همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

نوشته شده توسط Mohammad[emoji768:
eza;3490283]دوستان هنوز آنلاین بازی کردن تو PSN رایگان هستش یا اینم شده مثل XBL باید پول بدیم کارت 12 ماهه بگیریم آنلاین بزنیم ؟؟؟

فك كنم پولي شده (خودم ايكس باكس دارم ولي ديدم كه بايد پول بدي برا انلاين)

Subscribe to my youtube channel :
aryan namavar

دوستان هنوز آنلاین بازی کردن تو PSN رایگان هستش یا اینم شده مثل XBL باید پول بدیم کارت 12 ماهه بگیریم آنلاین بزنیم ؟؟؟
بله باید مبلغی بپردازید و برای مولتی بازی کردن یاهمون انلاین بازی کردن باید پلاس بخرید و میتونید از 3 ماهه بخرید به بالا.
ولی برای اپدیت بازی و نصب پچ ها نیازی به پلاس نیست.

دوستان اگه من trophy بازی را گرفته بعد به psn sync کنم بعد trophy هام بعد پاک کردن. بازی نمیپره که؟
عقل خودم میگه نه نمیپره برای اطمینان میخوام بپرسم

دوستان اگه من trophy بازی را گرفته بعد به psn sync کنم بعد trophy هام بعد پاک کردن. بازی نمیپره که؟
عقل خودم میگه نه نمیپره برای اطمینان میخوام بپرسم
عزیز منظورتو دقیق نفمیدم!
ولی کلن اگه بازیو شما دانلود کنی ربطی کلن به تروفی نداره و تحت هیچ شرایطی هم نمیپره.

با سلام
دوستان این گارانتی یک ساله لادیز الکترونیک میارزه 130 بیشتر براش پول داد یا بدرد نخوره؟
عزیز شما کنسولو تولید جدید بگیر با هر ریجنی خیالتم راحت باشه بابتش.
الکی پول گارانتی نده.

دوستان من مشکل این please wait رو دارم کنسول کلا با وای فای وصل نمیشه پیدا میکنه مودم رو اما وقتی پسورد رو میزنم میگه cannot connect با کابل هم که وصل میکنم تو تست اوکیه حتی به psn هم وصله و تروفی و ... رو میریزه رو اکانت اما اصلا نمیتونم اکانت رو ویرایش کنم و تو please wait گیر میکنه تا تایم اوت بده ، کریو هم شیر کردم که موقع تست با کریو همه چی اوکیه به NAT Type که میرسه Faild میشه الانم چند روزه این مشکل رو دارم و اصلا نتونستم برم psn اما تهران که بودم خونه اقوام چک کردم وصل شد ISP من مخابراته و اونی هم که وصل شد مخابرات بود !
راه حلی چیزی ؟ کلافه شدم کلا !
پیشاپیش تشکر

عزیز منظورتو دقیق نفمیدم!
ولی کلن اگه بازیو شما دانلود کنی ربطی کلن به تروفی نداره و تحت هیچ شرایطی هم نمیپره.

منظورم اینه من یه بازی دان یا نصب کردم.تروفیاش را گرفتم.حالا دوست دارم بازی را پاک کنم تروفیها نمیپره؟

سلام عزيزان لطفا راهنماييم كنيد
من مشكل وصل شدن به psn دارم البته تو ساعات مختلف فرق ميكنه يعني صبح ها خوبه ساعت ٢-٣ بعدازظهر هم خوبه ولي از ساعت ٦ به بعد تايم اوت لاگين ميده تا فردا اينترنتم هم از هايوب ٨ مگ ميگيرم كه از دانلود و ... راضيم، همه فن هارم زدم از mtu, dns, lan,... ولي نميشه عملا من هم واسه كارم نميتونم صبح ها بازي كنم واسه همين اگه نتونم راهي بگيرم بايد برم دستگاهو بفروشم، حالا شما چي توصيه ميكنين؟ نت عوض كنم؟ از كجا ميتونم مطمئن. باشم درست ميشه؟ الان يه هفته ست درگيرم ...

سلام عزيزان لطفا راهنماييم كنيد
من مشكل وصل شدن به psn دارم البته تو ساعات مختلف فرق ميكنه يعني صبح ها خوبه ساعت ٢-٣ بعدازظهر هم خوبه ولي از ساعت ٦ به بعد تايم اوت لاگين ميده تا فردا اينترنتم هم از هايوب ٨ مگ ميگيرم كه از دانلود و ... راضيم، همه فن هارم زدم از mtu, dns, lan,... ولي نميشه عملا من هم واسه كارم نميتونم صبح ها بازي كنم واسه همين اگه نتونم راهي بگيرم بايد برم دستگاهو بفروشم، حالا شما چي توصيه ميكنين؟ نت عوض كنم؟ از كجا ميتونم مطمئن. باشم درست ميشه؟ الان يه هفته ست درگيرم ...

سلام دوست عزیز
ببین داداشم بنده تا 2 هفته پیش 2 سال های وب داشتم و های وب فقط به درد مصرف خونگی و دانلود می خوره و اصلا و ابدا روی بازی های انلاین روش حساب باز نکن.
بهت پیشنهاد می کنم بری نتت رو عوض کنی و از شاتل یا پارس انلاین نت بگیری که کلا راحت بشی.

سلام به همگی
من یه PS3 هک شده دارم که باهاش فقط آنلاین میشم برای ثبت تروفی حتی یکبار آنلاین هم بازی نمیکنم و نکردم
از طرفی یه PS4 دارم که دیگه اورجینال هستش
تصمیم دارم اکانتی که تو PS3 هک شده دارم رو به صورت مشترک تو PS4 هم Log In کنم (یعنی استفاده از یه اکانت تو دو تا کنسول)
***و اما سوال***
گفتم که با PS3 هک شده فقط برای ثبت تروفی آنلاین میشم با این وجود به نظر شما خطر به فنا رفتن PS4 وجود داره اگر PS3 بن بشه؟؟؟ یا اصلا آنلاین شدن خالی و ثبت تروفی مشکلی به وجود نمیاره؟؟؟
مثلا اگر این اکانتم که تو PS3 هستش رو بن کنن احتمال داره PS4 رم هم بن بشه؟؟؟
--------------------------------------------
ممنون میشم کسی که تو این ضمینه اطلاعات کافی داره جواب منو بده خیلی برام مهمه
پیشاپیش تشکر

پس شما میگی برای اطمینان بیشتر یه آی دی جدید تو psn بسازم برای ps4 بهتره
سلام مجدد
یکی از بچه ها به من گفته اگر PS3 بن بشه بلافاصله PSID هم بن میشه و نمیشه دیگه وارد اکانت هم شد
به من توصیه کرد 1 ماه با اکانتی که تو PS3 داشتم اینترنت کانکت نشم بعد از یکماه چک کنم اگر اتفاقی برای اکانتم از نظر بن نیافتاده بود Sign In کنمش تو PS4 ولی دیگه با این اکانت تو PS3 کانکت نشم
به نظر شما این کار خوبه ؟

سلام مجدد، من همين الان هم تست كردم يك ساعت تونستم وصل شم و بازي كنم بعد دوباره همون آش و همون كاسه، زنگ زدم پشتيباني هاي وب فقط ميگه بازي آنلاينو ساپورت ميكنيم ( در همبن حد ميدونست ) يعني شما پيشنهاد ميدي نت عوض كنم؟ ميترسم اونا بدتر باشن. الان بهترين جوابو بچه ها رو چه نتي و چه سرويسي ميگيرن؟
يه مورد ديگه ممكنه به خاطر نويز باشه ؟ البته چك كردم هم تايم اوت ندارم هم پينگ خوبه ( دور و بر ٢٠٠ ) هم سرعت دانلود.

سلام مجدد، من همين الان هم تست كردم يك ساعت تونستم وصل شم و بازي كنم بعد دوباره همون آش و همون كاسه، زنگ زدم پشتيباني هاي وب فقط ميگه بازي آنلاينو ساپورت ميكنيم ( در همبن حد ميدونست ) يعني شما پيشنهاد ميدي نت عوض كنم؟ ميترسم اونا بدتر باشن. الان بهترين جوابو بچه ها رو چه نتي و چه سرويسي ميگيرن؟
يه مورد ديگه ممكنه به خاطر نويز باشه ؟ البته چك كردم هم تايم اوت ندارم هم پينگ خوبه ( دور و بر ٢٠٠ ) هم سرعت دانلود.
داداش واسه منم همینه وصل نمیشه معلوم نیست چه غلطی کردن اینجوری شده

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or