همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

Ehsan of War

ehsanofwarـه سابق ... D:
کاربر سایت
Jan 18, 2015
550
نام
احسان
سلام من قبلا روی اکانت اصلیم two step verification فعال بود بدون هیچ مشکلی، اما یه مدت بود که موقع لاگ این هیچ کدی رو اس ام اس نمیکرد و مجبور میشدم از کد های بک آپ استفاده کنم، واسه همین غیرفعالش کردم که دوباره فعال کنم با یه شماره دیگه ولی باز هم هیچ اس ام اسی نمیفرسته و دیگه حتی نمیشه فعالش کرد! جالبه توی بقیه اکانت هایی که دارم بدون مشکل فعال میشه و اس ام اس هم میفرسته! راه حلی چیزی نیست برای این؟ باید با ساپورت صحبت کنم؟

Mo7aMMaD

کاربر سایت
Dec 11, 2007
1,205
نام
محمد
سلام دوستان کنسول بعد مدتها ریست فکتوری کردم الان موقع وارد کردن یوزر پس میگه پس اشتباه در حالی که مطمعنم درسته. راه حلی هست بشه برش گردوند؟ دلیلش چیه ممکنه هک شده باشه؟

MOEIN MPM

کاربر سایت
Jul 19, 2014
97
نام
Moein
بله، یه ماه اش
سلام مصطفی جان الان من و دوستم جفتمون اکانتمون امریکاس بهترین راه چطوریه بتونیم هم ea access هم پی اس نو یکساله فعال کنیم ؟
این گیفت کارت اماده های ea access چطوریه اونا کد بهت میده میزنی اوکی میشه ؟

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
سلام مصطفی جان الان من و دوستم جفتمون اکانتمون امریکاس بهترین راه چطوریه بتونیم هم ea access هم پی اس نو فعال کنیم ؟
این گیفت کارت اماده های ea access چطوریه اونا کد بهت میده میزنی اوکی میشه ؟
آره کد میدن، یه ماهه خواستی فعال کنی بدل من فعال میکنم برات

• Like
Reactions: MOEIN MPM

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
دوستان میخوام به ps store وصل شم هرکاری میکنم نمیشه . بعد کنار عکس پروفایلم یه دایره کوچیک زده به رنگ قرمز که داخلشم ضبدره زده .
شما برو تست کانکشن بگیر و ببین به psn وصل میشه یا نه

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

• Like
Reactions: Jack cooper

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
دوستان من اصلا نمیتونم وارد اکانتم بشم
هر چی یوزر پس خودم رو میزنم میگه اشتباهه!
حتی ریست پسورد هم زدم اونجا که باید تاریخ تولد رو وارد کنم با اینکه دارم درست میزنم میگه اشتباهه!
حتی رفتم رمز جیمیل رو هم عوض کردم بازم موقع راستی آزمایی که سوال تاریخ تولد رو میپرسه و من میزنم باز ارور میده

artour-2198

کاربر سایت
Mar 18, 2013
405
نام
علیرضا
دوستان من اصلا نمیتونم وارد اکانتم بشم
هر چی یوزر پس خودم رو میزنم میگه اشتباهه!
حتی ریست پسورد هم زدم اونجا که باید تاریخ تولد رو وارد کنم با اینکه دارم درست میزنم میگه اشتباهه!
حتی رفتم رمز جیمیل رو هم عوض کردم بازم موقع راستی آزمایی که سوال تاریخ تولد رو میپرسه و من میزنم باز ارور میده
با ساپورت صحبت کردید ؟ مشکل شما جوریه که اگه با ساپورت چت کنید حل میکنه موضوع مثلا ازتون سریال کنسولی که اولین بار اکانتو اکتیو کردید میخواد یا اگر کردیت کارت زدید شمارشو ازتون میخواد ( یا آخرین کد PSN Card ی که استفاده کردید )
برای مشکل تاریخ تولد هم اگر اکانت psn تون به اکانت origin سینک هست مثلا فیفا بازی کردید یا سایر بازیهای EA میتونید وارد اکانت origin بشید و از قسمت مشخصات تاریخ تولد اکانتتون رو پیدا کنید ( اگه به درستی تاریخ تولدتون شک دارید ! )

• Like
Reactions: M ξ λ δ ζ

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر