همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

nzehtabvar

کاربر سایت
Sep 13, 2014
124
سلام بچه ها.....من tlou رو ریجن 2 دارم ریجن اکانتم1 بود یه دونه 2ساختم و مپ ها رو دانلود کردم...حتی الانم تو بخش دانلودهام هست بعد دیگه اون ریجن2 رو پاک کردم....الان بعد 2هفته خواستم باری کنم گفت بازم مپ باید دانلود شه؟ مپ جدید اضافه کردن؟ بعدم گفتم یه 2 دیگه بسازم که با pc ساختم ولی تو کنسول همون داستان please wait رو میده....الان چه کنم؟!!

onlyfifa

کاربر سایت
Sep 4, 2013
352
نام
عباس
من میخاستم یه اکانت ژاپن بسازم واسه یه امر خیری:d200 میلیون بار امتحان کردم تا بلاخره دیشب ساعت 3 تونستم بسازم میخاستم ببینم فقط مال من اینجوریه یا بقیه هم همین مشکل رو دارن.

.:Dark Passenger:.

کاربر سایت
Aug 6, 2013
418
نام
Hσρє
من میخاستم یه اکانت ژاپن بسازم واسه یه امر خیری:d200 میلیون بار امتحان کردم تا بلاخره دیشب ساعت 3 تونستم بسازم میخاستم ببینم فقط مال من اینجوریه یا بقیه هم همین مشکل رو دارن.

مال خیلیا اینجوریه دادا
منم چند روز پیش بعد کلی بدبختی 6:30 صبح موفق شدم بسازم

آخرین ویرایش:

majid_mnj

کاربر سایت
Feb 15, 2012
29
سلام از دوستان اگه کسی از کارت پلاس 10 دلاری که رو کنسول میدن داره و استفاده نکرده و همچنین تاریخش نگذشته بنده خریدارم . 09212745514

mmirzakhani93

کاربر سایت
Sep 17, 2013
364
دوستان یه سوال دارم:وقتی من در حال بازی آنلاینم وقتی یه نفر پیجی باز می
کنه و توی اینترنت چرخ می زنی،بازی من لگ شدید پیدا می کنه،می خواستم بپرسم
راهی هست که بشه این مشکل رو حل کرد،که مثلا وقتی من آنلاین بازی می کنم و
کسی پیج باز می کنه ،توی بازی اذیت نشم؟!!

wolverin

کاربر سایت
Jun 17, 2009
1,201
نام
اشکان
بچه ها اولین بار که میخوایم psn وصل شیم و اکانت بسازیم این صفحه please wait نمیره چرا ؟؟ :d
یه ربعی گذاشتم موند اما خبری نشد
بخاطر اینترنته ایرانه ؟ چیکارش کنم ؟ :d

kamranjk

کاربر سایت
Oct 5, 2014
598
بچه ها اولین بار که میخوایم psn وصل شیم و اکانت بسازیم این صفحه please wait نمیره چرا ؟؟ :d
یه ربعی گذاشتم موند اما خبری نشد
بخاطر اینترنته ایرانه ؟ چیکارش کنم ؟ :d

این مشکل همه ملته ایرانه.شما ساعت 3-6 سعی کن حله.فقط دفعه اول گیره بعد حله

ps.gamer

کاربر سایت
Jul 22, 2009
381
نام
آیدین
بچه ها من يه مشكلى دارم... اينترنت وصله ولى psn sign in نميشه.. بعضى وقتها با ريستارت كردن مودم يا كانفيگ كردن دوباره مودم درست ميشه منتها به ندرت... نگرانى من اينه كه مشكل از ps4 باشه يا اينكه نميدونم مثلا كارت شبكه ش مشكل داره... به نظرتون ايراد كار از كجاست؟ اينترنت هم از هاى وب ميگيرم... ممنون ميشم راهنمايى كنين

ps.gamer

کاربر سایت
Jul 22, 2009
381
نام
آیدین
بچه ها من يه مشكلى دارم... اينترنت وصله ولى psn sign in نميشه.. بعضى وقتها با ريستارت كردن مودم يا كانفيگ كردن دوباره مودم درست ميشه منتها به ندرت... نگرانى من اينه كه مشكل از ps4 باشه يا اينكه نميدونم مثلا كارت شبكه ش مشكل داره... به نظرتون ايراد كار از كجاست؟ اينترنت هم از هاى وب ميگيرم... ممنون ميشم راهنمايى كنين
بعد اينكه DNS رو از 77.77,77.77 گذاشتم رو 8.8.8.8 وصل شد psn منتها تو Last of us نوشته Can not connect to ticket server

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
بعد اينكه DNS رو از 77.77,77.77 گذاشتم رو 8.8.8.8 وصل شد psn منتها تو Last of us نوشته Can not connect to ticket server

دقیقا واسه منم اینطوریه
از هایوب میگیرم
بهشونم میگم میگن مشکلی نیس
----
واسه من البته دو روزه اینطوری شده و بعضی ساعتا خوب میشه ولی بازم بیشتر وقتا وصل نمیشه به psn
امروز 3 باز زنگ زدم با پشتیبانیش حرف زدم هی گفت مودم رو ریست کن و و ... ولی بازم درست نشده
در حالی که با ای اس پی مخابرات وصل میشم
یعنی چی آخه

kamranjk

کاربر سایت
Oct 5, 2014
598
سلام دوستان با وایمکس ایرانسل پینک گرفتم بین 190 تا 210 بود میتونم انلاین بازی کنم یا نه هنوز

بسته به بازی داره.که 80 درصد بازیها را نمی تونی انجام بدی.از همه بهتر killzone هست اونو امتحان کن ببین میشه اگه نشد فکر آنلاین را از سرت بیرون کن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر