همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

سلام بچه ها.....من tlou رو ریجن 2 دارم ریجن اکانتم1 بود یه دونه 2ساختم و مپ ها رو دانلود کردم...حتی الانم تو بخش دانلودهام هست بعد دیگه اون ریجن2 رو پاک کردم....الان بعد 2هفته خواستم باری کنم گفت بازم مپ باید دانلود شه؟ مپ جدید اضافه کردن؟ بعدم گفتم یه 2 دیگه بسازم که با pc ساختم ولی تو کنسول همون داستان please wait رو میده....الان چه کنم؟!!

من میخاستم یه اکانت ژاپن بسازم واسه یه امر خیری:d200 میلیون بار امتحان کردم تا بلاخره دیشب ساعت 3 تونستم بسازم میخاستم ببینم فقط مال من اینجوریه یا بقیه هم همین مشکل رو دارن.

من میخاستم یه اکانت ژاپن بسازم واسه یه امر خیری:d200 میلیون بار امتحان کردم تا بلاخره دیشب ساعت 3 تونستم بسازم میخاستم ببینم فقط مال من اینجوریه یا بقیه هم همین مشکل رو دارن.

مال خیلیا اینجوریه دادا
منم چند روز پیش بعد کلی بدبختی 6:30 صبح موفق شدم بسازم

آخرین ویرایش:
دوستان یه سوال دارم:وقتی من در حال بازی آنلاینم وقتی یه نفر پیجی باز می
کنه و توی اینترنت چرخ می زنی،بازی من لگ شدید پیدا می کنه،می خواستم بپرسم
راهی هست که بشه این مشکل رو حل کرد،که مثلا وقتی من آنلاین بازی می کنم و
کسی پیج باز می کنه ،توی بازی اذیت نشم؟!!

بچه ها اولین بار که میخوایم psn وصل شیم و اکانت بسازیم این صفحه please wait نمیره چرا ؟؟ :d
یه ربعی گذاشتم موند اما خبری نشد
بخاطر اینترنته ایرانه ؟ چیکارش کنم ؟ :d

بچه ها اولین بار که میخوایم psn وصل شیم و اکانت بسازیم این صفحه please wait نمیره چرا ؟؟ :d
یه ربعی گذاشتم موند اما خبری نشد
بخاطر اینترنته ایرانه ؟ چیکارش کنم ؟ :d

این مشکل همه ملته ایرانه.شما ساعت 3-6 سعی کن حله.فقط دفعه اول گیره بعد حله

بچه ها من يه مشكلى دارم... اينترنت وصله ولى psn sign in نميشه.. بعضى وقتها با ريستارت كردن مودم يا كانفيگ كردن دوباره مودم درست ميشه منتها به ندرت... نگرانى من اينه كه مشكل از ps4 باشه يا اينكه نميدونم مثلا كارت شبكه ش مشكل داره... به نظرتون ايراد كار از كجاست؟ اينترنت هم از هاى وب ميگيرم... ممنون ميشم راهنمايى كنين

بچه ها من يه مشكلى دارم... اينترنت وصله ولى psn sign in نميشه.. بعضى وقتها با ريستارت كردن مودم يا كانفيگ كردن دوباره مودم درست ميشه منتها به ندرت... نگرانى من اينه كه مشكل از ps4 باشه يا اينكه نميدونم مثلا كارت شبكه ش مشكل داره... به نظرتون ايراد كار از كجاست؟ اينترنت هم از هاى وب ميگيرم... ممنون ميشم راهنمايى كنين
بعد اينكه DNS رو از 77.77,77.77 گذاشتم رو 8.8.8.8 وصل شد psn منتها تو Last of us نوشته Can not connect to ticket server

بعد اينكه DNS رو از 77.77,77.77 گذاشتم رو 8.8.8.8 وصل شد psn منتها تو Last of us نوشته Can not connect to ticket server

دقیقا واسه منم اینطوریه
از هایوب میگیرم
بهشونم میگم میگن مشکلی نیس
----
واسه من البته دو روزه اینطوری شده و بعضی ساعتا خوب میشه ولی بازم بیشتر وقتا وصل نمیشه به psn
امروز 3 باز زنگ زدم با پشتیبانیش حرف زدم هی گفت مودم رو ریست کن و و ... ولی بازم درست نشده
در حالی که با ای اس پی مخابرات وصل میشم
یعنی چی آخه

سلام دوستان با وایمکس ایرانسل پینک گرفتم بین 190 تا 210 بود میتونم انلاین بازی کنم یا نه هنوز

بسته به بازی داره.که 80 درصد بازیها را نمی تونی انجام بدی.از همه بهتر killzone هست اونو امتحان کن ببین میشه اگه نشد فکر آنلاین را از سرت بیرون کن.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or