7, 2020
250
نام
حاجی بیژن
یه اک گرفتم پلاس داشت و فال گایز و چند بازی دیگه زیاد توش نرفتم ولی زود فهمید و بازیام قفل شد

جای مطمئن برای اکانت هکی میشناسید؟ که بالانس ندن یا چنج ایمیل ندن؟؟؟؟؟

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
1,320
نام
محمد امین
بچه ها خیلی مراقب باشید! این تحریم ها داره ترسناک میشه! یه سری حتی اکانت اسپاتیفایشون چون از ایران توش لاگین کردن لاک شده!
ممکنه یهو به psn و... هم برسه ...
خلاصه حواستون باشه ...
هر روز بهتر از دیروز

MRM_3000

کاربر سایت
Apr 18, 2009
682
نام
Morteza
دوستان کسی اطلاع داره راجع sony rewards من بیشتر از1000 پوینت دارم میخوام یه گیفت کارت 10 دلاری بخرم موقع تا مرحله آخر میرم ارور میده
Your order could not be completed. Please contact us so we may assist you.
نمیدونم چیکار کنم اگه کسی مشکل مشابه داشته میشه راهنمایی کنید ممنون

Version 7

کاربر سایت
Dec 16, 2007
444
دوستان بعد از آپدیت سایت پلی‌ استیشن استور، فیورت حذف شده؟ من یه سری بازی ها تو فیورتم بود و هر وقت تخفیف میخوردن به جای چک کردن بازی ها فقط به صفحه ی فیورت هام میرفتم تا ببینم اون بازی هایی که میخوام تخفیف خورده یا نه. الان اگه حذفش کرده باشن خیلی بده.

بعد هم اینکه اسکرین شات و تریلر بازی ها وقتی به صفحه هر بازی ای وارد میشم دیگه وجود نداره! حذفش کردن؟

F.3.R.Y.X

کاربر سایت
Jan 8, 2013
433
دوستان بعد از آپدیت سایت پلی‌ استیشن استور، فیورت حذف شده؟ من یه سری بازی ها تو فیورتم بود و هر وقت تخفیف میخوردن به جای چک کردن بازی ها فقط به صفحه ی فیورت هام میرفتم تا ببینم اون بازی هایی که میخوام تخفیف خورده یا نه. الان اگه حذفش کرده باشن خیلی بده.

بعد هم اینکه اسکرین شات و تریلر بازی ها وقتی به صفحه هر بازی ای وارد میشم دیگه وجود نداره! حذفش کردن؟
تا جایی که میدونم از توی استور وب فیوریت ها برداشته شده، توی خود کنسول چک نکردم ببینیم اونجا هم حذف شده یا نه. یه پیام فرستاده بود سونی و گفته بود چه چیزهایی تغییر کرده.
سونی همینطوره، یهو می رینه به چیزهایی که مشکلی نداشتن!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر