همه چیز درباره ی Xbox Live

joykiller360

کاربر سایت
Jun 26, 2009
525
نام
میثم صیام
بهترین گزینه LIVE بازی کردن دوستان فقط و فقط کنسول اورجینال با دیسک اورجینال هست ! یا اینکه یه PS3 بخرید ! این طور که مشخص هست تا یه مدت دیگه کلک LT دوباره کنده میشه و موج بن دوباره شروع میشه ! و دوباره کنسول ها رو حروم میکنه ! دوست من هم بعد از بن کردن دو کنسول یه کنسول اورجینال خرید و کپی خور هم نکرد ! دیسکهای اورجینال هم از دبی دادش واسش میفرسه ! تنها راه همینه ! ولی خدایی این دیسک اورجینال با یه دستگاه کپی خور نشده چه عالی کار میکنه ! سرعت درایور دستگاه در تمام دیسکها یکسان هست و سرعت چرخش خیلی سریع به نظر میاد !:eek: سر و صدایی هم اصلا به اون صورت از دستگاه در نمیاد !

به نظر من الان دیگه سونی پیشرفت خوبی در psn داشته و بهتر هست که ادم ps3 بگیره ون بازیهاش خیلی خیلس راحت پیدا میشه ولی xbox360 بازیاش پیدا هم بشه نسبتا گرونتر از همون بازی تد ps3 در میاد به دلیل کمبودش.
نظرم کاملا شخصی بود و اصلا قصد توهین به دوستا live بازو نداشتم

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
دوستان یه سوال داشتم,الان دوره ی بن تموم شده یا این دوره همیشگیه؟
بعد اگر بن بشیم,چه اتفاقی برای کنسول می افته و چه دسترسی هایی قطع می شه؟
این که می گن هارد خراب می شهmحالا مثلا با یک آرکید وصل شیمmیا مموری داخلی هم آسیب می زنه؟
و سرانجام بری فقط انجام دادن بازی ها باید پوینت بخریم؟یا فقط انجام دان بازی مجانیه؟

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
به نظر من الان دیگه سونی پیشرفت خوبی در psn داشته و بهتر هست که ادم ps3 بگیره ون بازیهاش خیلی خیلس راحت پیدا میشه ولی xbox360 بازیاش پیدا هم بشه نسبتا گرونتر از همون بازی تد ps3 در میاد به دلیل کمبودش.
نظرم کاملا شخصی بود و اصلا قصد توهین به دوستا live بازو نداشتم
به هيچ وجه لايو رو با psn مقايسه نكن.
تعداي از دوستان كه به همين اميد ps3 خريدن بعد از مدتي دوباره برگشتن لايو!!
ميدونيد هر كسي توي يك محيط راحته... .

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
کلا -در حال مقایسه برابر و کسی که هیچ کدوم رو تست نکرده باشه!100% لایو بهتره!اگه مایه داره و بازی اورجینال رحت گیر بیاره- لایو جدا بهتره-هم از لحاظ server هم از لحاظ گیمر و هم اینکه بخوای با کسی بازی کنی به مراتب راحت تری!اونم با سرعتای افتضاح میهن مون!
در کل دنیا هم همین طوره- اونوریا که کلی امکانات اضافه هم دارند که ما تو ایران ازشون بی بهره ایم!

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
دوستان من یه سوال داشتم.
یکی از دوستام در کانادا برام یه کارت پوینت 1400 تایی خریده ولی نمیدونم چرا میگه اشنباه هست.
البته اکانت من آمریکا هستش.
حالا نمیدونم برای اکانتم هست یا ...

اگر کسی میدونه باید چه خاکی بر سرم بریزم بگه:biggrin1:

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
باید گیمر تگی که ساختی مال کانادا باشه تا قابل استفاده باشه.

ای بابا ... کانادا با آمریکا که فاصله نداره چسبیده بهم ... در اصل یه ریجن حساب میشن .. مثل بازی هایی که میاد براشون.
این ماکروسافت هم دیگه شورش رو در آورده:mad:

gamekhor2007

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,643
نام
رضا
دوستان من 2 سال پیش با آی دی gamekhor2007 لایو بازی کردم.حالا بخوام دوباره لایو بزنم باید اکانت جدید بسازم یا با همین ای دی که دارم میتونم بازی کنم؟

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
دوستان من 2 سال پیش با آی دی gamekhor2007 لایو بازی کردم.حالا بخوام دوباره لایو بزنم باید اکانت جدید بسازم یا با همین ای دی که دارم میتونم بازی کنم؟

می تونی از گزینه Recover Gamertag استفاده کنی که اکانتت رو برگردونی.

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
کدوم قسمت باید برم؟باعث بن شدن نمیشه؟

نه نمیشه.یکی از تب ها هست به اسم Recover Gamertag.قبل از این که Profile ت لاگین بشه وقتی کنسول روشن می کنی این گزینه وجود داره.در اصل باید Sign Out بشی با پروفایلت و از این بخش استفاده کنی.

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
کدوم قسمت باید برم؟باعث بن شدن نمیشه؟

قسمتی که پرو فایل هات رو نشون میده- گزینه ی اخر یا یکی مونده به اخر!میزنی
چنتا سوال مثل
ادرس E-mail(همونی که برای این پروفایلت وارد کردی که میخوای برش گردونی!) - اسم پروفایلت که میخوای بر گردونی- پسورد همون پروفایل! +چنتا چیز دیگه که اگه اونا رو درست وارد کنی میاد مثل اسم - نام خانوادگی(اینا رو از قبل که نوشتی هست -اگه بخوای میتونی تغییرش بدی!)

-بعد باید چندین دقیقه صبر کنی تا سیو هات رو و گیم اسکور های سابقت رو دانلود کنه!!:smile:
همین

باعث بن شدن نمیشه:biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر