همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
salam دوستان. برای بازی کردن از ps now (لانچرش روی pc ) میگه:
unfortunatly, your network delay might make ps now unusable in your area.you can make sure by connecting a lan cable and trying the connection test again.
سرعت نت من مشکل داره یعنی؟با کابل lan وصل هستم.اگه نت مشکل داره یا سرعتش پایینه راه حلش چیه بتونم بازی کنم؟یکی از دوستان گویا با همین نت خونه تونسته بود بازی کنه.
ممنون میشم راهنمایی کنید :)

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
salam دوستان. برای بازی کردن از ps now (لانچرش روی pc ) میگه:
unfortunatly, your network delay might make ps now unusable in your area.you can make sure by connecting a lan cable and trying the connection test again.
سرعت نت من مشکل داره یعنی؟با کابل lan وصل هستم.اگه نت مشکل داره یا سرعتش پایینه راه حلش چیه بتونم بازی کنم؟یکی از دوستان گویا با همین نت خونه تونسته بود بازی کنه.
ممنون میشم راهنمایی کنید :)
Vdsl میخواد، شاید اون دوستمون خارج از کشور بوده، بازی‌های ps4 قابل دانلود هستند میتونید دانلود کنید

• Like
Reactions: aha2012

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
Vdsl میخواد، شاید اون دوستمون خارج از کشور بوده، بازی‌های ps4 قابل دانلود هستند میتونید دانلود کنید
ممنون.چجوری دانلود کنم؟بعد دانلود چجوری اجراش کنم؟با همین ps now? مرسی اگه کامل توضیح بدی

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
ممنون.چجوری دانلود کنم؟بعد دانلود چجوری اجراش کنم؟با همین ps now? مرسی اگه کامل توضیح بدی
باید اشتراک رو داشته باشید گزینه پایین رو بزنید دوتا گزینه میاره استریم و دانلود، دانلود رو بزنید

خوب کسی امتحان کرده؟
روی خود pc من با adsl سرویس مشابه می رم داخل psnow نمی ره
در حالی که سونی ادعا می کنه کم تر از ۱۵ مگابیت سرعت می خواد>:P
اون 15 مگا بایت بدون شیر گفته توی ایران بین 8تا 10 نفر Share میشه

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
باید اشتراک رو داشته باشید گزینه پایین رو بزنید دوتا گزینه میاره استریم و دانلود، دانلود رو بزنید
من رو pc میخوام اجرا کنم.فکر نکنم دانلودی داشته باشه.با pc راهی نیست بشه بازیهای ps now رو بدون دردسر بازی کرد؟فقط اینترنت خوب میخواد؟ همین؟

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
من رو pc میخوام اجرا کنم.فکر نکنم دانلودی داشته باشه.با pc راهی نیست بشه بازیهای ps now رو بدون دردسر بازی کرد؟فقط اینترنت خوب میخواد؟ همین؟
فقط استریم، بدون نت راهی نی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر