همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
دوستان من الان با NextVPN با سرور USA روی PC راحت به استور دسترسی دارم با سرعت فوق العاده چطور میشه با همین سرور با PS4 وصل شد ؟
با pc اصلا مشکلی نیست برای دسترسی به استور و نیازی به vp.n نیست.
با هر فیل شکنی که کانکشن داشته باشه و قابلیت شیر بده میشه با ps4 شیرش کرد،نیازی نیست حتما kerio باشه.
استور تو کنسول ها مثل یه اپیلیکیشن موبایل میمونن و عملکردشون با سایتی که با pc میرید فرق داره. پورت های متفاوتی داره برای همین اتفاقی رو کنسول فیل شده...

GALAXY 11

کاربر سایت
Nov 8, 2013
255
نام
ابوذر
بالاخره با مشقات فراوان وصل شدم به استور میزان mtu از کریو مهم تر بود چون هر کار کردم نمیشد تا با تنظیم mtu شد اما مشکلی که الان دارم اینه که چجوری من بدون اینکه اطلاعات کارت اعتباری بخواد وارد کنم بتونم کد های یک ماهه رایگانم رو وارد کنم؟ جون هرچه میزنم میگه لازمه که اطلاعات کارت وارد کنید

آخرین ویرایش:

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
آقا این دانلودش چرا Pause نداره؟ :d من همش دنبال دکمش میگردم فقط Delete داره سرش داد میزنم میگم Playstation Pause download من رو اصلا آدم حساب نمی کنه!!!!واقعا میشه نداشته باشه؟

El sigloBlanco

کاربر سایت
Sep 29, 2010
2,238
نام
فراز
آقا این دانلودش چرا Pause نداره؟ :d من همش دنبال دکمش میگردم فقط Delete داره سرش داد میزنم میگم Playstation Pause download من رو اصلا آدم حساب نمی کنه!!!!واقعا میشه نداشته باشه؟
اره نداره لعنتی خدا کنه با یه اپدیتی چیزی بزارن

YAMAUCHI

کاربر سایت
Aug 5, 2013
680
نام
ALIREZA - Tehran
با pc اصلا مشکلی نیست برای دسترسی به استور و نیازی به vp.n نیست.
با هر فیل شکنی که کانکشن داشته باشه و قابلیت شیر بده میشه با ps4 شیرش کرد،نیازی نیست حتما kerio باشه.
استور تو کنسول ها مثل یه اپیلیکیشن موبایل میمونن و عملکردشون با سایتی که با pc میرید فرق داره. پورت های متفاوتی داره برای همین اتفاقی رو کنسول فیل شده...
خب چجوری میشه روی PS4 شیر کنم؟

راستی یه نکته ی مهم بگم شاید به درد دوستان بخوره
بعد از اینکه به 1.52 آپدیت کردم هدست لاجیتک رو شناخت :d هم میکروفنش کار میکنه هم صدای دالبی رو ساپورت میکنه

Last edited by a moderator:

Tαylor Swift

کاربر سایت
Apr 25, 2012
3,676
نام
N ! M A
راستی یه نکته ی مهم بگم شاید به درد دوستان بخوره
بعد از اینکه به 1.52 آپدیت کردم هدست لاجیتک رو شناخت :d هم میکروفنش کار میکنه هم صدای دالبی رو ساپورت میکنه
میکروفون ریزر رو همچنان نمیشناسه:d ولی صدا عالیه#:-s

amirhkk

کاربر سایت
Aug 6, 2008
251
دوست عزيز واسه pause كردن كافيه مودم رو خاموش كنين يا سيم تلفنش رو در بيارين تا ارور fail بده بعد از برقراري ارتباط ميتونين دوباره ادامه بدين

Sent from my iPhone using Tapatalk pro

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر