همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

Kiaa

کاربر سایت
Apr 26, 2012
3,557
نام
کیارش
اون پلاس 1 ماهه رایگان رو که بیخیالش شو چون کارت اعتبازی میخواد.
یا باید نسبت به اکانتت PSN Card یا Plus membership card بگیری و کدش رو وارد کنی تو استور.
آها پس باید بخرم...
من اکانتم مال انگلیسه. پلاس بگیرم یا PSN Card ؟؟؟

منظورت از اون یه ماه همون 14 روزه دیگه؟ :D

.:Frantic:.

کاربر سایت
Aug 29, 2007
1,578
نام
AmirHosein
آها پس باید بخرم...
من اکانتم مال انگلیسه. پلاس بگیرم یا PSN Card ؟؟؟

منظورت از اون یه ماه همون 14 روزه دیگه؟ :D

یه ماه یا 14 روز :D جفتشون بدرد نخوره!
اگه اکانتت انگلیسه باید حتماً پوند بگیری ، ببین پلاس چند پونده تو استور بعد یا psn بگیر یا اگه پلاس انگلیس گیر اوردی اونو بگیر.
از اون لینکی که بهت pm کردم میتونی پلاس 3 ماهه انگلیس بگیری چون فعلاً یک ساله نداره.

El sigloBlanco

کاربر سایت
Sep 29, 2010
2,238
نام
فراز
اینطور که بوش میاد استور درست شده انشاله چون قبلا وقتی باز میشد برای ۱نفر میشد ولی الان برای همه بازه و انشاله تا اخر نسل باز خواهد بود

.:Frantic:.

کاربر سایت
Aug 29, 2007
1,578
نام
AmirHosein
دوستان من چندتا بازی رایگان واسه مشترکان پلاس رو دانلود کردم اما باز نمیکنه بازی ها رو و پیغام this application can be started only by a user who has a license for it. میده. من باید چه کار کنم ؟
شما اینکارو بکن ببین حل میشه یا نه؟!
تو منوی PS4 این مسیر رو برو:
Settings-->PSN-->Activate as Your Primary PS4-->Activate-->Activated

soroush_rad

کاربر سایت
Dec 22, 2013
43
WARFRAME ,blacklight:Retribution , contrast , RESOGUN , Don't Starve, همگی همین مشکل رو دارن و همشون جلو start شکل یه قفل دارن و موقعی هم که استارت و میزنم همون اروری که گفتم رو میده

دوست عزیز برو تو:
setting>psn>restore licenses
کلیک کن یه لودینگ میده و بعد دیگه حله همه چیز باز میشه....از بازی لذت ببر

GALAXY 11

کاربر سایت
Nov 8, 2013
255
نام
ابوذر
شما اینکارو بکن ببین حل میشه یا نه؟!
تو منوی PS4 این مسیر رو برو:
Settings-->PSN-->Activate as Your Primary PS4-->Activate-->Activated

آقا مرسی با اون activate مشکل حل نشد چون قبلا active کرده بودم اما با گزینه زیرش یعنی Restore Licenses حل شد مشکلم

- - -ویرایش - - -

ممنون دوست عزیز مشکل حل شد . الان من چطور میتونم ببینم که چند روز به پایان اشتراک پلاسم مونده

Kiaa

کاربر سایت
Apr 26, 2012
3,557
نام
کیارش
دوستان ببخشید این سوال و اینجا میکنم.اگه یوزر نیم و پسورد یادت بره راهی هس یا باید اکانت جدید ساخت؟
ایمیلت هم یادت رفته؟

واقعا خودت فکر میکنی راهی هست؟ :D

- - -ویرایش - - -

دوستان ببخشید این سوال و اینجا میکنم.اگه یوزر نیم و پسورد یادت بره راهی هس یا باید اکانت جدید ساخت؟
ایمیلت هم یادت رفته؟

واقعا خودت فکر میکنی راهی هست؟ :D

soroush_rad

کاربر سایت
Dec 22, 2013
43
آره . من یه سرویس پلاس 12 ماهه 49.99 دلاری خریدم اما هیچ جایی نمیبینم که مدت زمان اشتراک پلاس رو واسم زده باشه فقط و فقط علامت پلاس اومده جلو آی دیم
----------------
ممنون دوست عزیز مشکل حل شد . الان من چطور میتونم ببینم که چند روز به پایان اشتراک پلاسم مونده؟؟
----------------
برای دیدین زمان برو تو store و بعد به سربرگ plus برو و اقدام به خرید plus کن و وارد صفحه یکی از 3 اکانت شو.حالا وقتی رو گزینه افزایش plus وای میسی به زرد رنگ برات تاریخ انقضا رو مینویسه و میگه تا کی مدت داری....

آخرین ویرایش:

Tαylor Swift

کاربر سایت
Apr 25, 2012
3,676
نام
N ! M A
دوستان من الان 2 تا اکانت دارم! میخوام با یکی از اکانتام بازی بخرم! چکار باید بکنم تا وقتی خریدم بتونم روی اون یکی پروفایلم هم بازی کنم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر