همه چیز درباره ی Xbox Live

esisuzuki

کاربر سایت
Oct 12, 2008
138
نام
RIP
سلام . من بازیه fifa 10 رو با برنامه agb 360 تست کردم فول ستیلس بود ولی یه خط پایین ترش xex / ss زو با رنگ زرد نوشته . ایا من میتونم از این بازی تو محیط لایو استفاده کنم .

hamed_kaka2010

کاربر سایت
Oct 20, 2007
22
نام
حامد
سلام1-اگه به لایو وصل بشی برای بازی حتمابایداکانت گلد داشته باشه بازیهایی مثلgta4-cod4-halo3و...
2-به غیربازی استفادهای دیگری هم داره؟وارزش وصل شدن داره؟

hosseintdk775

کاربر سایت
Jun 16, 2008
152
سلام1-اگه به لایو وصل بشی برای بازی حتمابایداکانت گلد داشته باشه بازیهایی مثلgta4-cod4-halo3و...
2-به غیربازی استفادهای دیگری هم داره؟وارزش وصل شدن داره؟

بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
1- بله باید اکانتتون گلد باشه تا بتونید تو لیو بازی کنید
2- می تونید چت کنید / صوتی ، تصوریری / به دوستاتون پیام بفرستید / فیلم ببینید مثل سینما ( گروهی ) که فکر نکنم تو ایران زیاد به درد بخوره چون سرعت می خواد / بازی، ... دانلود کنید / در آپدیت بعدی که قراره بیاد می تونید از FACEBOOK و تویتر هم استفاده کنید / دیگه چیزی بخاطر ندارم

farzadmaham

کاربر سایت
Oct 10, 2009
155
ببخشيد
1.اگر لايو بشيم ولي بازي رو مولتي پلير بازي نكنيم يعني خودمون بازي كنيم مثل حالت آفلاين بازهم امكان بن شدن هست؟البته چندتاپاسختون رو كه ديدم نتيجه گرفتم "بله امكانش زياده".نتيجه گيريم درسته؟
2.بعد من براي پروفايلي كه دراون به لايو وصل ميشم بايد هربار با وارد شدن به اون پروفايل بايد test connection رو بزنم تا لايو شم.اينجوري بايد باشه؟
3.آيا براي پروفايل ديگه اي نميتونم امكان اتصال به لايو رو تعريف كنم؟
4.چه جوري وقتي نميخوام آنلاين باشم آف بشم؟(الان ميام دستگاه رو خاموش ميكنم ومجدد روشن ميكنم براي اين كار)
زياد سوال پرسيدم.شرمنده.

pedram_sad

کاربر سایت
Apr 24, 2008
962
نام
pedram
دوستان من از دیروز که به live وصل میشم به ازای هر بازی که در حالت وصل بودن به live واردش میشم یک کادر میاد میگه باید update بکنی برای این بازی و حدودا 25 ثانیه طول میکشه و بعد وارد بازی میشه

سرعت دانلودم هم طرف 69 تا 70 هست

کسی میدونه برای چیه این up ها ؟

Captain Bl4ck3

کاربر سایت
Jan 9, 2009
1,113
نام
فرهاد
دوستان من از دیروز که به live وصل میشم به ازای هر بازی که در حالت وصل بودن به live واردش میشم یک کادر میاد میگه باید update بکنی برای این بازی و حدودا 25 ثانیه طول میکشه و بعد وارد بازی میشه

سرعت دانلودم هم طرف 69 تا 70 هست

کسی میدونه برای چیه این up ها ؟
برای منم اینطوریه.
این آپدیت ها مربوط میشه به خود بازی

hamed malek

کاربر سایت
Oct 12, 2009
10
[ . کسی که بن نشده.هر کسی هم بوده برای قبل بوده...شما هم اگر بازی هات مشکل نداشتن می تونی به راحتی Live بازی کنی... ;)
]
ااگه در حالت افلاین بازی اوریجینال نباشه ولی تو لایو از بازی اوریجینال استفاده کنم بازم ممکن بن بشم؟:confused:

Darkkahn

کاربر سایت
Sep 30, 2006
888
[ . کسی که بن نشده.هر کسی هم بوده برای قبل بوده...شما هم اگر بازی هات مشکل نداشتن می تونی به راحتی Live بازی کنی... ;)
]
ااگه در حالت افلاین بازی اوریجینال نباشه ولی تو لایو از بازی اوریجینال استفاده کنم بازم ممکن بن بشم؟:confused:
دوست عزیز برای بازی انلاین نیاز نیست که حتما بازی اوریجینال باشه با یک بازی کپی که full stealth patch باشه هم میشه انلاین بازی کرد(البته فکر کنم در موارد خاص مثل Halo3 حتی full stealth patch بودن بازی هم نمی تونه جلوی بن شدن رو بگیره)
و اجازه بده یه چیزی بگم برای جواب سوالت:
قضیه رو این جوری فرض کن که وقتی به live وصلی microsoft می تونه بازی هات رو ببینه
در نتیجه در صورت بازی کردن افلاین microsoft متوجه چیزی نمی شه
پس جواب پرسش شما خیر هست.
موفق باشید

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
قضیه رو این جوری فرض کن که وقتی به live وصلی microsoft می تونه بازی هات رو ببینه
در نتیجه در صورت بازی کردن افلاین microsoft متوجه چیزی نمی شه
پس جواب پرسش شما خیر هست.
]
هر کاری که شما افلاین انجام بدی روی کنسول ثبت میشه و با انلاین شدن شما به سرورها انتقال داده میشه.
هیچ وقت نباید با اطمینان حرف زد چون هیچ چیز هنوز ثابت نشده.

hamid.m.n

کاربر سایت
Feb 21, 2009
103
سلام دوستان چندتا سوال داشتم
1-من درايو دستگام Lite-On هست و احتمالا iXtreme 1.51 روش هست براي لايو بازي كردن مشكلي نداره يا بايد به iXtreme 1.6 ارتقا بدم.
2- جايي هست بازي هاش Stealth Patch داشته باشه ديگه نيازي به چك كردن نداشته باشه.

virtual30t

کاربر سایت
Jul 5, 2007
1,124
نام
روشن
دوستان یه سوال فنی داشتم:
من قبلا یه ایکس باکس داشتم که باهاش لایو هم رفته بودم. اون یک ماه گلدش هم تموم شده بود. بعد به خاطر سه چراغ شدن یه ایکس باکس جدید خریدم. پروفایلم رو هم ریکاور کردم از طریق لایو. حالا چطور میشه با همین پروفایلم یک ماه گلد رایگان این ایکس باکس جدید رو استفاده کنم؟ هر کار کردم نشد. اگه راهنماییم کنید خیلی حال دادید.

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
سلام دوستان چندتا سوال داشتم
1-من درايو دستگام Lite-On هست و احتمالا iXtreme 1.51 روش هست براي لايو بازي كردن مشكلي نداره يا بايد به iXtreme 1.6 ارتقا بدم.
2- جايي هست بازي هاش Stealth Patch داشته باشه ديگه نيازي به چك كردن نداشته باشه.
1- فریمور 1.6 امنیت بیشتری داره.
2-من خودم از نکست جن میگریم و فول اسلیت هست بازیهاش.
دوستان یه سوال فنی داشتم:
من قبلا یه ایکس باکس داشتم که باهاش لایو هم رفته بودم. اون یک ماه گلدش هم تموم شده بود. بعد به خاطر سه چراغ شدن یه ایکس باکس جدید خریدم. پروفایلم رو هم ریکاور کردم از طریق لایو. حالا چطور میشه با همین پروفایلم یک ماه گلد رایگان این ایکس باکس جدید رو استفاده کنم؟ هر کار کردم نشد. اگه راهنماییم کنید خیلی حال دادید.
امکان این کار وجود نداره.گولد شما به گیمرتگ شما مربوطه نه کنسول.اگر میخوایهد دوباره یک ماه گول مجانی دریافت کنید باید یک گیمر تگ جدید بسازید.(البته این روش گیمر تگ جدید ساختن روی یک کنسول 3 بار امکان پذیره و اگر شما بیش از 3 گیمر تگ از یک کنسول ساختید دیگه گولد مجانی به شما تعلق نمیگیره)

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
2 تا آپدیت با هم اومدن که اولی در حد 3-4 مگه دومی یکم طولانیه!
برا من زده 53 دقیقه!
این آپدیت ماله چیه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر