همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
13,796
نام
مصطفی682سابق
رفقا من اکانت اصلیم که توش بازی میکنم ریجن ۲ هستش
اما اکانتی که بازی ها رو باهاش میخرم ریجن ۱ هست
الان اگر برای اکانت ریجن ۱ پلاس بگیرم بازی های رایگان شده پلاس رو میتونم رو اکانت ریجن ۲ بازی کنم؟
چرا نتونی، فقط بخوای dlc بخری به مشکل میخوری والا برای Ps5 هم دقیقا همینجوره من دوستم تست زد همینجور بود بخاطر یه ایتم میکروترنزکیشن در dbd

• Like
Reactions: Horror

max-pain

کاربر سایت
Oct 9, 2012
505
نام
کامران
دارم چند تا بازی دانلود میکنم یه چند روزه با رایتل میزنم اصل جواب نمیده با اینرانسل هم سرعت خیلی کم شده
سرورها مشکل پیدا کرده؟ برای بقیه دوستان هم همینطوره؟

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
1,846
نام
یونس
دارم چند تا بازی دانلود میکنم یه چند روزه با رایتل میزنم اصل جواب نمیده با اینرانسل هم سرعت خیلی کم شده
سرورها مشکل پیدا کرده؟ برای بقیه دوستان هم همینطوره؟
برای منم با خود کنسول بگیر نگیر داره 1 خوبه 1 ساعت بده
همراه اول

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,454
نام
اردلان
دوستان برای خرید قانونی و دانلود بازی از PSN با گیفت کارت ، کنسول باید رو آخرین فیرمور باشه؟
darkest dungeon تخفیف عجیبی خورده و میخوام بگیرمش از PSN ولی فیرمورم 7.51 و نزدیکای هک شدنشه و نمیخوام آپدیتش کنم

navid-25

کاربر سایت
Aug 7, 2020
154
نام
نوید
دوستان برای خرید قانونی و دانلود بازی از PSN با گیفت کارت ، کنسول باید رو آخرین فیرمور باشه؟
darkest dungeon تخفیف عجیبی خورده و میخوام بگیرمش از PSN ولی فیرمورم 7.51 و نزدیکای هک شدنشه و نمیخوام آپدیتش کنم
Ps app رو نصب کن رو موبایلت از اونجا بخر

• Like
Reactions: Ardi360

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
13,796
نام
مصطفی682سابق
برای ساین این شدن و دانلود هم نیازمند آخرین فریموری

• Like
Reactions: Ardi360

BARDI YA

کاربر سایت
Jul 23, 2011
3,060
نام
Bardia
دوستان يسوال داشتم ميخاستم بازى پرسونا پنج رويال رو بگيرم خواستم بدونم كى تخفيفات بعدى استور پلى استيشن شروع ميشه ؟

فک کنم تا ۱۵ روز دیگ Spring Sale شروع میشه...
بعد از نوروز ما همیشه یک SS داریم...
شاید اونجا تخفیف بخوره...

اگ‌ نه تا قبل از تابستون معمولا یدونه Japan Sale میزارن...

• Like
Reactions: noorihamid99

m1647

کاربر سایت
Mar 7, 2011
425
نام
Mehrdad
دوستان کسی اطلاع داره راجع sony rewards من بیشتر از1000 پوینت دارم میخوام یه گیفت کارت 10 دلاری بخرم موقع تا مرحله آخر میرم ارور میده
Your order could not be completed. Please contact us so we may assist you.
نمیدونم چیکار کنم اگه کسی مشکل مشابه داشته میشه راهنمایی کنید ممنون
منم خیلی وقت پیش امتحان کردم نمیشه به احتمال زیاد ایراد از ip ایران هستش بالای ده تا قند شکن هم امتحان کردم ولی اجازه نمیده به نظرم بی خیالش بشی بهتره

warrior2020

کاربر سایت
Jun 24, 2014
74
دوستان پی اس ان مشکلی داره در حال حاظر؟
بعد از چند روز کنسول رو روشن کردم که اکانتم لاگ اوت شده و واردش هم نمیتونم بشم، نه با گوشی نه کنسول.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر