همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

Bijanlll

کاربر سایت
Jun 5, 2020
349
نام
بیژن لطفی
ببخشید میخوام اکانت ظرفیت 3 بخرم کدوم بازیا ارزونه؟
چجوری به فروشنده اطمینان کنم که رمزو عوض نمیکنه؟
میشه توضیح بدید عجله دارم
ممنون?

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
اره من این مشکل رو چند روزیه دارم میخوام از سایت دی اکتیو کنم تایم اوت میده با چند تا اینترنت مختلف هم تست کردا همینطوریه فکر کردم مشکل از سمت منه
راه دیگه ای نداره ؟ پس الان فروشنده ها چیکار میکنن ؟
راه خاصی نداره، فروشنده ها هم فعلا ظرفیت یک نمیفروشن.

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
باید چیکار کنم؟
هر چنل یا سایت یه سری بازی داره که براساس جدید بودن و ظرفیت قیمتش متفاوته اول باید دنبال چنل و سایت درست و حسابی باشی بعدش میگردی داخل چنل و سایت بازی موردنظرتو میخری

Bijanlll

کاربر سایت
Jun 5, 2020
349
نام
بیژن لطفی
هر چنل یا سایت یه سری بازی داره که براساس جدید بودن و ظرفیت قیمتش متفاوته اول باید دنبال چنل و سایت درست و حسابی باشی بعدش میگردی داخل چنل و سایت بازی موردنظرتو میخری
بله دیدم بیشتر سایت ها موجود ندارن بعضیا توی دیوار میفروشن اونارو ازکجا بفهمم کلاه بردار نیستن
رمزو عوض نکنن؟
و چیز دیگه هم لازمه بگید

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
بله دیدم بیشتر سایت ها موجود ندارن بعضیا توی دیوار میفروشن اونارو ازکجا بفهمم کلاه بردار نیستن
رمزو عوض نکنن؟
و چیز دیگه هم لازمه بگید
اونا بدرد نمیخورن دوتا میفرستم ازشون بخرم قابل اعتمادن

• Like
Reactions: Bijanlll

sdnz48

عضو جدید
Jul 25, 2020
1
سلام دوستان یه سوال داشتم خواستم ببینم کسی جوابی داره.
من سربازم واسه همین کنسولم دست برادرم بود تو این مدت چند تا اکانت ظرفیتی از سایتای خرید اکانت گرفته و برا تحویلش عکس بارکد کنسول خواستن اونم تحویل داده?‍♂️الان اونا میتونم مشکلی واسه کنسول یا اکانت من به وجود بیارن؟
بیشتر اکانتم مهمه برام.اکانتم تایید 2 مرحله ای و اینا هم داره،ممنون.

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,976
نام
رضا
سلام من یه مشکلی دارم میخوام بدونم کسی میتونه کمک کنه یا ن
من یه مدتی کنسول نداشتم و تازه دوباره گرفتم ولی وقتی میخوام وارد اکانتم بشم میگه پسورد اشتباه هستش وقتی هم گزینه فورگت پسورد میزنم لینک عوض کردن پسورد میفرسته به جیمیلم و میخوام پسوردمو عوض کنم سوال امنتیش تاریخ تولد میپرسه و هر کاریم میکنم قبول نمیکنه میگه اشتباه وارد میکنی کسی میدونه باید چیکار کنم؟

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,298
نام
مهدی
سلام من یه مشکلی دارم میخوام بدونم کسی میتونه کمک کنه یا ن
من یه مدتی کنسول نداشتم و تازه دوباره گرفتم ولی وقتی میخوام وارد اکانتم بشم میگه پسورد اشتباه هستش وقتی هم گزینه فورگت پسورد میزنم لینک عوض کردن پسورد میفرسته به جیمیلم و میخوام پسوردمو عوض کنم سوال امنتیش تاریخ تولد میپرسه و هر کاریم میکنم قبول نمیکنه میگه اشتباه وارد میکنی کسی میدونه باید چیکار کنم؟
سلام.شما باید روزی که اکانتت رو میساختی حتما یادداشت میکردی تاریخ تولدت رو چه روزی وارد کردی چون الان زمین رو به آسمون بدوزی نمیتوتی وارد اکانتت شی.
تنها راه اینه با پشتیبانی سونی بری چت آنلاین کنی.امیدوارم اون هایی که قبلا چت کردن الان کامنتت رو ببینن راهنماییت کنن چون من که تا الان تحربه چت ندارم ولی انگار یه لینک هست که باید ساعت خاصی که آنلاین هست با قندشکن که حتما سرورش با کشوری که اکانتت رو ساختی یکی باشه وارد شی.مثلا اکانتت اگر آمریکاست حتما باید قندشکنتم سرور آمریکا بزنی

• Like
Reactions: гадюка

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
بچه ها امکان هست که بشه ریجن اکانت عوض کرد؟
از اروپا میخوام بیام امریکا
اگر هست ممنون میشم راهنمایی کنید.
همچین قابلیتی psn نداره، شما در ایکس باکس لایو بصورت نامحدود و بدون گذشتن تایم میتونی ریجن عوض کنی و در استیم هم هر دو هفته یه بار میتونی ریجن عوض کنی

• Like
Reactions: mehrdad_1992

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر