همه چیز درباره ی Xbox Live

gamekhor2007

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,643
نام
رضا
آقا من iXterme 1.61 دارم ولی نمیدونم که بن میشم یا نه ! اگر بازی نکنم بازم بن میشم ؟

شما اگر نمیخوای آنلاین بازی کنی که بن نمیشی ولی اگر آنلاین میخوای بازی کنی باید LT بریزی و دیسک بازی Stealth باشه

joykiller360

کاربر سایت
Jun 26, 2009
525
نام
میثم صیام
آقا اين lt بودن چه قد تأثير داره که بن نشيم؟
بدشم از کجا بايد بفهميم که lt هست يا نه ؟

سلام.
اگه قبلا بن نشده باشی و اینکه بعدا هم موقعه بازی موارد ایمنی رو رعایت کنید بن نمیشید.
در مورد فهمیدن هم دیگه وقتی میرید براتون lt میریزه که دیگه طرف دروغ که نمیگه براتون LT ریختم.:biggrin1:

ramin9072

کاربر سایت
Jul 7, 2009
563
نام
رامین
به لخره من که 1.61 دارم و نمیخوام بازی کنم و فقط میخوام دانلود جدید داشبرد و خرید انجام بدم هم بن میشم ؟
از کجا میشه MSp خرید؟

Naruto.ir

کاربر سایت
Jul 5, 2007
151
نام
rama
سلام اقا چرا پست منو پاک کردید؟ من منتظر جوابم.... من 2بار بن شدم همه نکاتم رعایت کردم .یادمه میگفتن تو ایران چه دستگات کپی خور شده باشه چه نه بن میشی اخه از روی ایپی ایران بن میکنن کنسول رو حالا به دلایل متعدد. هم تحریم هم خیلی چیزا من اجبارن ps3 خریدم اما ایرانیاش کمن میخوام باز xbox بخرم اما میترسم اگه میشه این جریان بن تو ایرانو از طریق یه منبع معتبر پیگیری کنید ببینید دستگاه ارجینالم بن میشه؟ خسته شدیم بخدا

Naruto.ir

کاربر سایت
Jul 5, 2007
151
نام
rama
پس اگه منLTبريزم و بازي هايي كه مي خوام آنلاين بزنم Stealth باشه احتمال بن شدن 0%هست؟؟
اره چون من دوستام تو xbl همه جوره بن شدن من حتی بار اول که بن شدم 3 ماه قبل موج بن نمیومدم xbl بدشم یک ماه بعد موج بن امدم دیدم BAN شدم دلمون خوشه ps3 گرفتیم امروز این ارور رو بم داره میده 8001050f نمیدونم گناه ما چی؟ نه ps3 میشه زد نه xbox از این ناظم انجمن اگه شفاف سازی بتونه کنه خوب میشه

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,547
نام
امیر
پس اگه منLTبريزم و بازي هايي كه مي خوام آنلاين بزنم Stealth باشه احتمال بن شدن 0%هست؟؟

در هیچ حالتی احتمال بن شدن شما 0 نخواهد شد.

مگر اینکه شما ارجینال استفاده کنید که اونم دیگه بن نداره. همه این کارها باعث میشه که به طور مثال احتمال بن شدن شما به 30% کاهش پیدا کنه. حواست باشه طرف رو به رو تشکیلات مایکروسافت با کلی سخت افزار دقیق هستش نه ایران خودرو و ...

jetalpha

کاربر سایت
Aug 15, 2009
2,133
نام
متوئیدی
آقا ما پریروز یه غلطی کردیم و بعد از آپدیت به lt بازی mw 2 گذاشتم رفتم لایو و به فروشنده بازی اعتماد کردم یه دو ساعتی رو بازی کردم بعد اومدم بیرون با abgx چکش کردم اون دو قسمت video partition , stealth check قرمز شد دهنم آسفالت شد با این حالت ما هم بن میششیم دیگه بسلامتی آره؟؟؟؟؟؟؟؟
این تاریخهای banwave مشخص نیست؟؟؟؟

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
با سلام
من اين اصطلاح رو خيلي شنيدم ولي باحاش آشنا نيستم.
معني اينو لطفا بگيد.
وقتی به یکباره MS شروع به بن کردن کنسولهایی میکنه که از بازی کپی غیر اصل استفاده میکنن
و تعداد هم زیاده بهش میگن Banwave یا همون معنیش به فاری که میشه موج ممنوعیت

این تاریخهای banwave مشخص نیست؟؟؟؟
معمولا از اواسط اکتبر هر سال شروع میشه تا اواخر ژانویه سال جدیدی که میاد!

Naruto.ir

کاربر سایت
Jul 5, 2007
151
نام
rama
سلام خوش بحالتون یه سری به این تاپیک بزنید ببینید ps3 چطوری دست user هاشو گذاشته تو هنا از بن هم بدتر دیگه حتی بازی هاشو نمی تونیم افلاین بازی کنیم

jetalpha

کاربر سایت
Aug 15, 2009
2,133
نام
متوئیدی
سلام خوش بحالتون یه سری به این تاپیک بزنید ببینید ps3 چطوری دست user هاشو گذاشته تو هنا از بن هم بدتر دیگه حتی بازی هاشو نمی تونیم افلاین بازی کنیم
واسه ps3 که مشکل حل شدنیه باید صبر کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر