همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

فکر کنم باز این psn یه چیزیش شده:| نه لست میتونم بازی کنم نه فیفا :| اکانتم هم uk هست کسایی که اکانت امریکا داشتن میتونستند بازی کنن

سلام یگی به من درباره اگانت ها و ریجن ها توضیح بده؟؟؟؟
مثلا اگانت من اورپا باشه . بعد من گارت psn اورپا باید بخرم؟؟؟؟
بله دوست عزیز کارتهای psn رو باید مطالبق با اکانتتون خرید کنید.

- - -ویرایش - - -

سلام، کسی راجع به پلی استیشن هوم چیزی میدونه؟
چطور میشه دانلودش کرد؟ اگه میشه با جزئیات توضیح بدید لطفا
یه شبکه اجتماعی در نظر بگیر با کلی بازی و بخش و قسمت های مختلف واسه گشت و گذار.
تو ps3 به طور پیش فرض وجود داره.
شما واردش بشی میتونی بخش های مختلفشو تو خوده home دانلود کنی یا توش با psn کارت و اعتبار خرید کنی.

سلام دوستان

من امروز کنسول ps4 رو فروختم. حالا یه اکانت 1 ساله پلاس دارم که 11 ماه و نیم ازش مونده اگه بخوام بفروشمش باید چه کار کنم؟ باید اکانتمو کامل بدم به خریدار؟ نمیشه منتقلش کرد بدون اینکه اکانتمو بدم بره؟ ممنون میشم یه راهنمایی بفرمایید.

با سپاس

سلام دوستان

من امروز کنسول ps4 رو فروختم. حالا یه اکانت 1 ساله پلاس دارم که 11 ماه و نیم ازش مونده اگه بخوام بفروشمش باید چه کار کنم؟ باید اکانتمو کامل بدم به خریدار؟ نمیشه منتقلش کرد بدون اینکه اکانتمو بدم بره؟ ممنون میشم یه راهنمایی بفرمایید.

با سپاس
خیر
باید اکانت رو کامل بفروشی.

سلام به همگی
من یه PS3 هک شده دارم که باهاش فقط آنلاین میشم برای ثبت تروفی حتی یکبار آنلاین هم بازی نمیکنم و نکردم
از طرفی یه PS4 دارم که دیگه اورجینال هستش
تصمیم دارم اکانتی که تو PS3 هک شده دارم رو به صورت مشترک تو PS4 هم Log In کنم (یعنی استفاده از یه اکانت تو دو تا کنسول)
***و اما سوال***
گفتم که با PS3 هک شده فقط برای ثبت تروفی آنلاین میشم با این وجود به نظر شما خطر به فنا رفتن PS4 وجود داره اگر PS3 بن بشه؟؟؟ یا اصلا آنلاین شدن خالی و ثبت تروفی مشکلی به وجود نمیاره؟؟؟
مثلا اگر این اکانتم که تو PS3 هستش رو بن کنن احتمال داره PS4 رم هم بن بشه؟؟؟
--------------------------------------------
ممنون میشم کسی که تو این ضمینه اطلاعات کافی داره جواب منو بده خیلی برام مهمه
پیشاپیش تشکر

سلام به همگی
من یه PS3 هک شده دارم که باهاش فقط آنلاین میشم برای ثبت تروفی حتی یکبار آنلاین هم بازی نمیکنم و نکردم
از طرفی یه PS4 دارم که دیگه اورجینال هستش
تصمیم دارم اکانتی که تو PS3 هک شده دارم رو به صورت مشترک تو PS4 هم Log In کنم (یعنی استفاده از یه اکانت تو دو تا کنسول)
***و اما سوال***
گفتم که با PS3 هک شده فقط برای ثبت تروفی آنلاین میشم با این وجود به نظر شما خطر به فنا رفتن PS4 وجود داره اگر PS3 بن بشه؟؟؟ یا اصلا آنلاین شدن خالی و ثبت تروفی مشکلی به وجود نمیاره؟؟؟
مثلا اگر این اکانتم که تو PS3 هستش رو بن کنن احتمال داره PS4 رم هم بن بشه؟؟؟
--------------------------------------------
ممنون میشم کسی که تو این ضمینه اطلاعات کافی داره جواب منو بده خیلی برام مهمه
پیشاپیش تشکر
بله هست. ریسکش همیشه هست
یادم نیست کیدوم یکی از هزیزان اما 2-3 تا از کاربرها بودن که میگفتن از اکانتهای 3 هک شده استفاده کرده که کلا نه انلاین میزدن نه چیزه خاصی .شاید هرزگاهی برای psn و trophy یا شاید خریده یه بازی indie میومدن که گفتن اکانتهاشون بن شده...
در کل اینکه ما نمیتونیم بهت جوابه دقیقی بدین توی این مسعله اما ریسکش همیشه هست و پای خودت هم هست چون اگر بن بشه دیگه اکانت رفته ...

بله هست. ریسکش همیشه هست
یادم نیست کیدوم یکی از هزیزان اما 2-3 تا از کاربرها بودن که میگفتن از اکانتهای 3 هک شده استفاده کرده که کلا نه انلاین میزدن نه چیزه خاصی .شاید هرزگاهی برای psn و trophy یا شاید خریده یه بازی indie میومدن که گفتن اکانتهاشون بن شده...
در کل اینکه ما نمیتونیم بهت جوابه دقیقی بدین توی این مسعله اما ریسکش همیشه هست و پای خودت هم هست چون اگر بن بشه دیگه اکانت رفته ...

پس شما میگی برای اطمینان بیشتر یه آی دی جدید تو psn بسازم برای ps4 بهتره

بله
چون چه بخوای چه نخوای دیگه اینور باید orig بزنی. حیفه اگر بازی digital چیزی خریدی یهو همش از دست بره ..

دوست خوبم یه سوال
من تو ساخت اکانت برای psn مشکل دارم
رو please wait گیر میکنه...ساعت تقریبا 14:30
سرعت 512 نامحدود

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or