همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

desperados

کاربر سایت
Jun 7, 2007
411
نام
arash
به یک مشکلی خوردم عذاب آور من یک اکانت بازی ترکیبی sekiro داشتم که به نظر ریجن دو بود بازی و تقریبا تموم کرده بودم که قفل شد از سیو بکاپ گرفتم یک اکانت ظرفیت دو گیر اوردم اما گویا ریجن یک هست سیو و قبلو نمیکنه راهی هست زنده اش کنم بیشتر از 60 ساعت گیم پلی داره دود میشه اونم بازی عذاب آور سکیرو با 40 سال سن دلم میخواد گریه کنم:D
اگه راهی هست کمک کنید ممنون

• Sad
Reactions: Rohshen

buggetz

کاربر سایت
May 25, 2021
368
به یک مشکلی خوردم عذاب آور من یک اکانت بازی ترکیبی sekiro داشتم که به نظر ریجن دو بود بازی و تقریبا تموم کرده بودم که قفل شد از سیو بکاپ گرفتم یک اکانت ظرفیت دو گیر اوردم اما گویا ریجن یک هست سیو و قبلو نمیکنه راهی هست زنده اش کنم بیشتر از 60 ساعت گیم پلی داره دود میشه اونم بازی عذاب آور سکیرو با 40 سال سن دلم میخواد گریه کنم:D
اگه راهی هست کمک کنید ممنون
باید با برنامه ی save wizard ریجن سیو هارو تغییر بدی

• Like
Reactions: desperados

desperados

کاربر سایت
Jun 7, 2007
411
نام
arash
باید با برنامه ی save wizard ریجن سیو هارو تغییر بدی
دمت گرم
لینکی مطمئن از کرکش داری؟
سایتهای که کرک برنامه را گذاشتن به نظر لینک مطمئن نیست
بعد من آنلاین بازی میکنم تغییر سیو مشکلی نداره؟

آخرین ویرایش:

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,015
نام
سهند
Screenshot_20210806-142306_Chrome.jpg آقا این جدیده ؟
یعنی چی که هر ۶ماه . من الان به دستگاهی قبلا اکانتم روش اکتیک بوده دسترسی ندارم . میخوام اکتیو کنم اجازه نمیده . باید چیکار کنم ؟
موقع بازی کردن هی ارور verify your license میده . اکتیو هم نمیشه اکانتم موندم چه کنم.

آخرین ویرایش:

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,015
نام
سهند
View attachment 219872آقا این جدیده ؟
یعنی چی که هر ۶ماه . من الان به دستگاهی قبلا اکانتم روش اکتیک بوده دسترسی ندارم . میخوام اکتیو کنم اجازه نمیده . باید چیکار کنم ؟
موقع بازی کردن هی ارور verify your license میده . اکتیو هم نمیشه اکانتم موندم چه کنم.
یعنی واقعا هیچکس به همچین مشکلی برنخورده ؟
لایو چت psn زده از ساعت 7AM تا 8PM . این تایم مال امریکاست ؟ چرا من هردفعه سر میزنم میگه لایو چت آفلاینه

آخرین ویرایش:

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,750
نام
حامد
یعنی واقعا هیچکس به همچین مشکلی برنخورده ؟
از تو خود کنسول هر چند بار که بخوای میتونی دی اکتیو و اکتیو کنی. ولی دی اکتیو ال کردن از تو سایت از زمانی که یادمه همین بوده. اولین بار هم بخوای بزنی هشدار میده که میتونی هر شش ماه این کار رو انجام بدی. حالا دلیلش رو نمیدونم.

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,015
نام
سهند
از تو خود کنسول هر چند بار که بخوای میتونی دی اکتیو و اکتیو کنی. ولی دی اکتیو ال کردن از تو سایت از زمانی که یادمه همین بوده. اولین بار هم بخوای بزنی هشدار میده که میتونی هر شش ماه این کار رو انجام بدی. حالا دلیلش رو نمیدونم.
خب مشکل همینه من به کنسول قبلیم که فروختمش دسترسی ندارم و این ارور 6ماهه تو سایت هم نمیذاره دی اکتیو کنم اکانتمو
همه بازیهام تو همین اکانت اصلیمه
لایو چت سونی هم که همیشه میزنه الان آفلاینه . دقیقا چه ساعتی میشه باهاشون مکاتبه کرد ؟

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,750
نام
حامد
خب مشکل همینه من به کنسول قبلیم که فروختمش دسترسی ندارم و این ارور 6ماهه تو سایت هم نمیذاره دی اکتیو کنم اکانتمو
لایو چت سونی هم که همیشه میزنه الان آفلاینه . دقیقا چه ساعتی میشه باهاشون مکاتبه کرد ؟
ساعت لایو چت سونی رو نمیدونم. بچه ها اگر میدونن بگن.
بهترین کار در شرایط فعلی اینه که رمز و یا حتی ایمیل اکانت رو عوض کنی. لوگین دو مرحله ای هم فعال داشته باشی.

• Like
Reactions: king of north

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil

نمیشه کاریش کرد، باید قبل از اینکه کنسول رو میفروختی از روی کنسول Deactive میکردی

amir.senatore

کاربر سایت
Sep 5, 2019
1
سلام دوستان یه سوال داشتم آیا میشه بدون آپدیت فریمور دستگاه از استور خود سونی بازی(انلاین) دانلود کنم؟فریمورم ٧.۵۵هست نمیخوام حالت همیشه بپرهیزید. ممنونم

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,206
نام
یونس
سلام دوستان یه سوال داشتم آیا میشه بدون آپدیت فریمور دستگاه از استور خود سونی بازی(انلاین) دانلود کنم؟فریمورم ٧.۵۵هست نمیخوام حالت همیشه بپرهیزید. ممنونم
برای اتصال به psn همیشه آخرین فریمور لازمه در غیر اینصورت اصلا اجازه وصل شدن نمیده

• Like
Reactions: amir.senatore

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,506
موقع دانلود با دستگاه هی قطع میشه و هر بار که resume میکنم حجم آپدیت رو بیشتر میکنه
کسی همچین مشکلی داره ؟
صبا نت
الان برای ghost of tsushima نزدیک 2 گیگ آپدیت اومده هی قطع میشه بعد که resume میکنم حجمش میشه 26 گیگ بعد 44 گیگ !

3DO

کاربر سایت
Jun 7, 2019
101
سلام و احترام، نزدیک دوماه هست میخوام به psn و استور وارد شم این ارور و میده هم با همراه اول هم با ایرانسل و هم خط ثابت مخابرات، لازم بگم اپدیت بازیها و کنسول ب راحتی انجام میشه و از طریق اپ پلی استیشن رو موبایل میتونم بازیها ودموهارو اد کنم و بزارم رو دانلود از طریق خود دستگاه این ارور و میده ممنون میشم سریعتر راهنمایی بفرمائید و مشکل از چی هست

20210910_132159.jpg

3DO

کاربر سایت
Jun 7, 2019
101
سلام و احترام، نزدیک دوماه هست میخوام به psn و استور وارد شم این ارور و میده هم با همراه اول هم با ایرانسل و هم خط ثابت مخابرات، لازم بگم اپدیت بازیها و کنسول ب راحتی انجام میشه و از طریق اپ پلی استیشن رو موبایل میتونم بازیها ودموهارو اد کنم و بزارم رو دانلود از طریق خود دستگاه این ارور و میده ممنون میشم سریعتر راهنمایی بفرمائید

View attachment 225352

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر