همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

سلام دوستان
یک سوال فنی
بچه ها من اینجا نه adsl نه wi max نه هیچی در دسترسم نیست فقط از طریق گوشی به نت ایرانسل وصل میشم
میخوام فردا ps4 بخرم
آیا میشه توسط گوشی بوسیله tethering به ps4 وصل شد؟ منظورم اینه که آیا wi fi پلی استیشن گوشیم به عنوان مودم میشناسه و به نت وصل میشه؟؟کسی تجربه ای داره؟؟؟
میدونم آنلاین نمیشه بازی کرد با این سرعت ولی میخوام حداقل اپدیت وdlc و... بگیرم

سلام دوستان
یک سوال فنی
بچه ها من اینجا نه adsl نه wi max نه هیچی در دسترسم نیست فقط از طریق گوشی به نت ایرانسل وصل میشم
میخوام فردا ps4 بخرم
آیا میشه توسط گوشی بوسیله tethering به ps4 وصل شد؟ منظورم اینه که آیا wi fi پلی استیشن گوشیم به عنوان مودم میشناسه و به نت وصل میشه؟؟کسی تجربه ای داره؟؟؟
میدونم آنلاین نمیشه بازی کرد با این سرعت ولی میخوام حداقل اپدیت وdlc و... بگیرم
به 3G که 100% میشه ..من به 2g هم وصل کردم به سختی البته :d ولی بستگی به شرایط و کیفیتش داره....

دوستان یه مشکلی واسه من پیش اومده من درایو کلاب رو خریداری کردم اما وقتی میرم تو psn یا منوی استارت بازم نوشته خریداری البته میتونم بازیش کنم اما تو لیست library اصلا گزینه دانود نیست یعنی پاکش کنم دیگه هیچ:d باید کار خاصی بکنم ریستوری چیزی یا نکنه به خاطر مشکل سرور های driveclub هست؟؟؟

سلام دوستان . یه سوال داشتم من بازی driveclub گرفتم که ریجن 2 هست . اکانتم ریجن امریکاست هست . حالا میخواستم ببینم ایا با اکانتم تو ps store میتونم برای بازی که ریجن اروپاست season pass بگیرم ؟؟ اگه نه باید چیکار کنم ؟

سلام.
با این میشه آنلاین بازی کرد؟:
108090750.png

سلام.
با این میشه آنلاین بازی کرد؟:
108090750.png

بله به راحتی

سلام به همه ی دوستان؛

من کنسولم ریجن 3 آسیا هست. وقتی میخوام اکانت PSN بسازم، هر کشوری رو که انتخاب میکنم ازم پُستال کد و آدرس دقیق محل سکونتم توی اون شهر رو میخواد. چجوری باید این مرحله رو رد کرد؟!

شما اکانت ریجن 1 بساز بهتر برای آنلاين. آموزش تو گوگل پره

Last edited by a moderator:
دوستان یه سوال داشتم، فرض کنیم من یه یوزر جدید میسازم توی کنسول، یدونه اکانت psn ژاپن هم برای اون یوزر میسازم که پلاس مجانی میده، بعدش من میرم استور یه بازی مجانی دانلود میکنم، واسه اجرای بازی من همیشه به اون اکانته نیاز دارم یا راهی هست که بشه اکانت رو پاک کرد و با اکانت اصلی بازی کرد؟

سلام. با اكانت ژاپن مي تونيد وصل بشيد؟ مال من تو قسيمت please wait هميبنطوري مي مونه
مشکل فقط برای باره اول پیش میاد
باید بلند شی ( اکثریت اینطوری مشکلشون حل شده ) اوله صبحی . 4-5-6 اینا امتحان کنی ...
میتونی قبل از این کار DNS های مختلف هم امتحان کنی .

دوستان یه سوال داشتم، فرض کنیم من یه یوزر جدید میسازم توی کنسول، یدونه اکانت psn ژاپن هم برای اون یوزر میسازم که پلاس مجانی میده، بعدش من میرم استور یه بازی مجانی دانلود میکنم، واسه اجرای بازی من همیشه به اون اکانته نیاز دارم یا راهی هست که بشه اکانت رو پاک کرد و با اکانت اصلی بازی کرد؟
اون اکانت باید باشه . هر بازی که با اکانت دانلود میشه به همون اکانت هم رجیستر میشه و License اش با اون اکانت هست. در صورت پاک شدن اکانت بازی قفل و غیر فعال میشه.

سلام دوستان . یه سوال داشتم من بازی driveclub گرفتم که ریجن 2 هست . اکانتم ریجن امریکاست هست . حالا میخواستم ببینم ایا با اکانتم تو ps store میتونم برای بازی که ریجن اروپاست season pass بگیرم ؟؟ اگه نه باید چیکار کنم ؟
خیر نمیتونی با اکانت us براش dlc بگیری ( خریدش میشه اما بعد از دانلود نصب نمیشه ) .
باید اکانت ریجن 2 بسازی و dlc رو بخری و بعد از primary کردن این اکانت روی اکانت ریجن 1 ات بازی کنی .

دوستان یه مشکلی واسه من پیش اومده من درایو کلاب رو خریداری کردم اما وقتی میرم تو psn یا منوی استارت بازم نوشته خریداری البته میتونم بازیش کنم اما تو لیست library اصلا گزینه دانود نیست یعنی پاکش کنم دیگه هیچ:d باید کار خاصی بکنم ریستوری چیزی یا نکنه به خاطر مشکل سرور های driveclub هست؟؟؟
از psn خریداری کردی ؟
چنین باگی میتونه از خودشون باشه
اگر برطرف نشد
رسید بازی رو از ایمیل بگیر براشون ایمیل کن مشکل رو مطرح کن.

شما يكبار Restore licences رو بزن احتمالا درست ميشه.

سلام دوستان
من ٢تا اكانت دارم و وقتي اوليشو sign-in كردم ديگه دوميه هيچ جوره رو اون يوزر كانكت نميشه و ارور ميده كه نميتوني از psn-id ديگه اي استفاده كني! هيچ راهي نيست كه بشه اون يكي اكانتمو رو همين يوزر فعال كنم ؟؟

سلام
نه نمیشه ... شما باید یک یوزر جدید بسازید و اکانت دومتون رو داخلش وارد کنید

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or