همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
با ساپورت صحبت کردید ؟ مشکل شما جوریه که اگه با ساپورت چت کنید حل میکنه موضوع مثلا ازتون سریال کنسولی که اولین بار اکانتو اکتیو کردید میخواد یا اگر کردیت کارت زدید شمارشو ازتون میخواد ( یا آخرین کد PSN Card ی که استفاده کردید )
برای مشکل تاریخ تولد هم اگر اکانت psn تون به اکانت origin سینک هست مثلا فیفا بازی کردید یا سایر بازیهای EA میتونید وارد اکانت origin بشید و از قسمت مشخصات تاریخ تولد اکانتتون رو پیدا کنید ( اگه به درستی تاریخ تولدتون شک دارید ! )
ممنون
من به یکی از این سایت هایی که اکانت رو ریکاوری میکنن پیام دادن و اون هم در عرض 5 دقیقه اکانت رو درست کرد!!!!
اخه چه جوری اینکارو میکنن؟ من هر چی رمز میزدم میگفت اشتباهه
فورگت پسورد زدم، تاریخ تولد رو با اینکه مطمئنم درست وارد میکنم بازم ارور میداد!
نفهمیدم چیکار کرد راحت وارد اکانتم شد!

• Like
Reactions: artour-2198

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
فقط اینکه اکانتم ریجن آمریکاست
میتونم دو مرحله ای رو روی شماره خودم فعال کنم
و اینکه رمز PSN ربطی به رمز جیمیل من که باهاش وارد شدم نداره که درسته؟ یعنی میتونم هر دوتا رو پسوردشون رو عوض کنم و متفاوت از هم بزارم؟

• Like
Reactions: Bijanlll

Bijanlll

کاربر سایت
Jun 5, 2020
349
نام
بیژن لطفی
سلام من از اکانت هکی استفاده میکنم بعضیا میگن که توی اکانت خودم آنلاین شم مشکلی نداره
آخه اینترنت هم قطع و وصلی داره
چه پیشنهادی میدید؟
هزینه خرید بازی های قانونی رو ندارم ولی شاید بتونم حداکثر دو تا دیسک دسته دو بگیرم
لطفا بگید ممنون

artour-2198

کاربر سایت
Mar 18, 2013
405
نام
علیرضا
فقط اینکه اکانتم ریجن آمریکاست
میتونم دو مرحله ای رو روی شماره خودم فعال کنم
و اینکه رمز PSN ربطی به رمز جیمیل من که باهاش وارد شدم نداره که درسته؟ یعنی میتونم هر دوتا رو پسوردشون رو عوض کنم و متفاوت از هم بزارم؟
ریجن اکانت ربطی به شماره ی موبایل نداره میتونید شماره ی خودتون رو وارد کنید فقط یادتون باشه حتما بک آپ کد رو بردارید که بعدا مشکلی پیش نیاد !
رمز psn هم میتونه متفاوت با رمز جیمیل باشه این دوتا ربطی بهم ندارن .

• Like
Reactions: M ξ λ δ ζ

artour-2198

کاربر سایت
Mar 18, 2013
405
نام
علیرضا
سلام من از اکانت هکی استفاده میکنم بعضیا میگن که توی اکانت خودم آنلاین شم مشکلی نداره
آخه اینترنت هم قطع و وصلی داره
چه پیشنهادی میدید؟
هزینه خرید بازی های قانونی رو ندارم ولی شاید بتونم حداکثر دو تا دیسک دسته دو بگیرم
لطفا بگید ممنون
اصولا استفاده از اکانت هکی همیشه ریسک قفل شدن و یا بن شدن ( خیلی احتمال بن پایینه مگر اینکه به مشخصات اون اکانت دست بزنید ) دارن آنلاین نشید بهتره , من پیشنهادم خرید اکانت ظرفیتی قانونی هست که اگر شما ظرفیت 2 یا 3 بخرید میتونید مجدد بفروشید بنظرم خیلی بهتر از اکانت هکی هست !

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
ریجن اکانت ربطی به شماره ی موبایل نداره میتونید شماره ی خودتون رو وارد کنید فقط یادتون باشه حتما بک آپ کد رو بردارید که بعدا مشکلی پیش نیاد !
رمز psn هم میتونه متفاوت با رمز جیمیل باشه این دوتا ربطی بهم ندارن .
الان من اطلاعات اکانت رو روی کنسول بزنم بالا میاد یا قبلش باید برم Deactive کنم؟ چون اگه هک شده باشه احتمالا بعدش دی اکتیو کرده دیگه درسته؟

artour-2198

کاربر سایت
Mar 18, 2013
405
نام
علیرضا
الان من اطلاعات اکانت رو روی کنسول بزنم بالا میاد یا قبلش باید برم Deactive کنم؟ چون اگه هک شده باشه احتمالا بعدش دی اکتیو کرده دیگه درسته؟
مهم نیست الان شما برو توی کنسول وارد اکانتت شو ببین اکانت روی کنسولتون اکتیوه یا نه ! به محض اینکه شما کد دو مرحله ای رو اکتیو کنید کسی که اگر اکانتتون رو هک کرده باشه ساین اوت میشه (برای محکم کاری رمزتو یکبار عوض کن) اگر دیدی توی کنسول اکانت رو نمیتونی اکتیو پرایمری کنی و ارور میده که روی یه کنسول دیگه اکتیوه اونموقع برو از طریق سایت دی اکتیو آل کن .

• Like

Bijanlll

کاربر سایت
Jun 5, 2020
349
نام
بیژن لطفی
اصولا استفاده از اکانت هکی همیشه ریسک قفل شدن و یا بن شدن ( خیلی احتمال بن پایینه مگر اینکه به مشخصات اون اکانت دست بزنید ) دارن آنلاین نشید بهتره , من پیشنهادم خرید اکانت ظرفیتی قانونی هست که اگر شما ظرفیت 2 یا 3 بخرید میتونید مجدد بفروشید بنظرم خیلی بهتر از اکانت هکی هست !
آخه بودجه من اجازه خرید قانونی نمیده بازی های رایگان ps4 خوبه و ارزش داره؟
اصلا با اینترنت کشور ما میشه آنلاین بازی کرد؟
اگه من یه اکانت هکی بگیرم بعد یه اکانت دیگه میسازم بعد با اون آنلاین بشم (با اک خودم) بعد صاحب اکانت هک شده آن بشه میفهمه؟
درحالی ک من با اکانت خودم آن میشم؟

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
مهم نیست الان شما برو توی کنسول وارد اکانتت شو ببین اکانت روی کنسولتون اکتیوه یا نه ! به محض اینکه شما کد دو مرحله ای رو اکتیو کنید کسی که اگر اکانتتون رو هک کرده باشه ساین اوت میشه (برای محکم کاری رمزتو یکبار عوض کن) اگر دیدی توی کنسول اکانت رو نمیتونی اکتیو پرایمری کنی و ارور میده که روی یه کنسول دیگه اکتیوه اونموقع برو از طریق سایت دی اکتیو آل کن .
ممنونم بخاطر راهنماییت
فقط بزار اینو بگم که کلا روشن شه :
من دیشب یه پرو کارکرده خریدم و از اونجایی که کنسول اصلی خودم 5.05 هست و این اکانتم هم روش دارم و بالطبع نزدیک 2 ساله باهاش آنلاین نشدم (قبل از هک کردن با اکانت خودم انلاین میزدم)
اومدم اکانتم رو وارد کنسول جدید کنم دیدم ارور داد و بعدش رفتم تو سایت psn دیدم نمیتونم وارد بشم و ریست پسورد هم کمکی نکرد بهم
راستی‌ الان که فکر میکنم میبینم قبل از اینکه بخوام اکانتم رو روی Pro بیارم باید برم از سایت یه بار دی اکتیو کنم درسته؟ چون دیگه حداقلش اینه که کنسول قبلی خودم باهاش ست شده دیگه درسته؟

• Like
Reactions: artour-2198

artour-2198

کاربر سایت
Mar 18, 2013
405
نام
علیرضا
ممنونم بخاطر راهنماییت
فقط بزار اینو بگم که کلا روشن شه :
من دیشب یه پرو کارکرده خریدم و از اونجایی که کنسول اصلی خودم 5.05 هست و این اکانتم هم روش دارم و بالطبع نزدیک 2 ساله باهاش آنلاین نشدم (قبل از هک کردن با اکانت خودم انلاین میزدم)
اومدم اکانتم رو وارد کنسول جدید کنم دیدم ارور داد و بعدش رفتم تو سایت psn دیدم نمیتونم وارد بشم و ریست پسورد هم کمکی نکرد بهم
راستی‌ الان که فکر میکنم میبینم قبل از اینکه بخوام اکانتم رو روی Pro بیارم باید برم از سایت یه بار دی اکتیو کنم درسته؟ چون دیگه حداقلش اینه که کنسول قبلی خودم باهاش ست شده دیگه درسته؟
بله اگر اکانتتون قبلا روی یک کنسول دیگه اکتیو بوده باید دی اکتیو آل کنید تا بتونید روی کنسول جدید اکتیو کنید .

• Like

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
تو اکانت اصلی م بازیهای پلاس رو قرار دادم تو لایبرری (ریجن 2 امارات هست اکانت اصلی)

با اکانت فرعی م میتونم دانلود ش کنم و با اشتراک پلاس م پلی ش کنم ؟ (ریجن 1 آمریکاست اکانت فرعی)

بعد اینایی که اکانت ظرفیت 1 میفروشن میگن 2-3ساعت وقت داری برای دانلود . تو 2-ساعت چجوری 60-70 گیگ میشه دانلود کرد تو ایران:/

artour-2198

کاربر سایت
Mar 18, 2013
405
نام
علیرضا
اگه من یه اکانت هکی بگیرم بعد یه اکانت دیگه میسازم بعد با اون آنلاین بشم (با اک خودم) بعد صاحب اکانت هک شده آن بشه میفهمه؟
اگر منظورتون از بازیهای رایگان کنسول همون Free 2 play ها هستند مثل فورتنایت و Apex بنظرم ارزش نداره فقط بخاطر اینها کنسولت رو آنلاین کنی مگر اینکه خیلی فنشون باشی ! با اینترنت ایران میشه آنلاین بازی کرد ولی وضعیت پینگ و دیلی افتضاحه باید یه نت خوب بگیری .
درخصوص اکانت هکی هم اول از جای مطمئن اکانت بگیر چون چند وقته این اکانت فروشها اکانت هک شده رو دستکاری میکنن که منجر به بن شدن کنسول میشه دوم اون فردی که اکانتش هک شده اگر از ps app روی گوشی یا سایت پلی استیشن برای دانلود بازیهاش استفاده نکنه یا همیشه موقع بازی آنلاین باشه کنسولش بعیده بفهمه اکانتش دی اکتیو شده پس احتمالا قفل نمیشه مگر اینکه به دلایل امنیتی خود سونی اکانت رو ریست پسورد کنه !

آخرین ویرایش:

rabin88

کاربر سایت
Dec 18, 2018
703
برای اکانت هکی بازیهای آنلاین نگیر یا اکانتی که توش بازی زیاده نگیر.اینا رو رعایت کنی قفل نمیشه

artour-2198

کاربر سایت
Mar 18, 2013
405
نام
علیرضا
تو اکانت اصلی م بازیهای پلاس رو قرار دادم تو لایبرری (ریجن 2 امارات هست اکانت اصلی)

با اکانت فرعی م میتونم دانلود ش کنم و با اشتراک پلاس م پلی ش کنم ؟ (ریجن 1 آمریکاست اکانت فرعی)

بعد اینایی که اکانت ظرفیت 1 میفروشن میگن 2-3ساعت وقت داری برای دانلود . تو 2-ساعت چجوری 60-70 گیگ میشه دانلود کرد تو ایران:/
شما برای اینکار باید بازی رو توی استوری که پلاس داری دانلود کنی و حتما اون اکانت رو اکتیو پرایمری کنی و بعد سویچ کنی روی اکانت فرعی ( نکته اگر پلاس اکانت ریجن 2 تموم بشه شما برای اینکه بتونی مجدد از اون بازی استفاده کنی حتما باید همون ریجن امارات پلاستو تمدید کنی وگرنه قفل میمونه )

برای نصب بازیهای ظرفیت 1 شما قبل از خرید اکانت باید لینک دیتای بازی رو با استفاده از برنامه ی psx دانلود کنی و بعد از خرید اکانت ظرفیت 1 سریع نصب کنی ( یک بازی 100 گیگی معمولا کمتر از 2 ساعت نصبش طول میکشه !

Bijanlll

کاربر سایت
Jun 5, 2020
349
نام
بیژن لطفی
اگر منظورتون از بازیهای رایگان کنسول همون Free 2 play ها هستند مثل فورتنایت و Apex بنظرم ارزش نداره فقط بخاطر اینها کنسولت رو آنلاین کنی مگر اینکه خیلی فنشون باشی ! با اینترنت ایران میشه آنلاین بازی کرد ولی وضعیت پینگ و دیلی افتضاحه باید یه نت خوب بگیری .
درخصوص اکانت هکی هم اول از جای مطمئن اکانت بگیر چون چند وقته این اکانت فروشها اکانت هک شده رو دستکاری میکنن که منجر به بن شدن کنسول میشه دوم اون فردی که اکانتش هک شده اگر از ps app روی گوشی یا سایت پلی استیشن برای دانلود بازیهاش استفاده نکنه یا همیشه موقع بازی آنلاین باشه کنسولش بعیده بفهمه اکانتش دی اکتیو شده پس احتمالا قفل نمیشه مگر اینکه به دلایل امنیتی خود سونی اکانت رو ریست پسورد کنه !

ممنون از راهنمایی?
چه اینترنتی خوبه برای گیم؟
ریست پسورد بشه برای من هم مشکل پیش میاد؟
قفل شدن برام مهم نیست
بن شدن?

برای اکانت هکی بازیهای آنلاین نگیر یا اکانتی که توش بازی زیاده نگیر.اینا رو رعایت کنی قفل نمیشه
از شما هم ممنون
اونایی که بازی زیاد دارن چرا نگیرم؟
بیشتر از چند تا نباشه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر