همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

دوستان تو PSN فقط میتونم برم تو استور وگرنه پارتی ها فرند لیستام باز نمی شن و بازی دستنی هم نمی ذاره بازی کنم یدفعه اینجوری شد نتم هم مشکل نداره !
کسی مثل من این مشکلو داره ؟ :-s

اپدیت : خود سونی قعطش کرده .

دوستان مشکل از چیه فرندام نمیاد و کلا چت زده psn شما مشکلی ندارید؟
مثل اینکه هر هفته باید یه مشکلی برای PSN خراب شده پیش بیاد!!! دیگه کم کم باید عادت کنیم. مثلا پولی هم شده!

hdovrh3kfb2hfw7xe2u6.png
lol

دوستان این مشکل دیر لود کردن یا پاک مسیج ها از چیه ؟!چون خیلی از خارجی ها هم این مشکل رو دارن،مثلا یکیشون اینترنت 150 مگابیت بود می گفت 3 دقیقه طول می کشه از موقعی که مسیج توی notification اومد تا لود بشه ،دقیقا مشکل من رو داشت،دوستان راه حلی ندارن؟!

لعنت به این سونی با این PSN مضخرفش
این از بازی های مضخرف پلاسش که حیف 1 سال پلاسی که براش پول دادم
اینم از سرور های مضخرفش که از 30 روز ماه 31 روزش Down ان ، من کلا تنها استفاده ای که از پلاسم می کردم آنلاین TLOU بود که اونم با بدبختی می شد بازی کرد که الان به لطف سونی کلا آنلاین هم نمی شه بازی کرد
یه Driveclub ریلیز کردن کلا PSN رو به F دادن رفت

لعنت به این سونی با این PSN مضخرفش
این از بازی های مضخرف پلاسش که حیف 1 سال پلاسی که براش پول دادم
اینم از سرور های مضخرفش که از 30 روز ماه 31 روزش Down ان ، من کلا تنها استفاده ای که از پلاسم می کردم آنلاین TLOU بود که اونم با بدبختی می شد بازی کرد که الان به لطف سونی کلا آنلاین هم نمی شه بازی کرد
یه Driveclub ریلیز کردن کلا PSN رو به F دادن رفت
اینا عمرا فکر نمیکردن که اینهمه کنسول بفروشن ... سرورها و خود سونی آمادگیشو نداشتن!!!
خاك تو سر سوني ، بريم PS4 هامونو بفروشيم Xbone بخريم. چيه اين ....
خسته شديم ديگه ، Live چه خوبه. راحت ميشيم
اگه 40 درصد ps4 دارا اینکارو بکنن psn توپ میشه live میترکه!!!

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

اگه 40 درصد ps4 دارا اینکارو بکنن psn توپ میشه live میترکه!!!

اصلا از این خبرا نیست . این مشکلاتی که من هر روز با psn دارم چرا با اورجین و استیم که 3 برابرpsn جمعیت می ریزه توش ندارم !؟ سونی در این زمینه همیشه کم کار بوده و حقیقت رو نمی شه کتمان کرد . همونطور که همیشه از عناوین first party که عرضه می کنه تعریف می کنیم باید به افتضاح بودن کیفیت psn هم اعتراف کرد .

اصلا از این خبرا نیست . این مشکلاتی که من هر روز با psn دارم چرا با اورجین و استیم که 3 برابرpsn جمعیت می ریزه توش ندارم !؟ سونی در این زمینه همیشه کم کار بوده و حقیقت رو نمی شه کتمان کرد . همونطور که همیشه از عناوین first party که عرضه می کنه تعریف می کنیم باید به افتضاح بودن کیفیت psn هم اعتراف کرد .

حرفت رو قبول دارم... اینم به عنوان شوخی گفتم... فکر کنم مشکل نرم افزاراشونه. آخه حتی لاگین به psn هم خیلی طول میشکه و حجم زیادتری از حالت معمول میگیره... حتی اونور هم مشکل please wait وجود داره... قضیه چیه نمیدونم!

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

بیاید امیدوارم باشیم تو آپدیت 2 مشکلات حل شن و psn بیفته رو روال وگرنه اینجوری که فایده نداره DC رو گرفتیم داره خاک میخوره چند روز به موندن COD نمونده اونم خاک بخوره دیگه از GTA Online که نمیشه گذشت :|

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or