همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

aminx6x

کاربر سایت
Feb 6, 2007
34
نام
amin
دوستان اگه اینجا جاش نیست ببخشید.می‌شه لطف کنید ۱ isp خوب که پینگ پائینی داشته باشه معرفی‌ کنید من شیراز هستم الان آسیاتک دارم پینگم بالاس تو بازیهأیی مثل bf4 به مشکل میخورم مخصوصا سرور ۶۴ نفره.

.:Frantic:.

کاربر سایت
Aug 29, 2007
1,578
نام
AmirHosein
همه چیزش عالیه جز این ماس ماسک :d سونی با این هدفونش اسباب خنده ی ملت شد
واقعا رو اعصابه

والا ما که تست کردیم هم کیفیت صداش خوب بود ، هم کار رو راه میندازه! واسه یکی مثل من که وقتی از هدفون استفاده میکنم موهام میچسبه به سرم این هدست مونو بهتره وقتی میخوام فقط چت کنم.

Spn

کاربر سایت
May 25, 2009
651
نام
Sepehr
برای pause کردن دانلود توی قسمت Network گزینه connect to internet رو تیکش رو بردارید وسط دانلود و 5 دقیقه صبر کنید تا زمانی که فایل دانلودیتون رو بزنه cannot download اونوقت تیک connect to internet رو بزنید و به کارتون برسید و دانلود هم pause شده , هر وقت خواستید ادامه بدید روی فایل دانلودی کلیک کنید و retry رو بزنید . تمام .

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
برای pause کردن دانلود توی قسمت Network گزینه connect to internet رو تیکش رو بردارید وسط دانلود و 5 دقیقه صبر کنید تا زمانی که فایل دانلودیتون رو بزنه cannot download اونوقت تیک connect to internet رو بزنید و به کارتون برسید و دانلود هم pause شده , هر وقت خواستید ادامه بدید روی فایل دانلودی کلیک کنید و retry رو بزنید . تمام .

من اینکار رو خودم به ذهنم رسید امتحان کردم ولی دانلودم Re-start شد نزدیک 100 مگ بازی Resogun رو گرفته بود، پرید از اول!!!!

Spn

کاربر سایت
May 25, 2009
651
نام
Sepehr
من اینکار رو خودم به ذهنم رسید امتحان کردم ولی دانلودم Re-start شد نزدیک 100 مگ بازی Resogun رو گرفته بود، پرید از اول!!!!

منم اولش اشتباه شما رو کردم رفت از اول نمیدونم چرا . دوباره تست کن تا زمانی که دانلودت ارور cannot نداده تیک گزینه connect to internet رو نزن . هروقت cannot دانلود شد برو تیک رو بزن ببین احتمال زیاد درست میشه .

YAMAUCHI

کاربر سایت
Aug 5, 2013
680
نام
ALIREZA - Tehran
دوستان چه طور باید با nextvpn از PS4 به اینترنت وصل شد ؟
من PC م از PS4 دوره نمیتونم با کابل لن وصلش کنم . مودم هم وایرلس هست

amirreza 47

کاربر سایت
Dec 11, 2013
54
يك سوال داشتم من اگر برم از دوبي ps4 بخرم بايد پلاسي كه ميخرم حتما ماله امارات باشه يا اينكه مربوط به كشوري هست كه در پروفايلم انتخاب ميكنم؟ با تشكر

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
يك سوال داشتم من اگر برم از دوبي ps4 بخرم بايد پلاسي كه ميخرم حتما ماله امارات باشه يا اينكه مربوط به كشوري هست كه در پروفايلم انتخاب ميكنم؟ با تشكر

دوسته عزیز بارها گفته شد که فقط ریحن اکانت باید با psn card یکی باشه همین و بس!! شما کنسولت از امارات بخری اکانت آمریکا باشه باید psn card us بخری نه امارات اما اگه اکانتت امارات باید psn card uae ( امارات ) بخری!!

amircloop

کاربر سایت
Dec 29, 2012
554
نام
علی
دوستان من با کریو به استور وصل شدم .......یعنی هر وقت بخوای به استور وصل بشی باید از کریو استفاده کنیم.......آخه یکی گفته بود فقط دفعه اول باید این کار رو بکنیم ...بعد دیگه نیازی نیست.......ولی من اومدم دوباره بدون کریو وصل بشم دوباره همون ارور رو داد.....

GALAXY 11

کاربر سایت
Nov 8, 2013
255
نام
ابوذر
کسی میتونه یه توضیح کامل از playstation store بگه کلا چی هست و به چه درد میخوره پولیه یا رایگانه؟:-/

playstation store فروشگاه پلی استیشن هست که واسه همه کنسول های پلی استیشن هست و از طریق کنسول یا pc میشه واردش شد و حتی جدیدا توسط اپلیکیشنی که واسه اسمارت فون ها ساخته شده و توی استور دقیقا مثل اپل استور هم بازی هم فیلم هم ویدیو و هم موزیک و هم اپلیکیشن وجود داره واسه دانلود که بعضی از این موارد رایگان هست و بعضی موارد پولی و همچنین سونی به کسانی که عضو psn plus هستن بعضی از موارد پولی رو با تخفیف و بعضی هم رایگان در اختیار مشترکان پلاس قرار میدهد و دسترسی به استور از ایران از pc مشکلی ندارد اما توسط کنسول دنگ و فنگ فراوان دارد واسه من پیش اومده که یه وقت هایی هیچ جور وصل نمیشه یه وقت هایی با قند شکن وصل میشه و یه وقت هایی هم مثل همین الان بدون قند شکن وصل میشه با سزعت یسیار زیاد و عالی. و اما اینکه به چه کار میخوره اینکه حداقل یک بار واسه وارد کردن کد رایگان پلاس باید از طریق کنسول به استور وصل بشیم و در بقیه موارد بستگی داره که خودت جقدر بخوای استفاده کنی و بازی و چیزای دیگه دانلود کنی و اگر پک فیزیکی بازی رو بخوای بخری دیگه سر و کارت زیاد یه استود نیست مگر اینکه بخوای dlc های جدید و امکانات پولی یا هدیه ایه بازی ها رو دانلود کنی

mohsen7337

کاربر سایت
May 21, 2010
661
نام
mohsen
دوستان من با کریو به استور وصل شدم .......یعنی هر وقت بخوای به استور وصل بشی باید از کریو استفاده کنیم.......آخه یکی گفته بود فقط دفعه اول باید این کار رو بکنیم ...بعد دیگه نیازی نیست.......ولی من اومدم دوباره بدون کریو وصل بشم دوباره همون ارور رو داد.....

اون لوگین کردن بود که یک بار کافی بود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر