همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

artour-2198

کاربر سایت
Mar 18, 2013
405
نام
علیرضا
ممنون از راهنمایی?
چه اینترنتی خوبه برای گیم؟
ریست پسورد بشه برای من هم مشکل پیش میاد؟
قفل شدن برام مهم نیست
بن شدن?
احتمال بن شدن خیلی پایینه اگر از جای مطمئن خرید کنید بن نمیشید .
اینترنت هم باید توی منطقتون پیگیری کنید ببینید چه ISP خوبی اونجا پیدا میشه چون هر مرکز مخابراتی و هر منطقه ای کیفیت متفاوتی ارائه میده !

Bijanlll

کاربر سایت
Jun 5, 2020
349
نام
بیژن لطفی
احتمال بن شدن خیلی پایینه اگر از جای مطمئن خرید کنید بن نمیشید .
اینترنت هم باید توی منطقتون پیگیری کنید ببینید چه ISP خوبی اونجا پیدا میشه چون هر مرکز مخابراتی و هر منطقه ای کیفیت متفاوتی ارائه میده !
خیلی ممنون

• Like
Reactions: artour-2198

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
شما برای اینکار باید بازی رو توی استوری که پلاس داری دانلود کنی و حتما اون اکانت رو اکتیو پرایمری کنی و بعد سویچ کنی روی اکانت فرعی ( نکته اگر پلاس اکانت ریجن 2 تموم بشه شما برای اینکه بتونی مجدد از اون بازی استفاده کنی حتما باید همون ریجن امارات پلاستو تمدید کنی وگرنه قفل میمونه )

برای نصب بازیهای ظرفیت 1 شما قبل از خرید اکانت باید لینک دیتای بازی رو با استفاده از برنامه ی psx دانلود کنی و بعد از خرید اکانت ظرفیت 1 سریع نصب کنی ( یک بازی 100 گیگی معمولا کمتر از 2 ساعت نصبش طول میکشه !

با اکانت ریجن 2 م بازی پلاس رو دانلود کنم بعد با اکانت ریجن 1م که اشتراک پلاس داره میتونم بازی کنم؟ یا تفاوت ریجن داستان ایجاد میکنه؟

یا در حالت دوم با اکانت ریجن 2 م دانلود کنم و اکانت حاوی پلاس رو اکتیو سپس میتونم با اکانتی که ریجن 1 هست و پلاس هم نداره پلی کرد؟

artour-2198

کاربر سایت
Mar 18, 2013
405
نام
علیرضا
با اکانت ریجن 2 م بازی پلاس رو دانلود کنم بعد با اکانت ریجن 1م که اشتراک پلاس داره میتونم بازی کنم؟ یا تفاوت ریجن داستان ایجاد میکنه؟

یا در حالت دوم با اکانت ریجن 2 م دانلود کنم و اکانت حاوی پلاس رو اکتیو سپس میتونم با اکانتی که ریجن 1 هست و پلاس هم نداره پلی کرد؟
حالت دوم شما اکانتی که پلاس داره بازیو دانلود کن , اکتیو کن اکانت حاوی پلاس رو بعد توی هر اکانتی که دوست داری میتونی بازی کنی .

• Like
Reactions: B-King

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
مصطفی نمیشه اصلا دید که چی ثبت کردیم تاریخ تولد رو؟ من تاریخ تولد خودمو میزدم ارور میداد واسم سوال شد مگه چی گذاشتم!
توی گرنتوریسمو دفعه اول نشون میداد

.jSahand

کاربر سایت
Jul 9, 2020
3
سلام من چند سال پیش که کنسولمو گرفتم از بازی و کنسول زیاد اطلاع نداشتم و اکانت هکی ریختم الان آنلاین شدم و به فروشگاه سونی وصل شدم میخواستم ببینم راه برگشتی هست تا از بن شدن جلوگیری کنم یا مثلا اکانتمو پاک کنم که از این به بعد آنلاین بازی کنم و اینکه اگه بن شدم میتونم بازی بریزم تو کنسول و بازی کنم؟ ممنون میشم اگه کسی جواب بده?

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
3-4 ماه بود که من با PSN مشکل داشتم تند تند قطع میشد ، لیست فرندام رو نشون نمیداد ، پیام هام رو دیر نشون میداد
تازه فهمیم PSN تقریبا فــیلتر بوده برام چون دیروز V-P-N شیر کردم دیدم همه چیز سریع و درست شد :|
کسی اینطور نبوده ؟
نت مخابرات دارم

max-pain

کاربر سایت
Oct 9, 2012
551
نام
کامران
دوستان تو هر سایتی که میرم اکانت هکی psnow هفت روز بگیرم میگه برای فروش نیست از کجا میتونم پیدا بکنم؟؟؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر