همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

سلام
آیا سونی با فهمیدن اینکه کاربری از کشور ایرانه اون کاربر رو بن میکنه؟ اگر بله، چطور میتونه متوجه بشه که کاربری از ایرانه؟ و چطور میشه از به دام افتادن گریخت!!

سلام
آیا سونی با فهمیدن اینکه کاربری از کشور ایرانه اون کاربر رو بن میکنه؟ اگر بله، چطور میتونه متوجه بشه که کاربری از ایرانه؟ و چطور میشه از به دام افتادن گریخت!!
خیر
از روی IP اینترنتی ایران میدونن شما از ایران هستی ولی فقط محدودیت در امکانات مربوط به آمریکا انجام میشه(فیلم و سریال)
اونم میتونی با شرکردن کریوو با کانکشن USA و ریجن اکانت USA بگیری.
به بازی کاری ندارن.

SONY XPERIA Z2

بچه ها من برای اولین بار وصل شدن به psn مشکل دارم |:
اکانتمو رفتم تو وبسایت سونی ساختم ولی کانکت نمیشه . تو صفحه ی please wait میمونه
دیشب ساعت 3:30 شب هم زدم بازم فرقی نکرد و نتونستم وصل شم

شماها چیکار کردید بار اول ؟؟ :d اینترنتمم 512 مخابراته

بچه ها من برای اولین بار وصل شدن به psn مشکل دارم |:
اکانتمو رفتم تو وبسایت سونی ساختم ولی کانکت نمیشه . تو صفحه ی please wait میمونه
دیشب ساعت 3:30 شب هم زدم بازم فرقی نکرد و نتونستم وصل شم

شماها چیکار کردید بار اول ؟؟ :d اینترنتمم 512 مخابراته
كلا كانكت شدن به psn دردسر داره ولى من تا ديروز با واى فاى خيلى مشكل داشتم اما وقتى با لن وصل شدم كانكت شد و خداروشكر مشكلى نداشت... شما با لن كانكت شو اگه هم مشكلى بود زنگ بزن پشتيبان اينترنت ببين mtu رو بايد چند بزارى تو مودم... همينطور dns

سلام
من اگر یک بازیو دیجیتال بگیرم و به هر دلیل مجبور بشم سیستمو پاک کنم ، تکلیف بازی چی میشه؟

راه حل این قضیه اینه که فایل های بازی رو از طریق PC دانلود کنی و اونجا نگه داریشون کنی، اینجوری هر موقع که پاکش کردی هم می تونی از طریق pc بازی رو منتقل کنی به کنسول بدون اینکه نیاز باشه دوباره دانلودش کنی

سلام.
من اکانت پلاسم uk هست و رو پی اس ۳ هم همیشه از psn uk خرید میکردم.
ولی الان که پی اس ۴ گرفتم میبینم قیمت بازی ها روی psn uk خیلی گرون تر از us هست.
اگر من خریدامو با یه اکانت دیگه از us store انجام بدم میتونم با اکانت uk ازشون استفاده کنم؟ آنلاین و آفلاین.
ممنون

سلام.
من اکانت پلاسم uk هست و رو پی اس ۳ هم همیشه از psn uk خرید میکردم.
ولی الان که پی اس ۴ گرفتم میبینم قیمت بازی ها روی psn uk خیلی گرون تر از us هست.
اگر من خریدامو با یه اکانت دیگه از us store انجام بدم میتونم با اکانت uk ازشون استفاده کنم؟ آنلاین و آفلاین.
ممنون

Active primary کن

Sent from my D5503 using Tapatalk

سلام دوستان
من قبلا با کریو با دوتا اکانتم به psn ساین این شده بودم اما خیلی خودجوش اکانتم ساین اوت شده و هر کار میکنم دیگه وارد نمیشه حتی دوتا کریو مختلف رو امتحان کردم بازم نشد کسی میدونه مشکل از چیه؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or