همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

GALAXY 11

کاربر سایت
Nov 8, 2013
255
نام
ابوذر
دوستان من چندتا بازی رایگان واسه مشترکان پلاس رو دانلود کردم اما باز نمیکنه بازی ها رو و پیغام this application can be started only by a user who has a license for it. میده. من باید چه کار کنم ؟

- - -ویرایش - - -

چی شده که استور دیگه عین بچه آدم باز میشه و نیاز به قندشکن و هیچ چیز دیگه ای نداره؟ واسه همه اینطوری شده یا من اینطوری شدم؟

Tαylor Swift

کاربر سایت
Apr 25, 2012
3,676
نام
N ! M A
دوستانی که ارور میده براشون store در psn::d
برن داخل اینترنت اکسپلورر دستگاه و تو گول سرچ کنن: store.playstation:d خب حالا وارد سایت بشید و ساین این بشید! از امکانات استفاده کنید ! یه راه ساده برا کسایی که میخوان استور رو روی کنسول ببینن و حسش نیست برن پای pc:>:d

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
دوستان من چندتا بازی رایگان واسه مشترکان پلاس رو دانلود کردم اما باز نمیکنه بازی ها رو و پیغام this application can be started only by a user who has a license for it. میده. من باید چه کار کنم ؟

- - -ویرایش - - -

چی شده که استور دیگه عین بچه آدم باز میشه و نیاز به قندشکن و هیچ چیز دیگه ای نداره؟ واسه همه اینطوری شده یا من اینطوری شدم؟

اصلا" اكانتت پلاس هست ؟
بعضي مواقع يهو درست ميشه بعد دوباره يهو خراب ميشه :| اميدوارم اين دفعه كامل درست بشه :|

GALAXY 11

کاربر سایت
Nov 8, 2013
255
نام
ابوذر
اصلا" اكانتت پلاس هست ؟
بعضي مواقع يهو درست ميشه بعد دوباره يهو خراب ميشه :| اميدوارم اين دفعه كامل درست بشه :|

آره . من یه سرویس پلاس 12 ماهه 49.99 دلاری خریدم اما هیچ جایی نمیبینم که مدت زمان اشتراک پلاس رو واسم زده باشه فقط و فقط علامت پلاس اومده جلو آی دیم

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
آره . من یه سرویس پلاس 12 ماهه 49.99 دلاری خریدم اما هیچ جایی نمیبینم که مدت زمان اشتراک پلاس رو واسم زده باشه فقط و فقط علامت پلاس اومده جلو آی دیم

شما دقيقا" چي رو ميخواي باز كني كه مي گه بهت لايسنس اش رو نداري ؟
زمان پلاس رو توي PS4 نميدونم ولي توي PS3 مثلا" ميتونستي بري روي بازي DETAILS رو بزني بعد اون اخرش تعداد روز هاي باقي مونده رو ميزد

.:Frantic:.

کاربر سایت
Aug 29, 2007
1,578
نام
AmirHosein
دوستان الان تست کردم فعلاً استور باز شده ؛ تست کنید اگه واسه شما هم درست بود سریع هرکاری دارید انجام بدید تا دوباره خراب نشده!
=========
وایرایش: الان چک کردم پورت های ویچت که بسته شده بود فعلاً باز شده ، احتمالاً همه ی پورت ها فعلاً باز هست ، وقتی برگرده به حالت اولش استور هم دوباره بسته میشه.
----------------
ویرایش 2: الان ویچت دیگه کانکت نمیشه ولی همچنان استور باز میشه. پس این دو تا ربط مستقیم به هم ندارن!

آخرین ویرایش:

Kiaa

کاربر سایت
Apr 26, 2012
3,557
نام
کیارش
آقا من بدون وى پى ان كانكت شدم

- - -ویرایش - - -

الان یکی میتونه دقیق بگه من چجوری باید پلاس بگیرم؟ همون که از طریق استور بگیرم...

GALAXY 11

کاربر سایت
Nov 8, 2013
255
نام
ابوذر
شما دقيقا" چي رو ميخواي باز كني كه مي گه بهت لايسنس اش رو نداري ؟
زمان پلاس رو توي PS4 نميدونم ولي توي PS3 مثلا" ميتونستي بري روي بازي DETAILS رو بزني بعد اون اخرش تعداد روز هاي باقي مونده رو ميزد

WARFRAME ,blacklight:Retribution , contrast , RESOGUN , Don't Starve, همگی همین مشکل رو دارن و همشون جلو start شکل یه قفل دارن و موقعی هم که استارت و میزنم همون اروری که گفتم رو میده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر